Arama sonuçları

1. TornadoF5

Ustalık etkinliği ve yeni tüccar

Hayır, isteyen görev vericiye gidip başka bir şeyle takas edebilecek.
  2. TornadoF5

Meksika altını görevini bitiremiyorum

Baymanız lazım. Daha yüksek hasar vermeniz gerekiyor.
  3. TornadoF5

tahvil

https://forum.the-west.org/index.php?threads/h%C4%B1zl%C4%B1-d%C3%BCnya-etkinli%C4%9Fi-2020-yorum-%C3%96neri-ve-soru.17128/page-5#post-282348 Lütfen bu konuya cevap yazarak isteğinizi bildiriniz.
  4. TornadoF5

Hızlı Dünya Etkinliği 2020 Yorum, Öneri ve Soru

Hayır değildir.
  5. TornadoF5

Görev çözümleri yazmak benim görevim değildir.

Görev çözümleri yazmak benim görevim değildir.
  6. TornadoF5

Her kasabada bulunan barlarda her türlü alkollü içecek çeşitleri mevcuttur.

Her kasabada bulunan barlarda her türlü alkollü içecek çeşitleri mevcuttur.
  7. TornadoF5

St. Patrick Etkinliği

Fazladan altın para kazanabileceğiniz kale savaşı saatleri : 01 Nisan 21:00: Dünya 1 21:30: Bosphorus 22.00: Forestville 22:30: Georgia Ödül hem kazananlar hem de kaybedenler için olacaktır. Savaşlar İlçe 15 de bulunan Awesomia kalesinde yönetim tarafından açılacaktır. St. Patrick etkinliği...
  8. TornadoF5

Akşam gülmediğiniz tespit edilmiş olup, yönetim tarafından hakkınızda soruşturma açılmıştır :)

Akşam gülmediğiniz tespit edilmiş olup, yönetim tarafından hakkınızda soruşturma açılmıştır :)
  9. TornadoF5

St. Patrick Etkinliği

Fazladan altın para kazanabileceğiniz kale savaşı saatleri : 28 Mart 21:30: Dünya 1 22:00: Bosphorus 29 Mart 21.30: Forestville 22:00: Georgia Ödül hem kazananlar hem de kaybedenler için olacaktır. Savaşlar İlçe 15 de bulunan Awesomia kalesinde yönetim tarafından açılacaktır. St. Patrick...
  10. TornadoF5

St. Patrick Etkinliği

Fazladan altın para kazanabileceğiniz kale savaşı saatleri : 25 Mart 21:30: Dünya 1 22:00: Bosphorus 26 Mart 21.30: Forestville 22:00: Georgia Ödül hem kazananlar hem de kaybedenler için olacaktır. Savaşlar İlçe 15 de bulunan Awesomia kalesinde yönetim tarafından açılacaktır. St. Patrick...
  11. TornadoF5

Mümkün olduğu kadar yapılacaktır.

Mümkün olduğu kadar yapılacaktır.
  12. TornadoF5

Kolonya ile yıkadık. Merak etmeyin :)

Kolonya ile yıkadık. Merak etmeyin :)
  13. TornadoF5

Uluslararası Kale Savaşı Şampiyonası (Bölüm 3) tartışma bölümü

IFBC3 sunucusu 6 Nisan günü açılacak olup, antrenman için açılan sunucu farklı sunucudur.
  14. TornadoF5

St. Patrick Etkinliği

Fazladan altın para kazanabileceğiniz kale savaşı saatleri : 21 Mart 21:30: Dünya 1 22:00: Bosphorus 22 Mart 21.30: Forestville 22:00: Georgia Ödül hem kazananlar hem de kaybedenler için olacaktır. Savaşlar İlçe 15 de bulunan Awesomia kalesinde yönetim tarafından açılacaktır. St. Patrick...
  15. TornadoF5

Uluslararasi Kale Savasi Sampiyonasi (Bolum 3)

14/03/2020 - Kurallarda güncelleme (1h / 1j / 2a) - Ödüller hakkında 3. bölüm eklendi
  16. TornadoF5

https://forum.the-west.org/index.php?threads/st-patrick-etkinli%C4%9Fi.17119/#post-282044 Kale...

https://forum.the-west.org/index.php?threads/st-patrick-etkinli%C4%9Fi.17119/#post-282044 Kale savaşlarını kaçırmayın. Ödül 75 altın para
  17. TornadoF5

St. Patrick Etkinliği

Fazladan altın para kazanabileceğiniz kale savaşı saatleri : 17 Mart 21:30: Dünya 1 22:00: Bosphorus 18 Mart 21.30: Forestville 22:00: Georgia Ödül hem kazananlar hem de kaybedenler için olacaktır. Savaşlar İlçe 15 de bulunan Awesomia kalesinde yönetim tarafından açılacaktır. St. Patrick...
  18. TornadoF5

St. Patrick Etkinliği

Fazladan altın para kazanabileceğiniz kale savaşı saatleri : 14 Mart 21:30: Dünya 1 22:00: Bosphorus 15 Mart 21.30: Forestville 22:00: Georgia Ödül hem kazananlar hem de kaybedenler için olacaktır.
  19. TornadoF5

St. Patrick Etkinliği

Merhaba Kovboylar, Yeşil bir kıyafetle ve kırmızı sakallı kısa bir adam, altın paralarla ödediği görevleri gizledi! Evet, paralar altından yapılmış! İlk kez, günlük görevlere dayanan bir Topluluk Etkinliği hazırladık. Bu kez, çalışırken etkinlik parası alamazsınız. Altın para toplamak için...
  20. TornadoF5

Versiyon 2.120

10 Mart Salı günü oyunu 2.120 sürümüne yükseltmeyi planlıyoruz. Güncellemenin tarihinin, saatinin ve içeriğinin değişebileceğini lütfen unutmayın. Gizemli İksir açıklaması Madde açıklamasını değiştirdik çünkü karışıklığa neden oldu. Bonnie seti Her oyuncu diğer oyunculara ve mobil...