Arama sonuçları

1. The West Loto 8. Hafta (Yeni)

Johnkorey (Dünya 1) Johnkorey (Bosphorus) Johnkorey (Elko) Johnkorey (Forestville) Dünyalarından Red Kit hesabına bilet ücretlerini yolladım.
  2. İyi akşamlar. Lotoücreti olarak 25 bin yazmamız yetiyor mu miktara? red kit e net 25 bin mi...

İyi akşamlar. Lotoücreti olarak 25 bin yazmamız yetiyor mu miktara? red kit e net 25 bin mi gitmesini hesaplayacağız?
  3. The West Loto 1. Hafta

2-4-6-10-16-18
  4. Soru - Cevap

Acemi görevleri?
  5. Soru - Cevap

Görevde işaretlenen geldim ama hayalet olan bir kasaba yok
  6. Soru - Cevap

Seviye 45'te gelen Sisler içindeki kasaba (Hayalet kasaba) görevinde Hayalet kasabaya git diyor ama ben görevi tam olarak anlamadım. Herhangi bir kasabaya mı gideceğim yoksa görev verici gibi özel işaretli olan bir hayalet kasabaya mı?
  7. Görevler Hakkındaki Sorular

O görevi ne zaman alacağım?
  8. Görevler Hakkındaki Sorular

Arkadaşlar 36 levelim.Maceracıyım. Mugridge'in verdiği ilk görev olan Maceraya Atıl (Siyah Dağlar) görevindeki istenilenlerin hepsini tamamladım. Pusula hariç. Onu nasıl bulabilirim? Haritadaki herhangi bir çalışmadan çıkmıyor sanırım.
  9. Oyun Hataları

Oyuna uzun bir aradan sonra ve tam hatırlamıyorum şimdi bu güçlendirilmiş döküman tam olarak ne işe yarıyor? mesela orada x çalışmasına çalışma puanı geliyor kullanım hakkı 5 diyor eklediği çalışma puanı kalıcı mı?
  10. Oyun Hataları

Peki nasıl düzelecek bu hata? Silahsız , kolyesiz , kemersiz dolanıyorum kaç zamandır
  11. Oyun Hataları

Bosphorus serverındaki hesabımda silah kuşanmak istediğimde geçersiz eşya giyiyorsun hatasını alıyorum. Oysa ki silah kısmında başka bir silah da taşımıyorum. Bu sorun nasıl çözülecek?
  12. 7. Yaş Doğum Günü Şöleni

163 kalp vardı. johnkorey