Arama sonuçları

1. reisiwest

osasuna barça karşısında dört forvet ile atağa çıkıyor ama karşılarında puyol,pique ikilisi var...

osasuna barça karşısında dört forvet ile atağa çıkıyor ama karşılarında puyol,pique ikilisi var gibi bir gün.
  2. reisiwest

2. Görev Rapor Paylaşma Konusu - Halikarnas

ata sözündeki hızlı koşan at :P
  3. reisiwest

Ödülsüz keyifli bir etkinlik dünyası

yav ben kendi aktif oynadığım dünyada 150'ye kasmaya üşeniyorum orada hiç bir amacım olmadan item para mı kasacağız :D Senin için hava hoş tabi, kastın d1'de parayı :)
  4. reisiwest

Besleme Server GEORGİA

ben demedim mi sivas puan kaybeder beşiktaş ş.ligine gider diye.al işte gitti. 44,11 oran dan 5 misli harclıkta cıktı :P
  5. reisiwest

Besleme Server GEORGİA

gençler-beşiktaş ms2 banko, göztepe-sivas ms0. bein ilk 10'a yayın parası verecekmis sanırım, göztepe zorlar girmek için. Beşiktaş'ın da şans yanında olur, sivas puan kaybeder ş.ligine gider. demedi demeyin.
  6. reisiwest

Besleme Server GEORGİA

Karakter transferi açılır mı bilmiyorum fakat georgia'ya açılırsa d7'deki oyuncular da isyan edebilir bu duruma, çünkü orada hesabı olup da yıllarıdır ölü serveri kasan kişiler var. Ayrıca @eraysvs58 halikarnas'a taşıdığın zaman da aynı sıkıntıyı bir kaç ay sonra çekeceksin, eğer açılırsa d1'e...
  7. reisiwest

Etkinlikler İle İlgili Önerileriniz - İstekleriniz

sanırım görevlerle ilgili sıkıntılarla uğraşıldı bir süre, etkinlik takvimi hazırlanıyor vs. derken yoğun geçiyor gibi. bir şekilde istekler doğrultusunda ayarlanır bence... öpücüğü beowolf veriyor :P
  8. reisiwest

Verilebilir mi bilmiyorum fakat etkinlik savaşlarında birincilere külçe verilmesi yerine fişek dağıtılabilir(kazananın isteğine bağlı da olabilir bu). Veyahut savaşa katılan herkese 1500 fişek olan paket de dağıtılabilir.
  9. reisiwest

The Western Star Gazetesi (5. Sayı)

Eline sağlık güzel olmuş :D
  10. reisiwest

Uluslararası Kale Savaşı Şampiyonası (Bölüm 3) tartışma bölümü

IFBC3 destek ekibiyle görüşmelerimizi Türkçe mi yapıyoruz? Ben ingilizce bir ticket attım ödüller için...
  11. reisiwest

Yeri geldi dırdırımızı çektin, yeri geldi hem oyun hem hayat tecrübelerinle yol gösterici...

Yeri geldi dırdırımızı çektin, yeri geldi hem oyun hem hayat tecrübelerinle yol gösterici oldun.Bizlere kattığın onca şey için teşekkür eder,ellerinden öperim abim. Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelere!
  12. reisiwest

Bu böyle olmayacak, gelin halı saha maçına taşıyalım bu etkinliklerden birini de. En çok gol atan ve en çok kurtarış yapan iki oyuncu alsın 500 külçeyi herkes rahat etsin :P
  13. reisiwest

Dinlediğin Şarkıdan Bir Cümle...

hoppala...öğlenin bu saatine yapılacak şey mi bu :)
  14. reisiwest

Dinlediğin Şarkıdan Bir Cümle...

İstanbul kirli Cehaletin enselediği suçluların güçsüz olduklarını kabullenip boyun eğdikleri kader kadar Bütün duyguların sanallaşıp, gerçekleri sokaklarında sakladıkları için İstanbul mutsuz Yaradan'ın yanıldığı kadar. Ozbi-Ey İstanbul
  15. reisiwest

daha önce de dediğim gibi, ben sadece fikrimi söylüyorum. değiştirile de bilir, geliştirile de bilir, hiç uygulanmaya da bilir.
  16. reisiwest

üzerinde çalışılıp geliştirilebilir, ben sadece fikrimi beyan ettim. tabi ki uygulanmak istenirse değiştirilecektir :)
  17. reisiwest

bu bir öneri, geliştirilebilir hatta üzerine katılarak veya eksiltilerek değiştirilebilir de. kaldı ki oyunda düello seviyenizi de düşürebilirsiniz. yani böyle bir etkinliğin yapılması planlanırsa elbette değişiklikler olacaktır. görmeniz gereken fikir.
  18. reisiwest

kategori edilebilir. belirli seviyeler arasında tekrarlanan bir etkinlik olur, her seviyeden sadece bir kazanan ödülü alır :)
  19. reisiwest

DÜELLO ETKİNLİĞİ 1. Aşama) Etkinliğe katılmak isteyen oyuncular arasında kura yapılır. 2. Aşama) Çekilen kura sonucunda çıkan oyuncuya belirlenen kelle ödülü atılır. (bknz: 25k) 3. Aşama) Kelle ödülü olan düellocu, etkinliğe katılan diğer oyuncular ile düello atar, (ister saldırır ister...
  20. reisiwest

TARTIŞMA

soğansız ve domates kabuğu soyulmuş olmalı. ne demiş akbaba "O ne la öyle kayış gibi ağza geliyor" :)