Arama sonuçları

1. reisiwest

Dünya 1'in her gün daha çekilemez bir server olması

Öncelikle herkese merhaba.Biliyorum bu başlığı okuyan bir kaç kişi bana tepki gösterecek fakat hepsini sakinlikle okuyup yanıtlamaya çalışacağım ve sorduğum sorulara da gerek admin ekibinden gerek oyuncu arkadaşlarımdan da aynı sakinlikle cevaplar bekliyorum.Bir kaç haftadır dünya 1 genel...
  2. reisiwest

The Mandalorian

Star Wars film serisini izleyen arkadaşların önceden haberini aldığı uzay temalı dizidir.İmparatorluk'tan öncesini anlatır.Şuan devam etmekte ve her hafta yeni bölüm çıkarmakta.Çıkmış olan 8 bölümü var,sürükleyici izleyebilirsiniz.5'üzerinden puanlayacak olsam 4.5 verebilirdim.İyi seyirler
  3. reisiwest

Neden organize ve bütün olamıyoruz ?

Selamlar herkese.Kaç gündür oyuna ve foruma girdiğim de düşündüğüm tek şey şu "Bu adamların bir oyun için alıp veremedikleri ne?"..Gerçekten merak ediyorum,yani eğlenmek ve saygı-sevgi çerçevesinde sohbet muhabbet etmek varken zaten avuç kadar kalmışız neden hala bir rekabet içerisindeyiz ...
  4. reisiwest

Seviye 120'ye kadar görevler ve ürünleri

Selamlar millet.Bugün bir başlık gördüm seviye 120'ye kadar gereken ürünler diye fakat başlık 2016'da açılmış üzerinden 3 yıl geçmiş anlıyacağınız gibi. Sormak istediğim şu,acaba şuan için seviye 120'ye kadar gerekli tüm ürünlerin bir listesi olan var mı ? Yoksa liste 2016 ile aynı mıı