Arama sonuçları

1. Kazı Kazan Etkinliği

Lord86 - Dünya 1 A6 B1 D3 G7 J5
  2. çok güzel olur

çok güzel olur
  3. 21 Kasım 2020 Etkinlik Savaşı

bizim külçeleri tez zamanda veriniz rica edeceğim. Çoluk çocuk kasabada ekmek bekler açız aç.
  4. Eşyaların (kıyafet, silah, at vs ) şans bonusu

bir formül var mı peki temel şans * şans oranı vs gibisinden çalışmalardaki eşya düşme oranlarına bakabileceğimiz bir döküman ?
  5. Eşyaların (kıyafet, silah, at vs ) şans bonusu

merhabalar benim ve bir çok oyuncunun aklındaki ve kime sorduysam yanıtını almadığım bir soruyu burada dile getireceğim umarım ben ve benim gibi bu sorunun yanıtını bilmeyen arkadaşlara bir yanıt bulabiliriz. Setlerde bulunan şans bonusunu gördüğümde öncelikle çalışmada düşen eşya değerini...
  6. Ölümün Günü ve Awesomia Savaşları

Teşekkür ederim :)
  7. Ölümün Günü ve Awesomia Savaşları

Altın ve tahvil ödülleri verilecek mi ?
  8. Görev Oyunu // 1. Görev

Etkinliğe katılmak istiyorum. Lord86-Dünya1
  9. kilise çalışma puanı && tecrübe puanı

community oluşturmak için yaparlar :D
  10. kilise çalışma puanı && tecrübe puanı

Merhabalar. Son zamanlarda salonda oluşan yeni seviye limiti üzerine bir takım konuşmalar oluyor.Buda bir çok insanın kilise için hazırlıklara başlamasına sebebiyet verdi. Lakin benim gibi konu hakkında az tecrübesi ve eksik bilgileri olan arkadaşlar olduğunu gözlemledim. Bu başlık altında...
  11. The Western Star Gazetesi (6. Sayı)

çok güzel içerikler çıkarmışsın.Severek okuyorum , çalışmalarının devamını dört gözle beklemekteyim :)
  12. Yeni Kale Formülleri Hakkında Yorumlama ve Tartışma

eline sağlık çok güzel bir çözümleme olmuş :)
  13. KALE SAVAŞI EMEKÇİ TANKLAR SENDİKASI OLARAK MANİFESTOMUZDUR!:)

hayatımda gördügüm en mantıklı çözüm
  14. KALE SAVAŞI EMEKÇİ TANKLAR SENDİKASI OLARAK MANİFESTOMUZDUR!:)

kesinlikle haklı bir isyan olmuş.Hiç bir maddede haksızlık payı yok bu tür iyileştirilmelerin yapılması gerekmekte
  15. kale savaşı yetenekleri

kale savaşı için maceracı savulma ağırlıklı yetenek dağıtmak istiyorum mümkün ise karakter sınıfının el verdiğince tank olmak istiyorum. Yalnız yetenekler konusunda oldukça farklı görüşler söz konusu ne kadarı doğru ne kadarı yanlış tam olarak bilmiyorum elimde gar amiri giysi seti ve zapata at...
  16. Dünya 1'in her gün daha çekilemez bir server olması

bu konuda katılıyorum kesinlikle sana chat te bazen çok gereksiz ve uygunsuz konuşmalar geçiyor bunlar göz ardı ediliyor bir yaptırım uygulanması hoş olur.
  17. Etkinlik ve Oyun İçi set satımının açılması

sunucularınızda konu linkini paylaşalım.
  18. Etkinlik ve Oyun İçi set satımının açılması

nereden nereye geldik :D
  19. Etkinlik ve Oyun İçi set satımının açılması

evet altın ile satışa çıktığının farkındayız etkinlik veya satışa sunulması ibaresi mevcut. elbette yönetim altın ile satışa sunacaktır yalnızca etkinlik ile verilen setlerinde ankete eklenmesi söz konusu olabilir onun için başlık bu şekilde girilmiştir.ilgi gösterim fikirlerinizi beyan...
  20. Etkinlik ve Oyun İçi set satımının açılması

kesinlikle haklısın kendi sunucularınızda dile getirip link paylaşımı yapar iseniz daha çok katılım ile başarı şansımız artacaktır.