Arama sonuçları

1. Eşyaların (kıyafet, silah, at vs ) şans bonusu

merhabalar benim ve bir çok oyuncunun aklındaki ve kime sorduysam yanıtını almadığım bir soruyu burada dile getireceğim umarım ben ve benim gibi bu sorunun yanıtını bilmeyen arkadaşlara bir yanıt bulabiliriz. Setlerde bulunan şans bonusunu gördüğümde öncelikle çalışmada düşen eşya değerini...
  2. kilise çalışma puanı && tecrübe puanı

Merhabalar. Son zamanlarda salonda oluşan yeni seviye limiti üzerine bir takım konuşmalar oluyor.Buda bir çok insanın kilise için hazırlıklara başlamasına sebebiyet verdi. Lakin benim gibi konu hakkında az tecrübesi ve eksik bilgileri olan arkadaşlar olduğunu gözlemledim. Bu başlık altında...
  3. kale savaşı yetenekleri

kale savaşı için maceracı savulma ağırlıklı yetenek dağıtmak istiyorum mümkün ise karakter sınıfının el verdiğince tank olmak istiyorum. Yalnız yetenekler konusunda oldukça farklı görüşler söz konusu ne kadarı doğru ne kadarı yanlış tam olarak bilmiyorum elimde gar amiri giysi seti ve zapata at...
  4. Etkinlik ve Oyun İçi set satımının açılması

merhabalar arkadaşlar aşağıda bulunan tabloda satışa sunulmasını talep ettiğimiz veya etkinlik ile birlikte kazanılabilir olmasını talep ettiğimiz setler hakkından anket düzenleyip yetkili mecraların bu doğrultuda bizlerin sesini gerekli yerlere ulaştıracağını umuyorum. Dünyalarda set...