Arama sonuçları

1. zeka3

Yarışma girişim - Oyun 3

dünya 1 - zeka3
  2. zeka3

Yarışma girişim - Oyun 2

Scarlett-Seth Henry - Bayan Anderson Maria - Calvin Bella - John Dünya 1 - Zeka3
  3. zeka3

Yeni Kale Formülleri Hakkında Yorumlama ve Tartışma

Arkadaşlar kale savaşları için yeni formüller geldi,,Bu değişiklikler tüm oyunlarda yapılan meta değişikleridir çok normaldir.Mesela eskiden düellocular avantajlıyken şuan askerler avantajlı hale getirilmiş.Yeni gelen değişikleri kesinlikle övmüyorum veya doğru bulmuyorum oyunun yapısal ve temel...
  4. zeka3

Organize Savaşlar

Arkadaşlar Merhaba, Dünya 1 Serverinde her akşam 21.00-23.00 arasında organize kale savaşı etkinlikleri düzenliyoruz.Savaşlarımıza herkes davetlidir.Etkinliğimizin bildirisi ve kuralları mahiyetindeki bu gönderiyi herkesin okumasını tavsiye ediyorum. KURALLAR 1-Savaş Saatleri 21.00-23.00...
  5. zeka3

Ticaret Chati-Anket

--Ticaret Chati-- +Replerinizi Bekliyorum... Faydaları --Salon 1 Ortak Chatindeki Sohbetler Bölünmeyecektir,Oyuncular arası muhabbet artacaktır. --Oyundaki Ticaret Anlaşmaları için Kolaylık ve kullanılabilirlik. --Pazar Binasının Yetkin Olamadığı Alanlarda...
  6. zeka3

Nemexia-Avrupanın En iyi Online Uzay strateji Oyunu

Platform:tarayıcı oyunu Tür:strateji Dilleri:Türkçe,İngilizce,almanca,fransızca,ispanyolca rkını seç, Nemexia şanını koru. Nemexia şanını korumak için yüzyıllar boyunca süregelen savaşlar yapılmıştır. Bu savaşlar sonrası, herkes olayları farklı açıdan görmek ve başröl oynamak ister. Bu...
  7. zeka3

karakter

karakterimize tıkladığımızda duello risk oranı gözukse daha iyi olmazmı çunku duello oranımıza bakmak için baska sehirlerin barlarına giriyoruz buda zaman kaybı oluyo