Arama sonuçları

1. Koios

The-West Türkiye Rekorlar Kitabı

https://prnt.sc/10z8ezj TR serverlerinde görülen en yüksek maceracı hasar bonusu. 307.41 (d1-whayt earp)
  2. Koios

Satranç Turnuvaları

ben de katılmak isterim, gençlere yol göstermek önceliğimiz..w.e.
  3. Koios

Başta @Lachryma olmak üzere tüm kadın oyuncuların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım. “Dünya...

Başta @Lachryma olmak üzere tüm kadın oyuncuların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım. “Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir” Mustafa Kemal ATATÜRK
  4. Koios

Yarışma hakkında sorular ve geri bildirimler

hiç beğenmedim etkinliği yine herkes ense tıraşımı gördü :/
  5. Koios

Büyük Düello Etkinliği 2021: Tartışma, Öneri ve Soru

senin dediğin gibi olsa +2 düello silahı olan adam emin ol gider +sız hesaba dalar :) Benim +lı düello silahım yok mesela, etk. karakterinde +lı olursa ben napacam :D
  6. Koios

Ne yapsınlar gordon etkinlik karakterlerine +1 vaq müzikal mi versinler. O zaman da yet fazlalığından oyuncuların kullandığı parlatmalar bir işe yaramayacak. Amaç zaten oyuncuları kazandırmak.
  7. Koios

The Masa (1.Sayı)

Bence kişiler üzerinden ilerlemektense oyun hakkında yapıcı eleştirilerimizi sunabileceğimiz bir başlık olabilir. Mesela savaşlara katılımların artması, oyuncuların yaptıkları savaşlardan zevk alması için o kadar öneri sunuldu ama yönetim sadece değerlendireceğiz demekle kaldı. Bir nevi iktidar...
  8. Koios

rivayete göre samael cebinde ateş topu taşıyormuş ondan eli cebine gitmiyor :P

rivayete göre samael cebinde ateş topu taşıyormuş ondan eli cebine gitmiyor :P
  9. Koios

samaelin göz yaşı pıt kalbi çıt :'(

samaelin göz yaşı pıt kalbi çıt :'(
  10. Koios

herkes samael'den ödül istemekte fakat kimse sormamakta samael nasıl? :P

herkes samael'den ödül istemekte fakat kimse sormamakta samael nasıl? :P
  11. Koios

awesomia'da düello atarken diğer oyuncular düellomuzu manipüle edecek şekilde bize saldırabilecekler mi ?
  12. Koios

Yarışma girişim - Oyun 3

caps1 caps2
  13. Koios

Yarışma girişim - Oyun 2

Henry>Bayan Anderson John>Bella Maria>Calvin Scarlett>Seth ile dans etmiştir.
  14. Koios

Yarışma hakkında sorular ve geri bildirimler

Katılıyorum, bende 11:00 gösterirken başka bir oyuncuda 09:00'da gösterebiliyor. Lütfen ilgilenilsin.