Arama sonuçları

1. Yarışma girişim - Oyun 2

YearEvent 2008The West yayınlandı 2009Pantolonlar eklendi 2010Pazar & Ticaret eklendi 2011Kale savaşları tanıtıldı 2012The West 2.0 yayınlandı 2013The West 5 yaşında! 2014Çok oyunculu maceralar tanıtıldı 2015İlk IFBC (Uluslararası Kale Savaşı Şampiyonası) etkinliği 2016Eşya geliştirmeleri oyuna...
  2. Yarışma girişim - Oyun 3

3 numaralı pasta beyaz çikolatalıpasta
  3. Yarışma girişim - Oyun 1

1- paskalya 2-ekim festivali 3-ölüler günü 4- aziz patrik 5-bağımszılık günü
  4. Paskalya Güç Gösterisi 2021 geri bildirimleri

paskalya gorevı basarısını halıkarnasta tamamlayan ılk kısı ben oldum sohbet ekran goruntusu ektedir https://prnt.sc/1113n7t
  5. Yarışma girişim - Oyun 3

https://imgflip.com/i/4ykjim
  6. Yarışma girişim - Oyun 2

henry-bayan anderson john-bella marıa-calvin scarlett-seth
  7. Kazı Kazan Etkinliği

d1 dedemetin A4 C7 B10 E5 F5 FAZLA YAZDIGIM ICIN BITENE SILDIM YENIDEN YAZDIM
  8. Görev Oyunu // 1. Görev

dedemetin d1 etkınlıge katılmak ıstıyorum
  9. altınım yuklenmedı tahvılım d1 yuklensın lutfen

altınım yuklenmedı tahvılım d1 yuklensın lutfen
  10. Bayram ve Özel Günler Metni

Nerde o eski bayramlar diye başlayayım yazıma da klasik bir başlangıç olsun bu günkü yazımız. Gerçekten bizi biz yapan şeyleri kim aldı götürdü ne oldu da biz kendimizi unuttuk, kültürümüzü unuttuk, büyüklerimizi ve en önemlisi Atatürk’ün gençliği emanet ettiği çocuklarımızı unuttuk. Bir...
  11. Hızlı Dünya Etkinliği 2020 Yorum, Öneri ve Soru

dedemetin dünya1 ödüllerin tamamı d1
  12. Hızlı Dünya Etkinliği 2020

Nick: dedemetin Karakter Sınıfı: İŞÇİ Cinsiyet: Bay Çalışma Seti: Şans yoncalı set (At set, Giysi set, Silah set) Kale savaşı Seti: Phoebe Giysi ve Silah Set, Murrieta At Set Not: Lütfen daha önceki etkinliklerde olduğu gibi bu etkinlikte de nickimi başka yapmayınız daha önce başıma geldi rica...
  13. Survivor 2018

d1 dedemetin
  14. Soru-Cevap

cevap1 = 76sektör cevap2 =993 cevap3= macerada hasarı arttırması için becerei yetenegi etkilidir fakat en garantisi kullanılan çok oyunculu hasar güçlendiricisidir yani cevap b şıkkı beceridir (not: c sıkkında belirtilen saldırı guclendırıcısıdır yanı saldırı gucunu arttırr hasarı degıl) cevap 4...
  15. The West Loto 1. Hafta

4-10-7-13-6-15
  16. Sivil Savaş

elımızdekı kasaba sayısı sınırlı (2) oldugundan alabılecegımız kıyafetlerde sınırlı olmakta. Gorevlerde ıstenılen bazı kıyafet vs (urun harıc) oldugu bı kasaba kurulursa (sadece gorevde ıstenılen esyaların oldugu ) bızlerde gıdıp ordan alıp gorevlerımızı tamamlarız netıcede dunyada aksama kadar...
  17. Sivil Savaş

karakter adı : dedemetin karakter sınıfı : maceracı cinsiyet : erkek
  18. Yeni Dünya İsmi

serverın acılmasına karsıyım eger acılacaksada adı yabancılasmıs bır kelıme olmamalı dıye dusunuyorum dırekt olarak türkçeden gelen bir kelime olmalı CEZELYE-CESUR-CACIK:-D... dırek türkçe isim önerin arkadaşlar. :shootout::boone:
  19. Sorular Arşivi

sorunun en kısa yoldan cozumu bu konu ıle yapılması gereken acıkca ortadadır yapıması gereken ayarlar bolumune baglantı paylasımı sekmesını koymaktır.Bu sekmenın amacı aynı baglantıdan oyun oynayan bıreylere sartlı bır ımkan sunmaktır.Çunku herkezin u oyunu oynamaya hakkı vardır benım senın...