• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • GEORGIA taşınıyor!
    Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.
  • Yakında yeni bir dünya açılacak!
    Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.

Arama sonuçları

1. Forum Yarışması 2022 MAYIS KELİME AVI ETKİNLİĞİ

Gölgesinden bile hızlı silah çekebilen bazen silah yerine zekasıyla düşmanlarını yenen vahşi batının yenilmez kahramanı red kit
  2. Dünya Georgia Taşınıyor!

peki en geç ne zaman bilgi sahibi olabiliriz ben geogiadaki hesabımı d1 taşıyacam da
  3. Red Kit ETKİNLİK DÜNYASI - MAYIS 2022 OYUNU

benim hızlıdaki tek amacım savaşlara katılmaktı. karşılıklı iki ittifak olup 10vs10 savaş olsa da olması çok iyi olurdu
  4. Dünya Georgia Taşınıyor!

bu paskalya set parçalarını ne zaman satışa çıkacak hesap silmem gerekiyor benim
  5. Dünya Yeni Dünya İsim Önerileri

janti
  6. Güncelleme Versiyon 2.173

paskalya setleri ne zaman açık arttırmaya konulabilinecek?
  7. RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Nerde o eski bayramlar.
  8. RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

şans eklense bari
  9. Güncelleme Versiyon 2.172

koskocaman hata düzeltilmiş böyle hata varlığından haberim yoktu :)
  10. Etkinlik Görevleri Yap, Ödülleri Kap Etkinliği HAFTA-3

atış silah Çalışma raporu: Ticaret ofisine liderlik yap kurt Çalışma raporu: Kurt avla sığır yemle Çalışma raporu: Sığırları yemle 400 yumurta Çalışma raporu: Koruma olarak çalış mavi Çalışma raporu: Koruma olarak çalış tarif Çalışma raporu: Koruma olarak çalış düello Düello: fatih2547...
  11. Seviye 40 - İşçiliğin bedelini ödemek

bu görevde 4 ustalık ürününü alıp görevlerini yaptım tekrar görev gelmeye başladı bide başarısı gelmedi
  12. Etkinlik Görevleri Yap, Ödülleri Kap Etkinliği HAFTA-2

nal Çalışma raporu: Atlara nal vurmak parlak Çalışma raporu: Atları naklet sarı Çalışma raporu: Ticaret kağıt Çalışma raporu: Ticaret haydut Haydut düellosu: fatih2547 - Gary Flynn kilise Çalışma raporu: Kilise geliştirme kürek Çalışma raporu: Mezar kaz
  13. Görevleri Yap, Ödülleri Kap Etkinliği HAFTA-1

bonus görev 2 Çalışma raporu: Vaiz olarak çalış
  14. Görevleri Yap, Ödülleri Kap Etkinliği HAFTA-1

görev 5 -6 Çalışma raporu: Rüzgar değirmeni Çalışma raporu: Kurşun taşı
  15. Görevleri Yap, Ödülleri Kap Etkinliği HAFTA-1

Kale savaşı raporu: Altın para Kalesi Dua bitti Çalışma raporu: Sahne sanatçısı olarak çalış Haydut düellosu: fatih2547 - Alberta Black bonus 1. görev Çalışma raporu: Hırsızlık
  16. Forum Yarışması 2022 ŞUBAT YARDIM GEREKİYOR ETKİNLİĞİ

Çalışma raporu: Ormanı kes Çalışma raporu: Çit tamiri Çalışma raporu: Çiftlik kur Çalışma raporu: Odun parçala HALİKARNAS
  17. Forum Yarışması 2022 ŞUBAT - LABİRENT ETKİNLİĞİ

1 tuz dolu sandık 2 balta 3 kartopları 4 kahverengi kumaş istanbul sunucusu