• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Bağımsızlık Günü 2022!
    Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.
  • GEORGIA taşınıyor!
    Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.

Arama sonuçları

1. Deadwood22

Yönetimin Terazisi

@sleeplesslady , Bir Forumun başına gelebilecek en kötü şey, sessizliktir. Oyuncusu ve fikir paylaşımı olmayıp sessizleşen bir foruma dönüşmesini istemediğim bu Forumun, Yönetim Terazisinde bir orantısızlık olmuş gibi gözüküyor (bence). Forum a 1000 e yakın mesajı olan veya 1 mesajı olan bir...
  2. Deadwood22

The Masa (2.Sayı - Büyük Konuk)

Merhaba herkese The Masa 1. Sayı nın ardından uzunca bir ara verdik, bu uzun araya yakışır bir sayı sizlerle..
  3. Deadwood22

The Masa (1.Sayı)

Herkese Merhaba, Son zamanlar hepimize gösterdiki bu oyunda belli başlı gizli işler ve entrikalar dönüyor. Bu gizli işlerin gün yüzüne çıkmasını isminizi gizleyerek açıklama imkanını verdiğimiz yeni bir projeyi başlatalım dedim :D Mesaj yolu ile ihbarda bulunmak isterseniz, minimum 3 farklı...
  4. Deadwood22

The Western Star Gazetesi (9. Sayı)

Son zamanlarda aklımda olan bir projeyi can sıkıntısından hayata geçirdim, devamın gelmesinin sözünü veremem. Açıklama kısmı yazdım zaten , sağlıkta kalın :)