• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Ekim Festivali 2022 başladı!
    Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.

Arama sonuçları

1. Etkinlik Ekim Festivali Yarışması - En Çok ve En Az Bul !

Çalışma raporu: Kilise geliştirme enn azz
  2. Etkinlik Genel Düello Etkinliği-Temmuz 2022

bu Npc aralığında bi sıkıntı var müsait olan arkadaşlar bakabilirlerse çok memnun olurum
  3. Etkinlik Sürpriz: Bağımsızlık Günü Yarışması

Çalışma raporu: Kilise geliştirme
  4. Etkinlik Sürpriz: Bağımsızlık Günü Yarışması

Çalışma raporu: Kilise geliştirme
  5. Etkinlik Sürpriz: Bağımsızlık Günü Yarışması

yok yok dedim ben ya başka bir muhabbet var yada ben yanlış anlıyorum emin olmak için özellikle sordum teşekkürler :D
  6. Etkinlik Sürpriz: Bağımsızlık Günü Yarışması

Çalışma raporu: Taş madeni 291
  7. Etkinlik Sürpriz: Bağımsızlık Günü Yarışması

reis bi şey soracağım etkinlik 06.07 da başladı yarışma 11,07 de birisi sormuş ama sen yarışma etkinlikle beraber başladı demişsin bi yanlış anlaşılma var ama ya ben sizin dediğinizi anamadım yada başka bişey var
  8. Etkinlik Sürpriz: Bağımsızlık Günü Yarışması

istanbul Çalışma raporu: Rezervasyon planı 314 Çalışma raporu: Polis müdürü olarak çalış 428
  9. Kurban Bayramı Tebriği

bonuslar çöp oldu motisiz :(
  10. Etkinlik 2022 HAZİRAN YARDIM GEREKİYOR ETKİNLİĞİ

istanbul - maceracı 1-Rapor Çalışma raporu: Araştırmaya çık 2-Rapor Çalışma raporu: Altın aramak 3-Rapor Çalışma raporu: Kurşun taşı 4-Rapor Çalışma raporu: Çimen biçmek 5-Rapor Çalışma raporu: Kuzu gütmek 6-Rapor Çalışma raporu: Patates topla 7-Rapor Çalışma raporu: Atları evcilleştir 8-Rapor...
  11. KABUL EDİLMEDİ SINIRLI TAHVİL

Haydaa barı 1 1.5 k artsaydı
  12. ARAŞTIRMA AŞAMASINDA Kazanma Koşulu

tamamdır bugün dikkat ettim de arkadaşında dediklerini okudum onun üstüne geldi benimde aklıma değiştirilecekse ne ala ama bu kadar zor olduğunu sanmıyorum zaten sürekli etkinlikler gelip güncellenebiliyorsa buda epey kolay şekilde güncellenebilir gibime geldiği için yazma ihtiyacı hissettim...
  13. ARAŞTIRMA AŞAMASINDA Kazanma Koşulu

Bişey sorucam bu şirkten gelen ödüllerinde değişmesi mümkünmüdür bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama şu yoncalar ve çp bonusu itemlerinı kimsenin kullandığını düşünmüyorum daha önce o itemler envanterde boşa beklediği için belli görevlerle geri alınıp ödül vesaire verilmesini teklif edenler bile...
  14. ARAŞTIRMA AŞAMASINDA Kazanma Koşulu

Harita üzerinde rasgele kasaba veya çalışma alanlarında azılı haydutlar belirebilir para vs ödül olabilir
  15. Forum Yarışması 2022 MAYIS SANATINI GÖSTER ETKİNLİĞİ

Etkinliğe katılım az olunca niye iptal ediliyor az da olsa 1 2 kişi bile olsa bence ortada bir emek varsa karşılığı verilmeli etkinliği tekrarlamazsınız olur biter iptal edilmesini hiç doğru bulmadım
  16. KABUL EDİLMEDİ SINIRLI TAHVİL

katılıyorum tahvil sınırı biraz daha genişletilebilir
  17. Forum Yarışması 2022 MAYIS KELİME AVI ETKİNLİĞİ

Gölgesinden bile hızlı silah çekebilen bazen silah yerine zekasıyla düşmanlarını yenen vahşi batının yenilmez kahramanı red kit istanbul
  18. Etkinlik 2022 NİSAN HENRY SORUYOR ETKİNLİĞİ

haftalık da olabilir :)
  19. Etkinlik Görevleri Yap, Ödülleri Kap Etkinliği HAFTA-3

1. görev Düello: cihatimin karşısında Lat3ncytr 2. görev Çalışma raporu: Ticaret ofisine liderlik yap 3. görev Çalışma raporu: Sığır dağlamak 4. görev Çalışma raporu: Ticaret ofisine liderlik yap 5. görev Çalışma raporu: Sığırları yemle 6. görev Çalışma raporu: Kurt avla 1. bonus Çalışma...