İnnoGames Hakkında (İstek/Şikayet Görüşmeleri)

• Konuyu başlatan NetBeans
  • Başlangıç tarihi
Supporttan cevap vermiyorsunuz en son buraya yazayım dedim.Yeter artık bu umursamazlığınız.Verin herkese seti daha sonra bakın kim olaya hile kattıysa banlayın ya da cezası her neyse verin gitsin.Bizleri mağdur etmenizin hiçbir sebebi yok.

Ayrıca supporttan neden cevap verilmediğine dair cevap da istiyorum.[/QUOT

Sorulara 400 e yakin verilen cevaplari tek tek incelemek ,dogru cevap verenleri tespit etmek ve 50 den fazla set icin acilmis fake hesaplari ayiklamak biraz zaman aliyor.
Setlerin ne zaman verilecegi ana sayfada duyurlmustur

not
Ticketlere bir kac adminimiz bakmaktadir
ticketle ilk hangi admin ilgilendiyse devaminda ilgilenen ayni admindir
bir baska tickete bir baska adminimiz bakmis ve cevaplamis olmasi normaldir
ticketinize bakan adminimiz dun yogun oldugu icin cevap vermesi gecikmis olabilir bunun icin de olay yapmaya gerek yok
anlayisli olunuz
uslubunuza da biraz dikkat ediniz

sametlevent

Member
Heh bana böyle cevap verilse ben ne supporttan ne de buradan bu üslup ile cevap veririm.Çok teşekkür ederim.Bu arada adminler bence farklı ticketlara da cevap verebilmeli ki akış daha iyi olsun.

Heh bana böyle cevap verilse ben ne supporttan ne de buradan bu üslup ile cevap veririm.Çok teşekkür ederim.Bu arada adminler bence farklı ticketlara da cevap verebilmeli ki akış daha iyi olsun.
support a yazarken duzgun bir sekilde (savasa gider gibi degil) yazarsaniz duzgun cevaplar alirsiniz
ayni hassasiyeti sizden de bekleriz