• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

İyi Seneler The West - Dünya 1'e Özel Çekiliş

Lütfen birini seç.

• Toplam oy kullanan
    24
  • Anket kapalı .

akin1

Kıdemli Üye
bgr.png

ÇEKİLİŞİN KAZANANLARI

1. @Arif Eroy Paden Tolbert seti (Giysi ve Silahlar)
2. @*SHARAPCHI* Paden Tolbert seti (Giysi ve Silahlar)
3. @ARON40 İskoçyalı seti (Giysi ve Silahlar) + Sarah Astor (Tüfek + Bira Kupası)
4. @***300*** Bob Younger seti (Giysi + 2x Tüfek) + Lucille Kement
5. @fatih2547 John Astor giysi parçaları + John Bull giysi parçaları + Enerji kutusu
6. @avare-mu İskelet Tüfek

Arkadaşları tebrik eder, herkesin yeni yılını kutlarım.
Kazanan arkadaşlar ÖM veya oyunda aktif gördüklerinde ödüllerini isteyebilirler.

ENVANTERDEN KALANLARLA
*** ÇEKİLİŞ ***

*** Dünya 1'de geçerli ***
2 kişiye Paden Tolbert seti (Giysi ve Silahlar)
1 kişiye İskoçyalı seti (Giysi ve Silahlar) + Sarah Astor (Tüfek + Bira Kupası)
1 kişiye Bob Younger seti (Giysi + 2x Tüfek) + Lucille Kement
1 kişiye John Astor giysi parçaları + John Bull giysi parçaları + Enerji kutusu
1 kişiye İskelet Tüfek

Katılmak için anketten "Yaz beni dostum" işaretlemelisin. Çekiliş 31 Aralık günü, saat 20:00-22:00 arasında gerçekleştirilip kazananlar konuda duyurulur.

*** Şartlar ***
Oyun hesabı ile forum hesabınız farklı ise katılamazsınız.
Çekilişe katılacaklar 50 seviye ve yukarısı olmalıdır.

Belirtilen tarihe kadar en az 10 katılımcı olması halinde çekiliş yapılır, olmazsa yapılmaz.
Kazanana ödüller, pazar üzerinden ve tüccara satış fiyatından satılarak göndeilir.
Ödüller, şartlar Yönetimin uygun görmediği hallerde değiştirilebilir, tamamen iptal edilebilir.
Katılımcılar, şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Son düzenleme:

Castar7

Kıdemli Üye
Doğrusu yaptığın bu işi takdir ediyorum, destek vermek niyetiyle de katılım sağlayacağım. Belki ileriki günlerde Dünya 1 de söz sahibi olanlar ile birlikte ortak bir havuz oluşturup daha geniş bir etkinlik yapabilir miyiz diye düşünüyorum. Lakin, şöyle de bi dönüp bakıyorum mevcut duruma henüz daha kale savaşına bile doğru düzgün katılım sağlamayan bir kitle var elimizde. He belki bedava set eşya vs. dağıtılacak diye katılım sağlanabilir ama bakalım bir ara genel bir nabız yoklama yapmak lazım katılım şartı kurallar çerçeveler gibi bir alt yapı oluşturduktan sonra.

Neyse dediğim gibi yaptığın bu işi takdir ediyorum umarım geleneksel hale gelir ve daha güzel bir ortam yaratırsın :)

akin1

Kıdemli Üye
yeğen yine kendini aşma yolundasın:)
Teşekkür ederim dayı.

Doğrusu yaptığın bu işi takdir ediyorum, destek vermek niyetiyle de katılım sağlayacağım. Belki ileriki günlerde Dünya 1 de söz sahibi olanlar ile birlikte ortak bir havuz oluşturup daha geniş bir etkinlik yapabilir miyiz diye düşünüyorum. Lakin, şöyle de bi dönüp bakıyorum mevcut duruma henüz daha kale savaşına bile doğru düzgün katılım sağlamayan bir kitle var elimizde. He belki bedava set eşya vs. dağıtılacak diye katılım sağlanabilir ama bakalım bir ara genel bir nabız yoklama yapmak lazım katılım şartı kurallar çerçeveler gibi bir alt yapı oluşturduktan sonra.

Neyse dediğim gibi yaptığın bu işi takdir ediyorum umarım geleneksel hale gelir ve daha güzel bir ortam yaratırsın :)
Doğrusu bende böyle düşünmüştüm hatta birkaç girişimimde oldu buradan ve buradan girişimlerime bakabilirsin. Daha önce oyun içinde düello konusunda da kelle ödüllü girişimim olmuştu.
Açıkçası bir şeyler yapmayı herkes düşünebilir, bir plan yapmak kolay ama gerçekleştirmek zor çünkü oyunda ilgi zayıf ve beklediğin bir ilgiyi görmeyince niye yapıyorum ki diyorsun. Gerçekten birkaç oyuncu sponsor olup katkı sağlasa pota daha da büyük hale gelebilir, deneyimlerime göre maalesef bizde ilgi=ödül büyüklüğü olduğundan bir ihtimal ilgi artar. Mesela bu çekilişe full iskelet kostüm seti de ekleyecektim ancak sonra vazgeçtim.
Oyuncular ellerindeki fazla eşyalarla benzer etkileşimler yapabilir, bence güzelde olur.
Açıkçası fikir çok ancak bende ne kaynak kaldı nede heyecan. Umarım sen daha iyilerini gerçekleştirirsin.

kim kazanacak merak ediyorum umarım bişeyler çıkar ama sanmam ben boş gecerim galiba alıcak olanlar belli zaten bence onlara gider

kazananların levellerine baktım hepside 100 ün üzerinde büyük ikramiyeler 170- 180 level arasına gitti alt seviyenin katılması bence hata olmuş çıkma şansı zaten sıfır :)

akin1

Kıdemli Üye
kazananların levellerine baktım hepside 100 ün üzerinde büyük ikramiyeler 170- 180 level arasına gitti alt seviyenin katılması bence hata olmuş çıkma şansı zaten sıfır :)
Hatadan kastın nedir?
Önceki mesajında alacak olanlar zaten belli dedin, çekilişin canlı yayın olacağını söyledim ve öylede yaptım ancak buna rağmen mesajını düzeltmedin.
Bunun 170-180 levelle yada 50-60 levelle nasıl bir alakası var anlamış değilim ki katılmam hata olmuş diyorsun!
Keşke sana da çıksaydı ama çıkmadı yapacak bir şeyim yok.

akin1

Kıdemli Üye
İlk olarak 50 level hususuna değinmek istiyorum, malum yılbaşı ve multiciler için efsane bir zamandayız bunu düşünerek 50 level sınırı koydum, bunun dışında ister 10 level ister 200 level farketmez benim için insanlık önemlidir gerisi fasaryadan ibaret. Duyuru kısmına gelince konuyu 24 aralıkta açmışım ve günlerce son gönderiler panosunda asılı durdu, forumu takip edenler ve katılmak isteyenler katıldı, katılanlarda iyi ki katıldı açıkçası memnun oldum, 3-5 kişi katılsaydı hem moralim bozulurdu hemde çekiliş yapmazdım, bunun dışında çekiliş yapıyorum diye reklam yapmadım, yapmamda ayrıca bu bireysel bir girişimdi nasıl bir duyuru yapılmasını bekliyorsun.
Kazananlara gelirsek kaç level olduklarıyla yada söz konusu eşyalara ihtiyaçları olup olmadıklarıyla da ilgilenmiyorum, bu kısım beni alakadar etmez, ben böyle bir aktivite yapmak istedim vede yaptım. Bu çekilişin canlı yapıldığına şahitsin ayrıca adamlığına, dürüstlüğüne lafım yok diyorsun ama ona rağmen şaibeli diyerek çamur atmaya devam ediyorsun madem ben dürüst bir oyuncuyum neden hala şaibeli vs diyorsun ki. Düşüncesizlik kısmına gelirsek,belki haklısındır, düşüncesiz olabilirim, neden daha iyisini yapmıyorsun @KRAL-ARTUR ?
Son olarak, tanıdığım TR oyuncularının çoğu alçak gönüllü, yardımsever insalardı, burada böyle bir farkındalık oluşturmak istedim. Belki başka bir oyuncu yada oyuncu grubu daha iyi organizasyonlar yapar ve farklı bir girişim oluşur.

fatih2547

Aktif Üye
50 level sınırını bende haklı buluyorum malum oyunca multi çok
dersesiniz ki 50 seviye üstü multi yok mu oyunda vardır illa