Şehir İsimleri

'Red edilen öneriler' forumunda ExeCuToR tarafından 14. Ara 2008 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ExeCuToR

ExeCuToR New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    Açıkcası Vahşi batı oyununa göre şehir isimleri olsa gerçekten daha etkili ve çekici olur. Mevcut şehir isimlerine bakıyorum ve yorumsuz diyorum bir kaç örnek verecem şehir sahipleri alınmasın.

Zombiler şehri , Wild beykoz , lazlar , Türkiye , ısparta , ankara , galatasaray , fenerbahçe vb alaksız isimler.Wahşi batıyla ne alakası var yavf bunnarın :\

Benim fikrim şudur ki , Şehir isimleri amerikadaki şehir , kasaba ve bölge isimleri ile sabitlensin ve yeni şehir kuracak kişiler bu isimleri seçmek zorunda olsun yani kendi bi isim belirlemesin. Mevcut isimleri seçmek zorunda olsun.

Oyunun havasına girelim en azından. Valla bakıyom güçlü şehir , vurucular , kırıcılar. gibi isimler bana itici ve oyunun rp havasından uzaklaştırıp basitleştiriyor gibi geliyor.

not: yada bunu oyun yöneticileri kontrol etsin. Herkez şehirine vahşi batıdaki bir şehrin ismini yada bölgenin ismini vermek zorunda olsun.oyunun havasını koruyalım.

2. Policijska

Policijska New Member

Alınan Beğeniler:
    1
    Böyle birşey imkansız. Herkes istediği ismi koymakta özgürdür... Bu objecktif bir olay. Herkesin şehir ismini değiştirmeye kalksak, ohoo...

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.