• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Etkinlik Takvimi 2022 HAZİRAN AYI ETKİNLİK TAKVİMİ

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Merhaba Kovboylar,
2022 Haziran ayı Etkinlik bilgilerini ve tarihlerini aşağıda bulabilirsiniz.

ESLESTIR.png

Bu ay sadece Jüpiter dünyamıza özgü mini bir etkniliğimiz var. Etkinliğimizde, sizlere verilen simgelerin karşılığını bulmanızı isteyeceğiz.
Etkinliğimiz 7 Haziran - 11 Haziran tarihleri arasında geçerli olacaktır. Etkinlik detayları ve kuralları ayrıca yayınlanacaktır.

ODULLER.png

red_letter.png
bonus%20medals.png
guclendirici.png

• 5 oyuncumuz : 50 Tahvil
  • 5 Oyuncumuz : 2 adet dilediği bonus madalyası (Karakter, Enerji, Otomatik İşlem, Yüksek Gelir)
  • 5 oyuncumuz : 4 adet dilediği güçlendirici (Şans, Ürün, Tecrübe, Para güçlendiricileri)

TAKVIMYAZI-YARDIM%20GEREKIYOR.png

Haziran ayında yine oyun içinde yapacağınız görevler olacak ama bu sefer her karakter tiipi için farklı yardım ihtiyacımız olacak.
Etkinliğimiz 13 Haziran - 19 Haziran tarihleri arasında geçerli olacaktır. Etkinlik detayları ve kuralları ayrıca yayınlanacaktır.

ODULLER.png

kulce.png
blue_letter.png
fortune_cookie.png
3days_vip_bonus.png

• 5 Oyuncumuz : 300 Külçe + 3 parça etkinlik seti eşyası (Önceki Yılların Etkinliklerinden)​
  • 5 Oyuncumuz : 250 Tahvil + 2 Fal Kurabiyesi​
  • 3 Oyuncumuz : 150 Tahvil + 2 Fal Kurabiyesi​
  • 2 Oyuncumuz : 3 günlük VIP sayaç​

TAKVIMYAZI-SAYBAKALIM2.png

Henry'nin The West'in 14. Yılına özel olarak verdiği kır partisi sonrası etrafta bir sürü çöp birikmiş. Henry'e bunları toplaması için yardım etmeniz gerekecek. Etkinliğimiz 21 Haziran - 25 Haziran tarihleri arasında geçerli olacaktır. Etkinlik detayları ve kuralları ayrıca yayınlanacaktır.​

ODULLER.png

kulce.png
blue_letter.png
spinach.png
bonus%20medals.png

• 2 Oyuncumuz : 250 Külçe
  • 4 Oyuncumuz : 250 Tahvil
  • 4 Oyuncumuz : 2 adet Ispanak
  • 5 Oyuncumuz : 4 adet dilediği bonus madalyası (Karakter, Enerji, Otomatik İşlem, Yüksek Gelir)

Umarız Haziran ayı boyunca etkinliklerimizle eğlenirsiniz.
Herkese keyifli oyunlar dileriz
The West Takımınız