• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Etkinlik Takvimi ARALIK 2021 ETKİNLİK TAKVİMİ

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Merhaba Kovboylar,
2021 yılının son ayına özel biraz daha fazla etkinliğimiz ve biraz daha fazla ödüllerimiz var. Etkinlik bilgilerini ve tarihlerini aşağıda bulabilirsiniz.

araliktakvim.png
TAKVIMYAZI-THEWESTNEWYEAR.png

Yeni yıl yaklaşırken Vahşi Batı’da hazırlıklar başladı. “The West’te Yeni Yıl” temalı fotoğraf ve/veya resim paylaşarak etkinliğimize katılabilir ve Eski Avatar kazanma şansı elde edebilirsiniz. Etkinliğimiz 10 - 26 Aralık tarihleri arasında geçerli olacaktır. Etkinlik detayları ve kuralları 6 Aralık tarihinde yayınlanacaktır.​
ODULLER.png

1638226534416.png
creativity_fort.png

• 2 Oyuncumuz : Eski Avatar​
  • 1 Oyuncumuz : Yaratıcılık setinden 3 parça​
  • 1 Oyuncumuz : Yaratıcılık setinden 2 parça​

TAKVIMYAZI-BUL%20BAKALIM.png

Bul Bakalım Etkinliğimizde, çalışmalardan belirli bir aşyayı bulmanızı isteyeceğiz. Oynadığı dünyada belirlenen eşyayı ilk bulan oyuncu ödülü kazanır.​
Bul Bakalım Oyun İçi Çalışma Etkinliğimiz 8-10 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Detaylar ve kurallar etkinlik başladığında ayrıca açıklanacaktır​
ODULLER.png

mega_bag_christmas_2019.png
holiday_2018_chest_1.png
xmas17_megabag.png

• Her dünyada 3 Oyuncumuz : Mega Yılbaşı Torbası 2019 (2019 yılı içerisinde düzenlenen etkinliklerden veya 2019 Yılbaşı setindeki Nick’in setinden bir eşya içerir) + Mega Yılbaşı Torbası 2018 (2018 yılı içerisinde düzenlenen etkinliklerden bir eşya veya 2018 Yılbaşı setlerinden olan Belschnickel setinden eşya içerir)
  • Her dünyada 3 Oyuncumuz : Mega Yılbaşı Torbası 2018 (2018 yılı içerisinde düzenlenen etkinliklerden bir eşya veya 2018 Yılbaşı setlerinden olan Belschnickel setinden eşya içerir) + Mega Yılbaşı Torbası 2017(2017 yılı içerisinde düzenlenen etkinliklerden bir eşya veya 2017 Yılbaşı Setinin tamamını içerir)

TAKVIMYAZI-HENRY%20SORUYOR.png

İPTAL EDİLMİŞTİR
ODULLER.png

kulce.png
red_letter.png
yellow_letter.png

• Her dünyada 2 Oyuncumuz : 50 Külçe​
  • Her dünyada 3 Oyuncumuz : 75 tahvil (kırmızı + yeşil mektup)​
TAKVIMYAZI-SAYBAKALIM.png

Say Bakalım Etkinliğimiz Forum üzerinden katılabileceğiniz, basit eğlenceli bir etkinliktir. Videomuz içinde belirlenen eşyaları saymanızı isteyeceğiz sadece.​
Say Bakalım Etkinliğimiz 20 - 24 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Bu etkinliğimizin ödülleri, doğru cevap verenler arasından yapılacak çekiliş ile sahiplerini bulacaktır. Detaylar ve kurallar etkinlik başladığında ayrıca açıklanacaktır.​
ODULLER.png

kulce.png
blue_letter.png
holiday_2020_chest_1.png

• 2 Oyuncumuz : 150 Külçe​
  • 2 Oyuncumuz : 200 Tahvil (2 adet mavi mektup)​
  • 2 Oyuncumuz : 100 Tahvil (1 adet mavi mektup)​
  • 4 Oyuncumuz : Belirlenen eski set eşyalarından bir parça (etkinlik duyurusunda set listesi verilecektir)​
  • 8 oyuncumuz : Mega Yılbaşı Torbası 2020 ( 2020 yılı içerisinde düzenlediğimiz etkinliklerden "Ekim Festivali, Bağımsızlık Günü, Paskalya ya da Sevgililer Günü" veya 2020 yılı Yılbaşı setinden Noel Baba'nın eşyalarından birini içerir)​

TAKVIMYAZI-AWESOMIA.png

Aralık Ayında 2 adet klasik Awesomia savaşımız olacaktır. Her gün ikişer dünyada olmak üzere​
  • 4-5 Aralık tarihlerinde
  • 18-19 Aralık tarihlerinde
gerçekleştirilecektir. Bu Awesomia savaşlarımızda tahvilin yanı sıra yılbaşına özel ödüller de kazanabilirsiniz.​
Ayrıca Dünya 1 ve Georgia'da NPC ordusuna karşı yapılacak ekstra ödüllü Awesomia savaşımız 11-12 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecektir.​
Awesomia Savaş detay ve ödülleri etkinlik başladığında ayrıca açıklanacaktır.​
Umarız Aralık ayı boyunca etkinliklerimizle eğlenirsiniz.​
Herkese keyifli oyunlar dileriz​
The West Takımınız

Son düzenleme:

Priam

Üye
eski avatarlardan istediğimizi mi seçeceğiz yoksa sadece yukarıda gösterilen mi verilecek

Castar7

Kıdemli Üye
yukarıdaki örnek sadece, her klas için 4 adet avatar (kadın ve erkek). Duyuruda avatarların listelendiği linki de vereceğiz
Geçenlerde bu eski avatar konusunda destek birimine bir bilet oluşturmuştum acaba bir gelişme var mı ?Konu ile alakalı diye buradan da sormak istedim. Forumda paylaşılacak dendi ama :)

Jhoni Lesh

Aktif Üye
forumda etkinlikler baslayali 2 otomatik madalyon 1 guarana kazandim simdiye kadar .bari su eski avatar resmini kazanalimya.
gecen bende avatar satislari hakinda eski avatarlar hakkinda sormusdum gormemissiniz sayin cm.

Yeni yıl yaklaşırken Vahşi Batı’da hazırlıklar başladı. “The West’te Yeni Yıl” temalı fotoğraf ve/veya resim paylaşarak etkinliğimize katılabilir ve Eski Avatar kazanma şansı elde edebilirsiniz. Etkinliğimiz 10 - 26 Aralık tarihleri arasında geçerli olacaktır. Etkinlik detayları ve kuralları 6 Aralık tarihinde yayınlanacaktır.

Bu etkinlik hakkında kişisel sorum olacaktı..

Benim TR hesapları arasında 2 farklı nickim mevcut.Dünya 1, Halikarnas ve Georgia sunucularında bu kullanıcı adım ile oynarken İstanbul sunucusunda farklı kullanıcı adım mevcut.Katılım şartlarını bilmediğim için olası bir avatar ödülü kazanma ihtimalime karşın İstanbul'daki hesabıma bu avatar ödülünün aktarılması yönünde bir talebim olsa onayınızdan geçer mi ? Daha da açıklayıcı olmam gerekirse, forum hesabım olarak bu kullanıcı adımı kullanmakta olduğumdan eğer ki avatar ödülümün forum hesabı olmayan İstanbul sunucusunda istemem sorun olur mu yoksa illa ki İstanbul'daki hesabım için de yeni bir forum hesabı oluşturmam gerekir mi, bilgileriniz ricasıyla

Castar7

Kıdemli Üye
Yeni yıl yaklaşırken Vahşi Batı’da hazırlıklar başladı. “The West’te Yeni Yıl” temalı fotoğraf ve/veya resim paylaşarak etkinliğimize katılabilir ve Eski Avatar kazanma şansı elde edebilirsiniz. Etkinliğimiz 10 - 26 Aralık tarihleri arasında geçerli olacaktır. Etkinlik detayları ve kuralları 6 Aralık tarihinde yayınlanacaktır.

Benim TR hesapları arasında 2 farklı nickim mevcut.Dünya 1, Halikarnas ve Georgia sunucularında bu kullanıcı adım ile oynarken İstanbul sunucusunda farklı kullanıcı adım mevcut.Katılım şartlarını bilmediğim için olası bir avatar ödülü kazanma ihtimalime karşın İstanbul'daki hesabıma bu avatar ödülünün aktarılması yönünde bir talebim olsa onayınızdan geçer mi ? Daha da açıklayıcı olmam gerekirse, forum hesabım olarak bu kullanıcı adımı kullanmakta olduğumdan eğer ki avatar ödülümün forum hesabı olmayan İstanbul sunucusunda istemem sorun olur mu yoksa illa ki İstanbul'daki hesabım için de yeni bir forum hesabı oluşturmam gerekir mi, bilgileriniz ricasıyla

Sanırım böyle bir cevap alacaksın :)

• Kazanılan ödüller sadece forumda cevap vererek kazanan hesaba yüklenir. Başka hesaba aktarılamaz, hediye edilemez. Lütfen oyunda karakteri olan hesabınızla cevap verin.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi

İstanbul hesabınız için lütfen forum hesabı açın, zira tamam sizinkini kabul ediyoruz dersek bundan sonra bir çok oyuncu benim diğer hesabım şu şeklinde yaklaşabilir ki bu da bir zaman sonra sorun olmaya başlar. O yüzden lütfen ödülü kazandığınız takdirde istediğiniz hesaba ait forum üyeliği mutlaka yaratın.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
forumda etkinlikler baslayali 2 otomatik madalyon 1 guarana kazandim simdiye kadar .bari su eski avatar resmini kazanalimya.
gecen bende avatar satislari hakinda eski avatarlar hakkinda sormusdum gormemissiniz sayin cm.
kusura bakmayın görmedim sanırım, sorunuzu tekrar alabilir miyim lütfen

Burada ödül sadece eski avatar mı? Kazanırsak başka bir şeyle değiştirebiliyor musunuz? Ben istemiyorum eski avatar yarışmayı kazansam bile.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi

Burada ödül sadece eski avatar mı? Kazanırsak başka bir şeyle değiştirebiliyor musunuz? Ben istemiyorum eski avatar yarışmayı kazansam bile.
hayır ödülleri değiştiremiyoruz; bu yarışmamız için ilk 2 oyuncumuz eski avatar kazanacaktır

Deadwood22

Kıdemli Üye
İstanbul hesabınız için lütfen forum hesabı açın, zira tamam sizinkini kabul ediyoruz dersek bundan sonra bir çok oyuncu benim diğer hesabım şu şeklinde yaklaşabilir ki bu da bir zaman sonra sorun olmaya başlar. O yüzden lütfen ödülü kazandığınız takdirde istediğiniz hesaba ait forum üyeliği mutlaka yaratın.
Bu seçenek ile, 4 Dünyada farklı nick/forum hesabı açıp külçe ödüllerine 4 katılım ile domine edilme ihtimalinin önünü açmış olmuyor musunuz? Hem forum da kimin kim olduğu belli olmayan nicklerin türemesine de sebep olucaktır.

Bence herkesin tek hesabı olması lazım ve diğer dünya hasapları için de aynı nick ile çekilişe katılmaları daha adil. Etkinlik cevaplarına Dünya belirtirken D1 X , hali X , İst Y şeklinde belirterek daha en başından size ve herkese deklare etmişte olurlar. Beence tabiii :D

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Bu seçenek ile, 4 Dünyada farklı nick/forum hesabı açıp külçe ödüllerine 4 katılım ile domine edilme ihtimalinin önünü açmış olmuyor musunuz? Hem forum da kimin kim olduğu belli olmayan nicklerin türemesine de sebep olucaktır.

Bence herkesin tek hesabı olması lazım ve diğer dünya hasapları için de aynı nick ile çekilişe katılmaları daha adil. Etkinlik cevaplarına Dünya belirtirken D1 X , hali X , İst Y şeklinde belirterek daha en başından size ve herkese deklare etmişte olurlar. Beence tabiii :D
Bir oyuncu her dünyada ayrı bir hesap açsa bile, külçelerin hepsi farklı hesaplara gideceği için, oyuncunun pek işine yaramayacaktır diye düşünüyorum.
Ayrıca bir oyuncu ödül kazandığında kendine ait olmayan bir hesaba da ödülün yüklenmesini isteyebilir, bunun için hesapların aynı kişiye ait olduğunun teyidinin yapılaması lazım, bunu teyit etmek için tabii ki çalışmalar yapılır ama bu durum çoğalırsa önüne geçilemez. Kaldı ki diyelim Destek Ekibi olarak biz teyit ettik veya teyit edilemedi. Bu açıklamaları forumda yazmamız mümkün değil, o zaman diğer katılımcılar ödülün hangi hesaba gittiğini merak edecek ve katılımcılarımızın kafasında bir şüphe uyanma ihtimali olacaktır.

Dolayısıyla ödüller sadece forumda kazanılan hesaba yüklenecektir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.