• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Büyük Düello Etkinliği 2021: Tartışma, Öneri ve Soru

samael

Emekli Etkinlik Yöneticisi
Eski Takım Üyesi
Merhaba kovboylar,
"Büyük Düello Etkinliği 2021" için yorumlarınızı buradan iletebilirsiniz.

Herkese başarılar dileriz.

Deleted User - 879027

Guest
awesomia'da düello atarken diğer oyuncular düellomuzu manipüle edecek şekilde bize saldırabilecekler mi ?

Gordon Freeman

Kıdemli Üye
Oyuncular parlatma taşı kullanabilir iken etkinlik hesaplarının böyle bir şansı yok. Silah farkı ve güçlendirme ile tur başına 200-300 hasar fazla ediyor, istediği kadar yeteneği olsun farketmez.

Deleted User - 879027

Guest
150 level çoğu oyuncu +1, +2 düello silahı kullanırken etkinlik hesaplarının elinde çöp silahlar olması komik.
Ne yapsınlar gordon etkinlik karakterlerine +1 vaq müzikal mi versinler. O zaman da yet fazlalığından oyuncuların kullandığı parlatmalar bir işe yaramayacak. Amaç zaten oyuncuları kazandırmak.

sametlevent

Aktif Üye
Bence verilmesi düşünülebilir gayet, npc karakter bana kafadan 500 vursa ben koluna 400-450 vurabilirim bu büyük bir farka sebep olur. Ama hepsinde olmasın tabi artılamamış olan arkadaşlar için de bir dezavantaj oluşturmaması için 1 adet npcde olması gerekir. Etkinliğin ilk haftasından alınan geri dönüşe göre bu sayı arttırılabilir.

Deleted User - 879027

Guest
senin dediğin gibi olsa +2 düello silahı olan adam emin ol gider +sız hesaba dalar :) Benim +lı düello silahım yok mesela, etk. karakterinde +lı olursa ben napacam :D

samael

Eski Takım Üyesi
Merhaba,
Düello karakterleri normal karakterlerden çok farklı yetenek sayılarına sahiptir. Silah hasarı gibi durumları düşündüğümüz için o şekilde yetenek verdik.
Bu durumu sonuçlara göre ileride değiştirebiliriz ancak şu anda bir sorun yaşayacağımızı sanmıyorum.
Ayrıyeten düello hesapları 1-2 kişiye göre değil de tüm dünya geneline göre ayarlanmaya çalışılmıştır.
İyi oyunlar dilerim.

samael

Eski Takım Üyesi
Dünya 1 için düello hesapları 22.00'da saldırıya açık olacaktır.
Güncelleme: Düello etkinliği başlamıştır.

Son düzenleme:

TheBlack1

Yeni Üye
Düello etkinliği başladığına göre ilk eleştiriyi yapabilirim. Aktif 4 saldırabileceğimiz hesap varken 1 hesaba 1 saat sınırı olmadan, bir saat içinde birden çok kez düello atabilmemiz saçmalık. Herkes tek bir hesaba odaklanıp ona düello atabilecek durumda olacak.

devilltown

Kıdemli Üye
evet düello etkılıgınde aynı yonetıcı hesaba saate 1 düello atılmalı bu sınırsız düello olayı cok sacma
şahsen bu gece sureklı yendıgım adama atarım 100 düello
buna çözüm getırmenız gerekıyor eskısı gibi saate 1 atılmalı

TheBlack1

Yeni Üye
Ödüllerin bu kadar az olmasının bir sebebi var mı acaba? Dişe tırnağa değecek bir şey yok çünkü ortada.
ayrıca tekrarlamak istiyorum mu gönderiyi de. Her düellodan sonra 1 gül suyu harcıyoruz, saatte 6 günde 100 üstü ediyor. Üstüne basılan parlatma taşları var. 1. olsak bile verilen ödül ''250 Külçe + 150 Tahvil''
Değer mi?

zeka3

Kıdemli Üye
Şimdi şunu tartışmak lazım esas :

Etkinliğin Adı düello etkinliği ama düello ile pek bir alakası yok,daha çok kim daha çok online olup daha çok emir verebilir etkinliği olmuş

Peki neden ?

Şimdi her hesaba sınırsız düello atılabiliyorsa x oyuncusu karakter aralığındaki 4 hesaba da dalar, yenebildiği bir tane npc bulur sabah akşam gece gündüz ona dalar.Ödülü kazanır.

Şimdi bu mantıkta olursa etkinliğin işlevi düello olmuyor ki, bu etkinliğin işlevi en çok kim emir verip çıkar oluyor :)

samael

Eski Takım Üyesi
Merhabalar,
Düello etkinliği teknik aksaklıklar sebebiyle geçici olarak iptal edilmiştir.
Sebebi saatlik düello sınırı olması gerekirken olmamasıdır.
22.00-00.40 arasında atılan düellolar bir sonraki etkinlik başlangıcına dahil edilecektir. Dolayısıyla düellolar boşuna atılmamıştır.
İlgili sorunu çözüp etkinliği tekrar aktif hale getireceğiz, aksaklık için özür dileriz.

sametlevent

Aktif Üye
Bu süreçte oyuncular 3*4=12 düello atabilecekken 16 düello attılar, ayrıca çoğu da ezberlenmiş taktik ve yetenekler üzerineydi. Yendiler ya da yenildiler bilemem. Ben düello atmayan birisi olarak diğer turnuvada niye dezavantajlı konuma geçiyorum acaba? Arkadaşlar emek verdiler, zaman ayırdılar, ürünlerini harcadılar kabul ama sizden kaynaklı olan sorunun oyuncular arasında fark ettirmesi yanlış bir durum. Ayrıca eminim ki bu arkadaşlar 3 saatte harcadıkları ödüllere değmez. Etkinlik başladıktan sonra düello atan arkadaşlar umarım beni yanlış anlamazlar onlara bir sitemim yok.