• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Barış Umalım

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Sevgili Oyuncular,

Son günlerde Rus Ordusunun Ukrayna'yı istilasının yıkıcı etkilerini hepimiz büyük bir üzüntüyle izliyoruz. Dünyanın o bölgesinden yıkıcı savaş sahnelerini görmek bizi gerçekten üzmekte. Dünyadaki hiçbir insan savaşın ızdırabını, yıkımını ve kaybını yaşamamalı, ama bu son günlerde milyonlarca insanın gerçeğidir.

InnoGames, mültecilere yardım etmekten doktorları eğitmeye kadar insani yardım çalışmaları yapmak üzere kurulmuş tanınmış bir kuruluş olan Kızıl Haç'a 10.000 EUR bağışta bulundu. Bunun yanı sıra, bu korkunç savaş nedeniyle evlerini terk etmek zorunda kalan Ukrayna halkına yardım eden kuruluşlara battaniye, hava yatağı ve diğer malları da götürmeyi planlamaktayız.

Dışarıda yardım etmek isteyen ve tam olarak nasıl olduğunu bilmeyen birçok insan olduğunu biliyoruz. Ukrayna'da güzel ve güçlü bir oyuncu topluluğumuz var ve bu ihtiyaç zamanlarında onları desteklemek için elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyoruz. Bu nedenle, hep birlikte böyle sıkıntılı zamanlarda Ukrayna halkına nasıl destek olabileceğimize dair güvenilir bir yapılabilecekler listesi paylaşmaya karar verdik: https://www.globalcitizen.org/en/content/ways-to-help-ukraine-conflict.

Hepimiz birbirimize karşı nazik olalım ve önümüzde daha iyi ve daha barışçıl zamanlar olmasını umalım!