• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Bilgilendirme Barış Zamanı

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Merhaba Kovboylar,

Her yıl olduğu gibi kış tatili sürecinde silahlarımızı bırakıp kasabalarımızda barış ilan ediyoruz. Aşağıdaki tarihler arasında kale savaşlarına ara verilecek ve barış ilan edilecektir; belirtilen tarih aralıklarında savaş açılamayacaktır :

• 23.12.2022 12:00 - 26.12.2022 00:00
  • 30.12.2022 12:00 - 01.01.2023 14:00

İyi tatiller!

The West Takımınız

Castar7

Kıdemli Üye
sizinde fark ettiğiniz gibi TR de savaşlardan nefes alamıyorduk gerçekten bu barış zamanı muhteşem oldu ;) ;) ;) ;) hadi hristıyan aleminin 24 ARALIK kutsal saydıkalrı bir gün:) 31 aralık nedenbiz o gece sadece içmeyi severız:)

Abi inanır mısın geceden beri diyorum kendi kendime Can yazma yazma illa ki yazacaklar bu sefer ilk muhalefet eden ben olmayayım diye mahsus yazmadım bu konu hakkında ama cidden sanki her gün savaştan savaşa gidiyormuşuz da 3 4 gün filan savaş ara vermemiz lazımmış gibi oldu :D Neyse ne diyelim zamanında Georgia kapansın transfer açılsın diyorduk şimdi D1 kapansın TR server direk transfer açılsın diyeceğiz ne diyeyim :D