• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • GEORGIA taşınıyor!
    Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.
  • Yakında yeni bir dünya açılacak!
    Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.

Geri Bildirim Batı'da Cuma Satışı Geri Bildirimleriniz

sleeplesslady

The West TR Destek Takımı ve Topluluk Yönetimi
Yönetici
The West TR Destek Takımı
Değerli Oyuncularımız,
Bugün Cuma Satışı başladığında, Colcord Set eşyaları bedavaya satılmış. Tüm ülkelerde aynı sorun yaşanmıştır, ancak satış her ülkenin lokal saatiyle 12:00'de başladığı için, bizde daha erken başladı ve daha fazla etkilendik. Bu durum saat 13:30 civarlarında düzeltilmiş ve set eşyaları olması gereken değerleriyle dükkana eklenmiştir. Bu süre zarfında bu set eşyalarını bedava alan oyuncularımızın aldığı eşyalar envanterlerinden silinmeye başlanmıştır. TR için büyük bir bölümünün silindiği, kalanının da gün sonuna kadar biteceğini belirtilmiştir.

Yaşanan durum için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.
 

Deadwood22

Well-Known Member
dünya 14 de oynuyorum fakat itfaiyeci seti dükkana eklenmemis
D1 de de hala satışta değil, resmi yazıda 27 si 12.00 - 28 i 12.00 şeklinde yazılmış. Teknik bir hatadan dolayı oyuna düşmemiş olabilir yada yönetim bir şeyleri yanlış anlamış olabilir, resmi açıklamayı kovalarsın + foruma hoşgeldin :)
 

Castar7

Active Member
Sağolasın kesin gelir demi

Destek birimi ile iletişime geçebilirsin yardımcı olurlar sanırım global bi sorun var diğer serverlarda da gelmemiş. Onun haricinde o kadar iyi bir set değil İtfaiyeci seti pek çok alternatifi var tavsiyem şu ki ona boş yere külçe harcama.
 

sleeplesslady

The West TR Destek Takımı ve Topluluk Yönetimi
Yönetici
The West TR Destek Takımı
Merhabalar,
İtfaiye seti ile ilgili olarak geri bildirim aldık, genel bir sorundan dolayı satışa sunulması gecikmiş. Yarın saat 12:00'de Şans Yoncalı setlerle beraber, İtfaiyeci sandıkları da satışta olacakmış
 

Carl Grimes

Member
İki tane görev ve başarısı var birisi Batı'da Cuma 2017'nin göreviymiş diğeri de Bal Kabağı avı falan bunlar kaç senedir bir türlü düzeltilmiyor yapamıyoruz. Bu mevzuyu da iletebilir misiniz?
 

levis501

Well-Known Member
Balkabağı avı/ Hediye avı ya da adı herne ise bu tip ufak etkinlikler bence zamanında yapılmadığında başarısı alınamayan etkinlikler olmalı. Diğer türlü oyunu düzenli takip eden hiç bir olayı kaçırmayanlara haksızlık olur diye düşünüyorum.
 
Üst