• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • GEORGIA KAPANIYOR!
    Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.

Geri Bildirim Batı'da Cuma Satışı Geri Bildirimleriniz

Balkabağı avı/ Hediye avı ya da adı herne ise bu tip ufak etkinlikler bence zamanında yapılmadığında başarısı alınamayan etkinlikler olmalı. Diğer türlü oyunu düzenli takip eden hiç bir olayı kaçırmayanlara haksızlık olur diye düşünüyorum.

Kabak gibi görev yüzdesinde gözükmesin o zaman. 2017'den sonra kayıtlanan pek çok oyuncu var 2017'yi bu kadar özel kılan ne ki?

levis501

Kıdemli Üye
" To celebrate this we will offer you a 40% discount on all regular shop items, like buffs or chests that you can find in the shop every day. The discount will be available for 48 hours from November 26th 12:00 until November 28th 12:00. "

" Bu satışımızda, sandıklar, güçlendiriciler gibi dükkanda her gün bulabileceğiniz tüm eşyalarda %40 indirim uygulayacağız. İndirim 26 Kasım 12:00’de başlayıp 29 Kasım 12:00'ye kadar devam edecek, 48 saat sürecektir. "

Bir duyuru ing den diğeri bizden. Ben bu açıklamalardan ne anlamalıyım. İng duyurusu mu hatalı yoksa bizim duyuru mu hatalı :rolleyes:

sleeplesslady

The West TR Destek Takımı ve Topluluk Yönetimi
Yönetici
The West TR Destek Takımı
" To celebrate this we will offer you a 40% discount on all regular shop items, like buffs or chests that you can find in the shop every day. The discount will be available for 48 hours from November 26th 12:00 until November 28th 12:00. "

" Bu satışımızda, sandıklar, güçlendiriciler gibi dükkanda her gün bulabileceğiniz tüm eşyalarda %40 indirim uygulayacağız. İndirim 26 Kasım 12:00’de başlayıp 29 Kasım 12:00'ye kadar devam edecek, 48 saat sürecektir. "

Bir duyuru ing den diğeri bizden. Ben bu açıklamalardan ne anlamalıyım. İng duyurusu mu hatalı yoksa bizim duyuru mu hatalı :rolleyes:
Özür dilerim, satışın 48 saat olacağı belirtilmiş ancak ben 28 Kasım yerine 29 Kasım yazmışım; süreyi doğru, tarihi yanlış aktarmışım :(

sleeplesslady

Yönetici
oyuncuları yanlış bilgilendirip mağdur ettikten sonra bu özürün hiçbir anlamı yok ben kendimi pazartesi alırım diye hazırlamıştım.
üzgünüm, evet bir hata yapmışım ancak ana giriş sayfasında doğru tarih vardı, forumda da 48 saat süreli olduğu da yazıyordu, keşke bir oyuncumuz 48 saat yazıyor ama 29 Kasım diye uyarmış olsaydı da ben de hatamdan dönseydim, kaldı ki dükkânda da her eşyanın üzerinde kalan süre yazıyordu; tekrar özür dilerim, ama artık yapabileceğim maalesef bir şey yok

Deadwood22

Kıdemli Üye
Ufak bir hata olmuş yapıcak bir şey yok :) Fakat bu hata mağduriyet yarattı, nasıl telafi edilebilir bunu düşünmeniz lazım. Yoksa diğer resmi yazılarınızdaki bilgilere/açıklamalara kuşku ile yaklaşılacak..

sleeplesslady

Yönetici
Ufak bir hata olmuş yapıcak bir şey yok :) Fakat bu hata mağduriyet yarattı, nasıl telafi edilebilir bunu düşünmeniz lazım. Yoksa diğer resmi yazılarınızdaki bilgilere/açıklamalara kuşku ile yaklaşılacak..
Doğru zamanı görebilecek çok alan vardı, bu sebeple bu konuyla ilgili bir telafi mümkün değildir.

akin1

Aktif Üye
Duyuru yanlış olsada ürünler ve itemlerde ne zaman sona ereceği yazıyordu dostlar, sadece forumdaki duyurudan dolayı admini üzmeyin lütfen. İş işten geçtikten sonra duyuru böyleydi demek bak senin açığını yakaladım demek gibidir. Admin duyuruyu yaptığında bu başlığıda açmış ki dönüş yapılsın diye, günler geçip düzeltilmesi için dönüş yapmadıysanız burda iyi niyetinizin varlığı tartışılır.
Bu insan(admin) forum etkinliklerini aynı gün sonuçlandırıp açık ve şeffaf bir hizmet sunmaya çalışmıyor mu, sizlerin taleplerini, isteklerini değerlendirip bildirim ve geri dönüşlerde bulunmuyor mu, insandır hata yapabilir ancak doğrusu gözünüzün önünde olan bir tarihten dolayı suçlamamalısınız, eğer böyle yaparsak insanların hizmet şevkini kırmış oluruz.
Buyrun şimdi beni taşlayabilirsiniz :D

Priam

Üye
Duyuru yanlış olsada ürünler ve itemlerde ne zaman sona ereceği yazıyordu dostlar, sadece forumdaki duyurudan dolayı admini üzmeyin lütfen. İş işten geçtikten sonra duyuru böyleydi demek bak senin açığını yakaladım demek gibidir. Admin duyuruyu yaptığında bu başlığıda açmış ki dönüş yapılsın diye, günler geçip düzeltilmesi için dönüş yapmadıysanız burda iyi niyetinizin varlığı tartışılır.
Bu insan(admin) forum etkinliklerini aynı gün sonuçlandırıp açık ve şeffaf bir hizmet sunmaya çalışmıyor mu, sizlerin taleplerini, isteklerini değerlendirip bildirim ve geri dönüşlerde bulunmuyor mu, insandır hata yapabilir ancak doğrusu gözünüzün önünde olan bir tarihten dolayı suçlamamalısınız, eğer böyle yaparsak insanların hizmet şevkini kırmış oluruz.
Buyrun şimdi beni taşlayabilirsiniz :D
taşlanacak bir şey yok ama bence yanlış düşünüyorsun hizmet şevkini kırmak demişsin eğer hizmet etmek istemiyorsa en başında yönetici olmasaydı bu işin kolayı vardı. Ayrıca makasçı olarak çalışan birinin makası yanlış değiştirmesi sonucu gerçekleşen tren kazalarında suç kırmızı ışığı görmeyen makinist de değil makası yanlış değiştiren yada hiç değiştirmeyen makasçı suçlu olur

akin1

Aktif Üye
taşlanacak bir şey yok ama bence yanlış düşünüyorsun hizmet şevkini kırmak demişsin eğer hizmet etmek istemiyorsa en başında yönetici olmasaydı bu işin kolayı vardı. Ayrıca makasçı olarak çalışan birinin makası yanlış değiştirmesi sonucu gerçekleşen tren kazalarında suç kırmızı ışığı görmeyen makinist de değil makası yanlış değiştiren yada hiç değiştirmeyen makasçı suçlu olur
Seninle aynı fikri paylaşmadığım için üzgünüm.
Makinist ve makasçı benzetmenin tek bir bakış açısına sahip olduğunu görüyorum. Burada oyuncular bahsettiğin gibi yalnızca makinist değildir çünkü yapılan işlemler şeffaf ve önünüzde yani hem makinist hemde makasçısınız ancak siz önünüzde olan bir şeyi görmedim demeye getiriyorsunuz. Ben admin değilim, admin forever demiyorum, sadece haksızlık yapılmasına karşıyım. Satışa çıkan setlerin üstünde ne zaman sona ereceği yazıyordu bu savunduğunuz fikri o zaman yazıp makasçıdan rayları düzeltmesini isteyebilirdiniz. Ikincisi insanları en ufak hatalarında bak bundan sonra yaptığın işlere kuşkuyla bakarız demekte yanlış değil mi?
Neyse konu amacından sapmakta olduğundan size iyi akşamlar dilerim.

Deadwood22

Kıdemli Üye
Ikincisi insanları en ufak hatalarında bak bundan sonra yaptığın işlere kuşkuyla bakarız demekte yanlış değil mi?
Neyse konu amacından sapmakta olduğundan size iyi akşamlar dilerim.
Fikrin farklı olabilir tabi ki eğer herkesin fikri aynı olsaydı burası çok sıkıcı olurdu :)
Kuşku kavramını ben kullandım diye diyim,
Doğru zamanı görebilecek çok alan vardı,
Vardı fakat biz oyundaki en yetkili kişinin sözüne güvendik, diğer alanlara bakma gereği duymadık. İnsanlık hali hatalar olur fakat hatanın tekrarlanmaması için kötü senaryonun da karşı tarafa çıtlatılması lazım :)

sleeplesslady

Yönetici
İki tane görev ve başarısı var birisi Batı'da Cuma 2017'nin göreviymiş diğeri de Bal Kabağı avı falan bunlar kaç senedir bir türlü düzeltilmiyor yapamıyoruz. Bu mevzuyu da iletebilir misiniz?
Batı'da Cuma 2017 görevi tekrar gelmeyecekmiş, o sene bitirilmesi gerekiyormuş. Yine de haftalık raporumuza ekledim, Bal kabağı konusunu da ilettim.

Son düzenleme: