• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Batan Geminin Malları Bunlar - Mini Çekiliş - Çekildi

akin1

Kıdemli Üye
Merhaba Kıymeti Dostlar;

The West oyunculuğuna 2013 yılında başladım. Arada bir bırakmışlığım oldu oynayamamıştım. Sonra bir gün yeniden başladım, eski oyuncular bilirler Deadwood'da Akıncılar ittifakı vardı, ondan esinlenerek oyuncu adımı akin1 yaptım. Birçok oyuncu ismimi akın diye bildi, aslında bizimkilerin aklına gelseymişte akın deselermiş fena olmazmış eheheh... güzel isim :D neyse The Westte rutin bir şekilde tekrarlanan ölümlü dünyayla Deadwood'da tanıştı. Orayı sonsuzluğa uğurlarken fişi çekilmeden önce hesabımı D1'e taşıdım. O zamandan beridir de D1'in daimi oyuncuları arasına katıldım. Yeni oyuncuları bilirsiniz hemen her konuda desteğe ihtiyaçları olur. O zamanların daha da öncesinde bu oyunda olup hala devam eden oyunun artık kadim oyuncuları olmuş birçok isme ve desteklerini, yardımlarını esirgemeyen tüm dost bildiğim oyunculara şükranlarımı sunuyorum.
The West oyununda güzel olan ve bu oyunu güzel kılan en güzel en değerli olgu, zannımca oyuncularıdır. Bu oyun içinde barındırdığı oyuncularla güzel ve oynanabilir halde ancak benim için son zamanlarda bir şeylerin tekrar eden çarklar arasında kalmışlık hissi uyandırdığı gerçeği var bundan dolayı ilgim oldukça azaldı. Bu nedenle ana dünyam D1'de oyunu bıraktım. Şu anda orda sadece karakter var, dolapları ve kileri boş bir karakter...

Neyse sözü fazla uzatmadan, yönetimin izni ile oyun hesabımda kalan birkaç milyondan 10 milyonu toplamda 3 oyuncuya çekilişle dağıtmaya karar verdim.

Çekilişe katılmak istiyorsanız, bu başlık altına herhangi bir şey yazmanız yeterlidir. Çekilişe konu ödül yalnızca D1de hesabınız varsa yüklenebilir.

Aksilik olmazsa çekilişi 11 Eylül Pazar günü 20:00-22:00 arasında gerçekleştireceğim.

Kazananların ödülleri, çekilişten sonra banka üzerinden transfer yöntemiyle gönderilir.

Kazananlar
1. 5.000.000 - ***300***
2. 3.000.000 GRI SAKAL
3. 2.000.000 *SHARAPCHI*

Screenshot_1.jpg

1 koray32
2 devilltown
3 GRI SAKAL
4 *SHARAPCHI*
5 Adyghe
6 JohnCooper
7 Jhoni Lesh
8 fatih2547
9 Frisby
10 yigit69
11 Skyranger
12 james01
13 yamato 35
14 **By**NeMo**
15 bybrutus
16 ***300***

title2.png

Eklentiler

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:

yamato 35

Yeni Üye
bu oyunda yeniyim çok bişey bilmiyorum eğlenceli 1 oyun ben keyif alıyorum fakat uygun fiyatta itemleri olan setlerde verilse shop,ta çok iyi olurdu