Besleme Server GEORGİA

GEORGİA DÜNYASI KAPANSIN MI ?

• Toplam oy kullanan
    35

XHellFire

Active Member
Özel silahlarda haksızlık oluyor elko kapanırken bende 800 külçeye silah aldım ama aynı etkinlikde d1 de tek kişi 50k külçe yedi niye rekabet olduğu için bence açılan dünyalar kapanmasın kalsın böylece d1 deki hesapları görünce çok ağlıyorsunuz herkes kendi çöplüğünde ötmeye devam etsin sv kapatma açma yönetimin elinde olan bişey değil bu konuda onların üstüne gitmenizi doğru bulmuyorum ama adil yönetim yok diyerek istediğiniz kadar saldırın arkanızdayım

devilltown

Active Member
Bir seçenek bu olabilir diğer seçenek ise ne yapacağım sana düşmez mesela.
Iste sende haklisin bizde seninde ustune vazife degiil kimsenin harcadigi kulceyi konusmak paran be zamanin tatlii ise havanda su dovme.laf olsun seninki sen bizim zamaniimizin ve kulcemizin hesabinimi tutuyorsun.sana ne ??,senin ne ustune vazifemi.ters konusursan ters cevap alirsin benim parami kulcemi hesaplamak senin haddine dusmez

devilltown

Active Member
Yukarda VATANSEVER dedigi gibi bosa uzadi bu konu 10dan fazla server acildi kapandi d14 oyunculari kadar kimse aglayip sizlamadi forumda 1 konu acilmadi.kaldiki acilmis olsun Inno cokda ciddiye aliyor

Lachryma

Community Manager
Yeni dünya açılması, bir dünyadan transferlerin aktive edilmesi, bir dünyanın silinmesi The West Türkiye ekibinin elinde olan bir durum değil. Bunlar için belirlenen bazı kurallar var ve o kurallara göre bir dünyadan transferlerin aktive edilmesi ve daha sonra dünyanın kapatılması ile ilgili kararları InnoGames vermekte. Onlar bize yapılması gerekenleri ve tarihleri veriyor, biz de uyguluyoruz.

Yeterince aktif olmayan bir dünyada oynamanın sıkıcı olduğunun farkındayım. Oyunumuzun reklamı yapılmadığı için maalesef yeni oyuncular nadiren gelmekte, eski oyuncularımız da haklı olarak uzun süre emek verdikleri bir dünyada devam etmek varken başka bir dünyayla -ki ölü doğan dünya konusu da var- daha uğraşmak istemedikleri için yeni açılan dünyalarda hesap açmayı pek tercih etmiyor. Bu nedenle de bu döngü ortaya çıkıyor.

Daha önce de belirttiğim gibi, her hafta sunucularda ne olup bittiğiyle ve sizlerin geri bildirimleriyle alakalı rapor göndermekteyim. "Ölü doğan dünyalar" konusunu ve şikayetlerinizi raporlarımda iletmekteyim. Ancak maalesef bu konuda bundan fazla yapabileceğim bir şey bulunmamakta.

İyi oyunlar dilerim.

reisiwest

Member
ben demedim mi sivas puan kaybeder beşiktaş ş.ligine gider diye.al işte gitti. 44,11 oran dan 5 misli harclıkta cıktı :p

XHellFire

Active Member
Sadece bu konu değil bir çok konuda işlevsiz bir yönetim var hiç bir söz hakkınız yok inno karşısında bu zamana kadar yine en dik duran veniydi

lawww

Active Member
Transfer açılsında bende dünya 1 hesabımı georgia taşıyayım etkinlik kasarım ürün kasarım her türlü karlı çıkarım bide böyle bir öneri sunayım :D

Akıncı

New Member
Yine burda transfer mransfer göç möç, sunucu kapanması felan filan fişman var.

Uluslararası sunucularda belki 3 senedir hiçbir hareket yok ama 1 tanesi hariç bütün sunucuların beyin ölümü gerçekleşmiş. O türünün tek örneği birçoğunuzun oynadığı sunucu da 2011 de açılmış, külçe ile yetenek satın alma felan da yok (belki de bu yüzden tamamen ölmedi?)

Yetkili birine bağlasınlar o zaman onun çözümünü de mi ben söyleyim :/
Şirket başkanına bağlayalım seni direk? :D

Mevzu o değil. Adamlar zaten biliyor. İş paraya bakıyor.
En berbat kumar etkinliğinden önce (ölüler günü müdür nedir) yeni sunucu açıyorlar, 1-2 ayda diğer sunuculardan belki bir yılda kazanamayacakları parayı çıkarıyorlar.

Tarayıcı oyunlarında bu hep böyle. Fark şu ki bu oyunda oynayan adam kalmamış. Her sunucuda çoğunluk hep aynı eski oyuncular.
Ha, şirket para kazanıyor mu? Hem de nasıl. Bir sürü adam binlerce hatta on binlerce Avro harcıyor..

Yönetim akıllı olsa, uzun vadeli düşünse, çok oyuncu ve çok daha fazla para gelecek ama herifler masrafa girmek istemiyor, sağabildiğin kadar sağ, yolabildiğin kadar yol diyor.