• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • GEORGIA taşınıyor!
    Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.
  • Yakında yeni bir dünya açılacak!
    Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.

Besleme Server GEORGİA

GEORGİA DÜNYASI KAPANSIN MI ?

• Toplam oy kullanan
    45
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

devilltown

Well-Known Member
ha tüm serverleri D1 taşısınlar eyvallah bu taşıma işi gerçekleştiğinde d1 bundan 7-8 geriye dönüp aynı şaşaaalı günlerinemi dönecek sanmam yine aynı şekilde devam edecektir

eraysvs58

Member
Bu oyunun sakinleri o gün bizim için hak arasaydı bende kabuldüm sonsuza dek o server da kalıp başka yere taşınmamayı ama kimse georgia ya yüksek leveller taşındığında sesini çıkartmıyorsa şimdi adalet savaşçısı olmasına gerek yok. Metin abi ben seni biliyorum çok da iyi tanırım sözüm sana değil . Sözüm georgia ya sağdan soldan taşıdıkları hesaplar ile mahvedip şimdi de taşıma olmasın diye konuşanlara.

devilltown

Well-Known Member
Bu oyunun sakinleri o gün bizim için hak arasaydı bende kabuldüm sonsuza dek o server da kalıp başka yere taşınmamayı ama kimse georgia ya yüksek leveller taşındığında sesini çıkartmıyorsa şimdi adalet savaşçısı olmasına gerek yok. Metin abi ben seni biliyorum çok da iyi tanırım sözüm sana değil . Sözüm georgia ya sağdan soldan taşıdıkları hesaplar ile mahvedip şimdi de taşıma olmasın diye konuşanlara.

yeğen destekle olan yazışmaları paylaşmak yasak ama en azından 3-4 defa şahsen yazdım...

Castar7

Active Member
sana ise son kez cevap verecğim konu ap ayrı yere gidecek yoksa +2+3 setlerın oldugu o bomboş hesap dediklerine biz yılarca emek ve para harcadık varsa paran sende +2+3+4+5 yaparsın asıl kıskanclık cümlesi bunun için kullanılmalı ve alamadıgın dediğin etkinlik silahlarını 5 etkınlık oldu cok yakın arkadaslar ve yegenler dayı biz alalım kasma dedıklerı için yolarına taş koymadım ve bu arada D1 de rekabet oldugunda o silahları almak 60k külçeye kadar cıkıyor bunun 2-3 örnegı verılebılır yani senin hafsalının almayacağı rakamlar

bak yazdıklarımı okumadığın okuduklarınıda anlamadığın bu kadar açık ihtiyar.. ben +2 +3 set olarak kendi hesaplarımızı kast ettim sadece sende +2 +3 set yok gel georgia da envanteri paylaştırayım sana bak bakayım +2 +3 +4 set ne demek oluyormuş. Bak kendi kendini ele veriyorsun aranızda anlaşarak etkinlik silahlarına gereken külçeyi harcamıyor sonra diğer dünyalardan transfer olmasın burada o kadar külçelere alınıyor o silah diye gevezelik ediyorsun ihtiyar. Senin vaktin geçti artık sen fitne fesattan kaostan beslenen bir tipsin bunlar buralar senin ekmeğine yağ sürüyor ihtiyar seni..

XHellFire

Active Member
bak yazdıklarımı okumadığın okuduklarınıda anlamadığın bu kadar açık ihtiyar.. ben +2 +3 set olarak kendi hesaplarımızı kast ettim sadece sende +2 +3 set yok gel georgia da envanteri paylaştırayım sana bak bakayım +2 +3 +4 set ne demek oluyormuş. Bak kendi kendini ele veriyorsun aranızda anlaşarak etkinlik silahlarına gereken külçeyi harcamıyor sonra diğer dünyalardan transfer olmasın burada o kadar külçelere alınıyor o silah diye gevezelik ediyorsun ihtiyar. Senin vaktin geçti artık sen fitne fesattan kaostan beslenen bir tipsin bunlar buralar senin ekmeğine yağ sürüyor ihtiyar seni..
Fazla tatava yapma kes sesini

devilltown

Well-Known Member
konuyu uzatmaya gerek yok uzaklaşsın diye taş attıkca daha cok sesi cıkıyor salın çayıra mevlam kayıra:)
set mevzusuna gelince 10-12 kişinin oynadıgı ölü bir serverde +5 set dızemeyen zaten adam değildir:)

Castar7

Active Member
Fazla tatava yapma kes sesini

Tabi sahip, Limonda istermisin çocuk adam ? Bu ne kendini bilmezlik ya sen kendini ne sanıyorsun hani böyle ağayım paşayım yöneticiyim filan mı devam et bu şekilde yazmaya ban yakındır ;) He bu arada kusura bakmayın biraz her alanda kuyruğunuza basıyorum ama transfer açıldığında D1'de bol bol hesaplaşcaz :)

Castar7

Active Member
konuyu uzatmaya gerek yok uzaklaşsın diye taş attıkca daha cok sesi cıkıyor salın çayıra mevlam kayıra:)
set mevzusuna gelince 10-12 kişinin oynadıgı ölü bir serverde +5 set dızemeyen zaten adam değildir:)

Senin yeğenler azıttığı iyice onlara da hak veriyorum dedeye sahip çıkıyorlar neticede :D ;)

devilltown

Well-Known Member
hamdolsun kimse kimseye sahip cıkmıyor ama istediğiniz kadar yaygara yapın bir yerinide yırtsan ŞİRKET takvimine uyacaksın
ne zaman size transfer acılır hangi server layık görülürse orada devam edersin.
şimdi dön serverine orada eşin

Castar7

Active Member
hamdolsun kimse kimseye sahip cıkmıyor ama istediğiniz kadar yaygara yapın bir yerinide yırtsan ŞİRKET takvimine uyacaksın
ne zaman size transfer acılır hangi server layık görülürse orada devam edersin.
şimdi dön serverine orada eşin

biz yeğen dedik ama sen bunları torunun yapmışsın değişik işler beni bozar :) benim ortada uymadığım bir takvim yok sadece bildiri sunuyorum yönetime talebi iletiyorum siz artık anlayışı belirli bir yaştan sonra kaybedince istediğin şekilde anlıyorsunuz haklısınız da yaş kemale erince vücut bazı işlevlerini unutuyor.. düşünmek anlamak gibi mesela.. eşinme konusu :) ben bir kemik atıyorum havlayanlar ortada :) yakın zamanda tasmayı boynunuza dolanmış şekilde gezecekler farkında değiller :)

devilltown

Well-Known Member
evladım benim zekam senin zekanı suya götürür susuz getirir bu WESTte moda oldu oyundan sıkılanın bana bulaşması kolayı var
ayarlar
hesap hesap sil
niye tatlı canını sıkıyorsun :) neyse asgari müşterekde bululmak için belli biz zeka seviyesi gerekli iki tarafta diğerinde bu seviyenin olmadıgına ikna olmuş bekle gör mantıgı ile devam edelim

Castar7

Active Member
evladım benim zekam senin zekanı suya götürür susuz getirir bu WESTte moda oldu oyundan sıkılanın bana bulaşması kolayı var
ayarlar
hesap hesap sil
niye tatlı canını sıkıyorsun :) neyse asgari müşterekde bululmak için belli biz zeka seviyesi gerekli iki tarafta diğerinde bu seviyenin olmadıgına ikna olmuş bekle gör mantıgı ile devam edelim

Hahah zeka dan bahsedecek son insansın sanırım daha üstte ki mesajlarında kendin söylüyorsun şöyle kabayım böyle şeyimler falanlar filanlar... Bak yukarda torununun zekasınıda gördük (kes sesini....) sanırım sizin zeka ortak payede buluşuyor yazık zekasını kullanan adam ayak işlerine (neyi kastettiğimi biliyorsun) bulaşmaz böyle ergen ergen tavırlar bürünmez.. Daha yazdığım şeyleri anlamıyorsun sen ne zekasından bahsediyorsun yarıştıracak bir şeyin mi var ? Evet sanırım cehaletin yada cehaletiniz artık böyle üzerinizde kurumuş kabuk olarak kalmış zırh gibi içinde korunuyorsunuz cehaletin :) paçalarınızdan akıyor kokuyor be artık :) önerdiğin şeyleri sen yap nasıl olsa beğenmiyorsun ya memnuniyetsiz bir halin var ya colorado da hesabında varmış git orda senin deyiminle (EŞİN)..

He unutmadan torunlarını da al senden sonra heba olurlar ortalığa düşerler :)

sleeplesslady

The West TR Destek Takımı ve Topluluk Yönetimi
Yönetici
The West TR Destek Takımı
Sayın Oyuncularımız, konu kapamak istemiyorum yazdım, ama mecbur bırakıyorsunuz; karşılıklı yazışmalar hiç hoş değil; bundan böyle uyarmayıp, direkt bu tip tartışmalar olduğu anda konuyu kapatacağım kusura bakmayın.
isteyenler özelden birbirleriyle kavga edebilir

sleeplesslady

The West TR Destek Takımı ve Topluluk Yönetimi
Yönetici
The West TR Destek Takımı
Georgia dünyası ile ilgili olarak değil ama genel olarak bilgi aldım. Tüm West Sunucuları için dünya kapanması, transfer vs konuları 2022 senesinin ilk çeyreğinde değerlendirilecekmiş. Yani Mart 2022 sonuna ancak değerlendirmeler tamamlanır, sonrasında TR sunucusu için karar çıkarsa bize bilgilendirme yapılır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.