Bosphorus ve Deadwood Kapatılsın mı?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

devilltown

Active Member
ha benım cıkarım:)
istersen faal olarak oynadıgım 4 dunya ile senın bırde o takas için 3 dunya harıcı d1 dekı envanterlerı kıyaslıyalım:)
belkı sen cok kulce harcamıssındır ama yınede benım en az 4 katım envantere sahıpsındır ..
ve benı westte seven sevmeyen herkes bilirki.. asla şahsi cıkar için davranmam kendıme yetecek kadar esyam olur gerisini dagıtırım.oyun parası veya bende makul ölcülerde takas yaparak..
ve bu oyundan senın gıbı 3-4 oyuncu yüzünden nefret ettik

devilltown

Active Member
tornado haklısın başlık maksadını aştı kişiselleşti..
ve bu başlık zaten ne biz oyuncuların menffatine bir başlık nede siz ve inno menfaatıne. bir iki kşi hariç bu gibi işleri ciddiye alan umursayan kimse forumda olmadıgı gibi ciddiye alnda yok

levis501

Well-Known Member
Dünya 1 kapatılamaz. Çünkü orası açılan ilk dünya ve sanırım oyunun en eski hesaplarını barındırıyor. İlk mesajımda da belirttiğim gibi eğer Bosphorus ve Deadwood daki envanterlerimi istediğim bir dünya ile birleştirebileceksem onların kapanmasında bir sorun görmüyorum. Bu arada oyunun temel sorunu her açılan yeni dünya bir öncekini öldürüyor. Seneye Elkodan sonra başka bir dünya açıldığında gene aynı şeyleri yaşayacağız. Bu seferde Elko öldü denilecek.

vol

Member
hepsini okudum bosa bir tartisma INNO bir dunyayi kapatacagi zaman kimseye sormuyor bildigim 1 sey varsa d1 i hicbir zaman kapatamiyacagi
deviltown burada bir konu acilmis ifade ozgurlugu kullanimis bu kadar kirici ve agressif olmaya gerek varmi
sadece birbirinizi uzmekle kaliyorsunuz yazik oluyor ne dunyalar kapandi ne envanterler kaybettik sonucta bir sanal envanter dostluklar kaybedilmesin bence

devilltown

Active Member
vol abla diye hitap ettiğim sayılı insanlardansın mevzu burda dunya kapanması envanter kaybı değil şayet o dünyada bir hareket olduguna inanamıyorsak kolay sağda inno bunun için sekme yapmış
ayarlar
hesap
hesap sil
bukadar basit ama sırf şahsi bir cıkar veya daha sağlam oldugu dünya için başlık acamak veya bir diğerının kapanması için talepde bulunmak benıde orda emeği olanlarıda kızdırmaktadır..kardeşim eğer beğenmıyorsan silersin hesabını siz veya 3-5 kişi istedi diye ne inno böyle bir şeye kalkışır nede orda oynayan ve hala aktif olanlar razı olur.
ha inno kapatılacak der oyuna başlarken kabull ettiğimiz şartlar doğrultusunda en fazla 3-5 mail atarız..
ama kimseye oynamadıgı dünyanın aktif olup olmadığı hakkında yada kapatılması hakkında bu hakkı vermez!!

bigpier

New Member
Ne demek istediğimi anlamadan konuşuyorsun ya. Hakikaten boş konuşuyorsun. Evet benim etkinlik silahlarım var. Evet çok para harcadım. Ama d1 i kapatıp d9 a taşıyacaklarsa tüm emeğimi de ben buna da hayır demem. 15-20 kişiden oluşan 4 tane server olacağına adam gibi 100-150 kişinin olduğu 1 tek server olsun . Ama sen bunu anlayacak bakış açısıyla bakmıyorsun. Hep saldırgan bir tutum. Evet envanter bu oyunun ayrılmaz bir parçası. Herkes bi amaç uğruna bu oyunu oynuyor. Herkesin beklentisi farklı. Sen Kale savaşı için oynuyorsun ben envanter. Bunu da yadırgayacak değilsin ya. Ama neyse bu konuşmaya devam ederek seviyesiz bir tartışmayı devam ettirmek istemiyorum. Daha seviyeli bir ortamda buluşursak bu konuyu uzun uzun konuşuruz. Sonuç olarak ta diyorum ki d7 ve d9 kapatılsın herkesin harcadığı emek diğer dünyalara aktarılsın...

devilltown

Active Member
seviye krıterlerimiz farklı ben biraz daha agresifimdir dedıgım gibi sen dıyorsunki demokratik haktır başlık actım bende diyorumki demokratik hakkımdır açılan başlıgın dıger dunyalarda oynayan oyucuları sadece emeklerini hiçe saymak için şahsi bir davranış..
seviye bakışı farklı zaviyeden cok farklı görünür sen envanterin ve zenginliğinle mutlu ol ama bız 1 savaş 1 düello setimizle inan senden daha mutlu ve huzurluyuz d7-d9da ve yine dıyorum yetkili merci İNNOdur ben oyuncu olarak vazifemi yaparım atarım mail onların vercegi kararıda oyuna başlarken kabullettiğim kurallar cercevsın deuyarım begenmedıgın dunyada olmak zorunda değilsin.. ve türk serverlerinin bu hale gelmesinin sebebi sen ve senin gibi düşünene 3-5 kişi
herşeyi tekelleştirdiniz sözde takas ticaret diyerek oyuna yeni başlayan oyuncuların envanterınde olanları belki kıymetını vererek yada cok daha az bir şey ile ödeyerek belkı severek oynayacakalrı oyundan soguttunuz!!

Son düzenleme:

bigpier

New Member
Agresifsin belli. Allah yolunu açık etsin ne diyeyim ama düşüncemi sonuna kadar koruyorum. D7 ve d9 kapatılsın.

king marcus

New Member
King Marcus senin de ne düşündüğünü anlayamadım ha. Hem Osman'ın "envanterimi taşırlarsa sorun yok" dediği mesajı beğeniyorsun, sonra da birileri karşı çıktı diye saydırmaya başlıyorsun... Bir karar ver. Eşyaların taşınırsa sorun yok mu? Yoksa bigpier kendini bilmez mi?

Anlatayım anlamadıysan.
osmanın önerisini kabul edip seninkini kabul etmememin sebebi osman taşınsın diyor hakkımı verin diyor.sen ise açtığın başlığı oku KAPATILSINMI DİYORSUN.demek senbile yazdığını anlamayacak durumdasın.ayrıca hoşgörü diyorsun sen yazınca hoşgörü olacak karşıt görüş olunca ollmazz hoşgörü yok onlara diyeceksin.yeni türkiye ileri demokresi bu demek.eğer hakaret varsa metinin yazılarında admin cm ne ararsan var onlar banlar anında.eyy d8 kapandığında nerdeydiniz demişsin d8 de 150 level westfortta kale savasında ilk 3 de çarım vardı ismi:Bosphoros.emeğim orda çok merak etme sen.kapatılmadı orası birleştirildi ha diğer çarım gitti doğru ama sözleşmede yazan şu the west izin almadan kapatır kısaca bu.ama merak etme eminim tüm the west oynayanları içinden eyyy inno .................... demiştir.kısaca KAPATILSIN denmesine karşıyım.sen kimsinki bu konuyu açabiliyorsun.veni tornedo açsa bir yere kadar tartışırım..kaldıki
Deadwood tr serverlerinin en faali kale savasında.hal böyle olunca neden kapatılsın sorusu aklıma geliyor.metin haklımı diye düşünmeden edemiyorum

bigpier

New Member
Ya bi git allah aşkına kelime oyunları yapmayın herkes ne demek istediğimi anladı bir ikiniz anlamadınız.Ne düşünürseniz düşünün. Ben şahsen iki dünyanın kapatılmasını istiyorum. Ne isterseniz isteyin yazılanlardan da anlaşılacağı gibi envanterleri taşınırsa buna karşı çıkmayacaklar da var. Bu bana yeter. moderatörler bu konuyu kilitlerse de sevinirim. En azından sinirlerimiz zıplayıp bu arkadaşlara onların frekansından konuşmayız.

devilltown

Active Member
Ya bi git allah aşkına kelime oyunları yapmayın herkes ne demek istediğimi anladı bir ikiniz anlamadınız.Ne düşünürseniz düşünün. Ben şahsen iki dünyanın kapatılmasını istiyorum. Ne isterseniz isteyin yazılanlardan da anlaşılacağı gibi envanterleri taşınırsa buna karşı çıkmayacaklar da var. Bu bana yeter. moderatörler bu konuyu kilitlerse de sevinirim. En azından sinirlerimiz zıplayıp bu arkadaşlara onların frekansından konuşmayız.
------
öncelikle sinir zıplaması nedir çözemedim:)
ve seninle aynı frekansa gecmek imkasız sen isim para pul peşindesin. biz ise kendi halimizde mutevazi bir şekilde oyun oynuyoruz
senin şahsi fikrin d7 ve d9 da oynayanları zerre kadar ilgilendirmediğinede eminim..
şimdi sinir zıplaması falan yaşamak istemiyorsan başka dünyalar hakkında fikir üretecegine d1" için birşeyler yap bu kadar istekli isen bak ne kasabadasın ne savaşlarda ne düelloda bol bol çöp topla sanal servetini sev ..
ama yok demokrattik hak yok fikir vs. gibi tvlerden öğrendiğin süslü kelimeler ile kelime cambazlıgı yapma

levis501

Well-Known Member
Boşuna birbirinizi yemeyin arkadaşlar. İnno bu zamana kadar biz oyuncuların istediği bir şeyi yapmadı. Bundan sonrada yapmaz.

bigpier

New Member
Birbirimizi yemiyoruz Osman. Onlar saldırıyor ben defansta bekliyorum :) Ama koskocaaaaaa d9 ve d7 de iki tane oyuncu varmış gibi bu sayın arkadaşlarım üstüme geliyor. :)

king marcus

New Member
Birbirimizi yemiyoruz Osman. Onlar saldırıyor ben defansta bekliyorum :) Ama koskocaaaaaa d9 ve d7 de iki tane oyuncu varmış gibi bu sayın arkadaşlarım üstüme geliyor. :)

ya arkadaşım başta ne güzel yazmışsın kilitleyin konuyu diye.sana bir görüşümü bildirmek için yazdım 2 kerede ismimi zikrettiğin için yazdım.osmanın dediği gibi boşa yiyoruz birbirimizi sende bir adımı söylemede işimize bakalım yahu.
osman organizasyon yapta toplanalım biryerde :D mangal zamanı

devilltown

Active Member
sana kımse saldırmıyor demekki d7 ve d9dan tek memnun olmayan sensin:)
bak 2 herzaman 1 den fazladır..sen sabır istemeye devam et..ve üstüne vazife olmayan ve beğennediğin dünyalardanda uzak dur lütfen

levis501

Well-Known Member
Arkadaşlar bu kadar saldırgan olmayın, alt tarafı bir oyun. Sakin olun lütfen. İki senedir diyorum ben envanterleri birleştirdikleri sürece istedikleri yeri kapatsınlar diye ama nerdee. Her seferinde hep bir şeyleri feda etmemiz bekleniyor. Bu zamandan sonra bazı dünyalar kapatılsa bile hemen peşinden gene bir yeni dünya açılacağını düşündüğümden aynı şey gene olucak. O yüzden Elkoda oyuna asılmadım. Bundan sonra açılabilecek dünyalarda da kasmayı düşünmüyorum. Diğer bir nokta ise hala Cimarron un kapatılmamış olması. Niye kapatılmadı niye hala Cimarron aktif. Bu konuda adminlerden de bir açıklama istiyorum.

osman organizasyon yapta toplanalım biryerde :D mangal zamanı
Havalar ısınsın yapacam bir organizasyon

bigpier

New Member
Allahtan saldırmıyorsunuz. Girersin fikrini beyan edersin sonrada işine bakarsın. Ama Devilltown isimli oyuncunun benim profilimi kopyalayıp buraya yapıştırmadığı mı kaldı, kendini bilmez mi olmadım, çıkarcı menfaatçi mi olmadım. Allahım neler neler. Allah rızası için forum yöneticileri kimsenin kalbini kırmadan silin şu başlığı.

king marcus

New Member
Havalar ısınsın yapacam bir organizasyon[/QUOTE]

bayağı acıkmışsındır uzun zaman oldu :Ddoyuramayızda seni

Durum
Konu yanıtlara kapalı.