Bosphorus ve Deadwood Kapatılsın mı?

'Anketler' forumunda bigpier tarafından 30. Ara 2016 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. levis501

levis501 Well-Known Member

Alınan Beğeniler:
    57

bayağı acıkmışsındır uzun zaman oldu :Ddoyuramayızda seni[/QUOTE]

Doyarım ben sen merak etme :)

2. devilltown

devilltown Active Member

Alınan Beğeniler:
    34
    neden rahatsız oldun?? yalan yanlış birşeymi paylastık yaptıgın ortada ..

3. vol

vol Member

Alınan Beğeniler:
    26

devill tamam big yanlislikla dunyalar baska dunya ile birlessin yazmak yerine kapansin yazmis bunu hepimiz anladik bir sen anlamadiysan onu bilemiyecegim
    bigpier o kadar item oyun item sevdalisi olsaydi 6 ay oyunu birakip butun envanterinin yok olmasina da sebep olmazdi tekrar geldiyse dostluklar icin geldi
    onun profilini burada asmaya hakkin varmi o da bir baska mesele tamam big acikca profiline yazmis taransfer etmek istedigi itemleri bunu ben yapmiyorum asla da transfer yapmiyorum deme buna kendin bile inanmazssin

benim daha once ki postumda sanal envanter sanal oyun icin tartismaya gerek yok dostlarinizi kirmayin yazdigim rahatsiz ettiyse kkusura bakma ama gercekten agressif olup da dostluklari kaybetmeye deymez

haaa sizi coook mutlu edilecekse D 1 i d7 ye tasiyalim o zaman bizim icin farketmez

Son düzenleme: 2. Oca 2017
    bigpier bunu beğendi.
  4. devilltown

devilltown Active Member

Alınan Beğeniler:
    34
    vol ben yapmıyorum demedım ama aktıf olmadıgım dunyalarda kapansın bırleştırılsın dıye sacamalamadım.siz işte d1 de kök saldınız orayı yuva belledınız eyvallah .ve biggper senın dostun veya arkadasın olması sadece ikinizin karar vercegı seydır.sende d1 den başka bıryere esya tasımıyorsun sadece orda aktıfsın neden boyle bır başlıga gerek duymadın?? ve ben asla transfer yapmıyorum dıye nerde yazdım abla ya okudugunu iyice anla yada gereksız yorum yapma lütfen..
    ve kusuruma bakma ben okuduğu gayet iyi anlıyorum.. biggper aynen hissettıgını yazmış ve üstüne basa basa 3-4 yerde sen neyi savunuyorsun ..yazıları tekrar oku lütfen kapansın kelimesi sizin yaşadıgınız yerde başkamı anlam taşıyor..
    sanırım sadece sen taşınsın =kapansın diye anladın buda normal

5. devilltown

devilltown Active Member

Alınan Beğeniler:
    34
    Ya bi git allah aşkına kelime oyunları yapmayın herkes ne demek istediğimi anladı bir ikiniz anlamadınız.Ne düşünürseniz düşünün. Ben şahsen iki dünyanın kapatılmasını istiyorum.

---------------------------------------------------------------------------
    bak vol ablacığım bunun başka türkcesi varmı??

yada senin yaşadığın ülkede cümlelerin analamı isteğe göremi anlaşılıyor?
    yani biggperin söylediği gibi bir sen anlmamışşsın onun niyetini:)

6. vol

vol Member

Alınan Beğeniler:
    26
    iyi niyetle 3-5 er kisilik dunyalar olacagina 2 kalabalik dunya olsun diye acilmis bir basligi ne hale getirdiniz ya ne cikar hesap iteme dondurdunuz ya bravo diyorum sadece neyse hepiniz bakin keyfinize ben cikarimi dusunurum4 5 dunyada da oynar itemlerimi tamamlamaya bakarim onun icin boyle bir baslik acmadim dermisim :)

7. TornadoF5

TornadoF5 Süper Moderatör

Alınan Beğeniler:
    56
    Konu amacından uzaklaşıp ikili tartışmaya döndüğünden konu kapatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.