Bosphorus ve Deadwood Kapatılsın mı?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

vol

Member
vol abla diye hitap ettiğim sayılı insanlardansın mevzu burda dunya kapanması envanter kaybı değil şayet o dünyada bir hareket olduguna inanamıyorsak kolay sağda inno bunun için sekme yapmış
ayarlar
hesap
hesap sil
bukadar basit ama sırf şahsi bir cıkar veya daha sağlam oldugu dünya için başlık acamak veya bir diğerının kapanması için talepde bulunmak benıde orda emeği olanlarıda kızdırmaktadır..kardeşim eğer beğenmıyorsan silersin hesabını siz veya 3-5 kişi istedi diye ne inno böyle bir şeye kalkışır nede orda oynayan ve hala aktif olanlar razı olur.
ha inno kapatılacak der oyuna başlarken kabull ettiğimiz şartlar doğrultusunda en fazla 3-5 mail atarız..
ama kimseye oynamadıgı dünyanın aktif olup olmadığı hakkında yada kapatılması hakkında bu hakkı vermez!!

devill tamam big yanlislikla dunyalar baska dunya ile birlessin yazmak yerine kapansin yazmis bunu hepimiz anladik bir sen anlamadiysan onu bilemiyecegim
bigpier o kadar item oyun item sevdalisi olsaydi 6 ay oyunu birakip butun envanterinin yok olmasina da sebep olmazdi tekrar geldiyse dostluklar icin geldi
onun profilini burada asmaya hakkin varmi o da bir baska mesele tamam big acikca profiline yazmis taransfer etmek istedigi itemleri bunu ben yapmiyorum asla da transfer yapmiyorum deme buna kendin bile inanmazssin

benim daha once ki postumda sanal envanter sanal oyun icin tartismaya gerek yok dostlarinizi kirmayin yazdigim rahatsiz ettiyse kkusura bakma ama gercekten agressif olup da dostluklari kaybetmeye deymez

haaa sizi coook mutlu edilecekse D 1 i d7 ye tasiyalim o zaman bizim icin farketmez

Son düzenleme:

devilltown

Active Member
vol ben yapmıyorum demedım ama aktıf olmadıgım dunyalarda kapansın bırleştırılsın dıye sacamalamadım.siz işte d1 de kök saldınız orayı yuva belledınız eyvallah .ve biggper senın dostun veya arkadasın olması sadece ikinizin karar vercegı seydır.sende d1 den başka bıryere esya tasımıyorsun sadece orda aktıfsın neden boyle bır başlıga gerek duymadın?? ve ben asla transfer yapmıyorum dıye nerde yazdım abla ya okudugunu iyice anla yada gereksız yorum yapma lütfen..
ve kusuruma bakma ben okuduğu gayet iyi anlıyorum.. biggper aynen hissettıgını yazmış ve üstüne basa basa 3-4 yerde sen neyi savunuyorsun ..yazıları tekrar oku lütfen kapansın kelimesi sizin yaşadıgınız yerde başkamı anlam taşıyor..
sanırım sadece sen taşınsın =kapansın diye anladın buda normal

devilltown

Active Member
Ya bi git allah aşkına kelime oyunları yapmayın herkes ne demek istediğimi anladı bir ikiniz anlamadınız.Ne düşünürseniz düşünün. Ben şahsen iki dünyanın kapatılmasını istiyorum.

---------------------------------------------------------------------------
bak vol ablacığım bunun başka türkcesi varmı??

yada senin yaşadığın ülkede cümlelerin analamı isteğe göremi anlaşılıyor?
yani biggperin söylediği gibi bir sen anlmamışşsın onun niyetini:)

vol

Member
iyi niyetle 3-5 er kisilik dunyalar olacagina 2 kalabalik dunya olsun diye acilmis bir basligi ne hale getirdiniz ya ne cikar hesap iteme dondurdunuz ya bravo diyorum sadece neyse hepiniz bakin keyfinize ben cikarimi dusunurum4 5 dunyada da oynar itemlerimi tamamlamaya bakarim onun icin boyle bir baslik acmadim dermisim :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.