• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Bugün The-West için ne yaptınız ?

• Konuyu başlatan DeletedUser116
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Arizona dan sonra sayı ile dünya gelmez bence 7. dünyayada Cowboys diyebilirler xD

DeletedUser

Guest
Henüz yamadım da bir kaleye kuzey birlik bayrağı koyacağım hangi kale söylemiyeyim :D .

DeletedUser4008

Guest
Anket yaptım, oyunumu oynadım çaylaklara yardımettim

DeletedUser

Guest
Uzun sure sonra tekrar acip cok onceden yaptigim ama bakamadigim duellolara baktim :shootout: sonra duello yaptim sonucunu bekliyorum.Ayrica the westi tanitmak icin yazi gonderdim :)

iyi forumlar :up:

zeka3

Kıdemli Üye
Bugün Geceden kaleye yürümek vermiştim dünya 2 de emr peder dalmış geri şehre,kalede haritanın Bir köşesi :D

DeletedUser

Guest
Lanet altın silahlar çıktığından beri düello yapamaz olduk.Tam ayıldım Güüm.

DeletedUser

Guest
Düello yaptım bayıldım , gümüş işledim , kale savaşı yaptım...

DeletedUser

Guest
Düello için 4.5 Saatlik yola emir verdim.İşte düello aşkı budur. :cool:

zeka3

Kıdemli Üye
Bugün Valla bİ 2 defa 2 satlik Gümüş işletme sonra Savaşlar Mis gibi :D ama Savaş itemlerini takmayı uutmuşum :D

DeletedUser

Guest
Düello yapmıştım yenmişim şimdi yarın ki bir savaş için kaleye yürüyorum.Ben bir düello için 7-8 saat yol gidiyorum sırf düello yapayım diye adam bulamıyorum. :)

DeletedUser

Guest
Dünya 1 de olan karakterin 21.05.2011 de saat 17:17 de de silinecek. (93 lwl)

Bugun degıl de bir-iki gun once :) Saati cok hosuma gitti.

DeletedUser

Guest
dün gece betada altın kılıç için çalışaya başladım bu sabah aldım, öğlende altın silah için çalışmaya başladım yarın sabah alırım, 1 hafta içindede altın tüfek :D

DeletedUser

Guest
Abi yok böyle birşey Bosphorus ta tüccardan gri gömlek aldım bir saat sonra balık tutmadan gri gömlek çıktı :D