Düello Etkinliği 2018-2019

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Eylül ayı itibariyle birinci ve ikinci kişilerin kazandığı düello eşit olduğunda düello raporu hangisinin saati daha erken olursa o birinci sayılacaktır.

devilltown

Active Member
Eylül ayı itibariyle birinci ve ikinci kişilerin kazandığı düello eşit olduğunda düello raporu hangisinin saati daha erken olursa o birinci sayılacaktır.
bu nasıl bir sacmalık anlamak mumkün degıl..
oyuncular eşit sayıda düello atmıssa hangı saat aralıgında olursa olsun aynı oranda ödüle hak
kazanır.kendi söyledıgınız ile çelısıyorsunuz
boyle bır kural yoktu önce her dunyada 1.cıde olsa aynı odulu alıyordu onu kısıtladınız şimdide bu cıktı
siz duello etkınlık saatını zamanında başlatıp zamanında sonlandırmayın .sonra oyuncular arasında dakıka hesabı yapın
sizin bu kıvrak zekanıza hayran kalmamak mümkün değil.
her oyuncu emek verıyor bu etkınlıge
rapor saatı erken veya gec olması alacagı ödülü etkılememelı ya dogru dürüst bır çözüm uretın yada bu etkınlıklerı yapmayın kapatın dükkanı verin anahtarı innoya

Gordon Freeman

Active Member
Forestville skorlarına bakacak olursak sadece iki kişi yarışmış ve nasıl olduysa ikisi de aynı skorla derece elde etmiş. Anlaşılan sadece oyuncuların değil yönetim ekibinin de dikkatini çekmiş bu durum. Haliyle şüphelenmemek elde değil, yerinde bir karar olmuş. :)

asikmehmet

Member
Forestville skorlarına bakacak olursak sadece iki kişi yarışmış ve nasıl olduysa ikisi de aynı skorla derece elde etmiş. Anlaşılan sadece oyuncuların değil yönetim ekibinin de dikkatini çekmiş bu durum. Haliyle şüphelenmemek elde değil, yerinde bir karar olmuş. :)
Oyun kurallarını okumayı denediniz mi hiç? Kural kitabında buna engel bir konu varsa bana da açıklayın lütfen. Bu arada Serverda oynayan oyuncularında yarısının multi hesap ile oynadığını ve innonun ve yönetimin bu konuda hiçbirşey yapmadığını hesaba katarsanız çok saçma bir karar bu :)

https://forum.the-west.org/index.php?threads/büyük-düello-etkinliği.16565/

Gordon Freeman

Active Member
Oyun kurallarını okumayı denediniz mi hiç? Kural kitabında buna engel bir konu varsa bana da açıklayın lütfen. Bu arada Serverda oynayan oyuncularında yarısının multi hesap ile oynadığını ve innonun ve yönetimin bu konuda hiçbirşey yapmadığını hesaba katarsanız çok saçma bir karar bu :)

https://forum.the-west.org/index.php?threads/büyük-düello-etkinliği.16565/
Multi hesap oynamayı ve etkinliklerde hile yapmayı eşit görüyorsanız isterseniz sizi de yakalayınca süresiz banlasınlar ? ;)

https://wiki.the-west.org/wiki/Kurallar#Kurallar
§9) Adil Bir Oyun
The West bir oyun ve takım hakemdir. Tüm kuralları ihlalleri ve belirsiz durumlar takımın sorumluluğundadır ve kararlar nihaidir.

:)

asikmehmet

Member

cnRxx

New Member
Eylül ayında düello etkinliği olacak mı? Olacaksa ayın kaçında olması planlanıyor ? Bir de ödüllerimiz hala yüklenmedi planlarınız arasında böyle bir şey var mıdır ?

cnRxx

New Member
Özelden de yazdım fakat hiçbir gelişme olmadı malesef. Bu ay ki Düello etkinliği de başlayalı 2 gün oldu D1de John Wesley Hardin adminininin yenildiği tek tük düello var bu durum sanırım düşük levelli adminler için geçerli değil. Geçen ay aynı problem olduğunda biz kontrol ediyoruz admin düelloları gereğinden fazla kazanıyorsa düzeltme yapıyoruz demiştiniz ama sanırım o da günü geçiştirmek için dediğiniz şeylerdendi. Bu kadar vurdumduymaz olacaksanız bu etkinliğe karşı bu etkinliğin yerine loto gibi oyuncuların vaktini daha az harcadığı etkinlikler yapın bari.. 3 haftadır da yüklenmeyen tahvil ödülümüzü bekliyoruz. Şu an için tahvil çoğu kişiye lazım olmasa da bunun üzerine kaç tane sadece forumdan mesaj aldınız bunları yüklemek bu kadar zor mu gerçekten?

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
GÜNCELLEME
Düellocu hesaplarının vurma setleri hamilton set silah set william penn atış setler için dağ set ve silah set için william penn olarak değiştirilmiştir. Ayrıca yeteneklerde düzeltme yapılmıştır. İlerleyen günlerde bir yenilik daha eklenecektir.

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Ölümün günü etkinliği nedeniyle Düello Etkinliği 17 Kasım günü başlatılacaktır.