Düello Etkinliği 2018-2020

devilltown

Active Member
ya bu npc ler yetenek degıstırecekmı
atşcılar vurmaya
vurmacılar atışa cevrılecekmı çünki biz oyuncular onlar kadar kolay yetenek cekemıyoruz. başladıkları gibi kalmalrı daha ıyı olur .

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
bu gece değiştirilecek kıyafetler de aynı şekilde her ay olduğu gibi 1 kere değiştiriyoruz

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
daha önceki aylarda neden değiştirmiyorsunuz diye şikayet ediyordunuz. Normalde haftada 3 kere değişiyordu şimdi sadece 1 kere değişiyor.

devilltown

Active Member
bu gece değiştirilecek kıyafetler de aynı şekilde her ay olduğu gibi 1 kere değiştiriyoruz
ya siz ne faydasız ne gereksız adamlarsınız bu saatemı yazıyorsun!!! oyuncular sizin gibi innonun parasıyla degıl kendı parası ile oynuyor ve yetenek cekmek için külçe basıyor ya şunu sabit bırsey yapın
3 gun atış 3 gün vurma dıye oyuncularda ona gore yetenek hazırlasın!!!
illa benmı her seyı sorucam sıze sizin aklınız yetmıyormu bu kadar şeye
etkınlık sonucları 10 gun acıklanmaz kale etkınlıgı dürtte dürte zorla yazdırırız lıstelerı
duello etkınlıgı olur bır sey sorarız cevap yazmadan yetenek dızersınız
4 etkınlık yönetıcısıde gelmıs geçmiş en faydasız en becerıksız en umursamaz admınlersınız!!!
sizi oraya paraylamı atadılar oyuncuların ayagına taş koyun dıye

devilltown

Active Member
akıl olsa düşünce olsa hangı oyuncu acaba +3 giysi setı+2 at setı+2 silah setı dızer dersınız..
yapmayın etkınlık falan sızden gelecek hayır ALLAH dan gelsın..duello etkınlıgı sayesınde d1 bıraz canlanmıstı yıne içine sı...tınız herseyın.kım kıyafet degıstırmıyorsunuz dıye sıkayet ettı yalandan ölecek bırı olsa ılk sen ölurdun

dummy acc

Member
Böyle karakterler oldukça güçlü oldu kıyafetleri değiştirip at setlerini devre dışı bıraksanız veya +2 yerine levelsiz at seti yükleseniz olmaz mı?

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Bakılan raporlara göre Dünya 1 John wesley hardin bosphorus drew macfarlane forestville zipp wyatt drew macfarlane karakterlerinden at setler çıkarılmıştır. İlerleyen saatlerde tekrar kontrol edilecektir

Son düzenleme: