Düello Etkinliği 2018-2020

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Vurma karakterlerindeki zorluğun farkındayız gereken düzeltme yapılacaktır.

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Gereken düzeltme yapılmıştır. Gün içerisinde tekrar kontrol edilecektir hem vurma hem atış.

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Yeteneklerde ufak değişiliklik yapılmıştır. Kıyafetler değiştirilene kadar müdahale edilmeyecektir. İyi oyunlar.

avare-mu

New Member
Yeteneklerde ufak değişiliklik yapılmıştır. Kıyafetler değiştirilene kadar müdahale edilmeyecektir. İyi oyunlar.
Hiçbir düello hesabının bayılmadığı ilk hafta sanırım. Hp ler aşırı yüksek olabilir mi ?
Birde d7 de Javier Escuella nın düello seviyesini ilk haline getirebilir misiniz.

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Düello karakterleri açılmıştır. 13 Ocak 21.00'a kadar etkinlik sürecektir.
İyi oyunlar.

devilltown

Active Member
Düello karakterleri açılmıştır. 13 Ocak 21.00'a kadar etkinlik sürecektir.
İyi oyunlar.
dizyy dün acılacagını söylemıstı ... boşa bekledık gece 00:00 kadar bir kezde soyledıgınde tutarlı olsun dizyyy 3-4 tane etkınlık yonetıcısı var ama hepsı kendı havasında hepsı bır araya gelse 1 yonetıcı yapmıyor

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
dizyy dün acılacagını söylemıstı ... boşa bekledık gece 00:00 kadar bir kezde soyledıgınde tutarlı olsun dizyyy 3-4 tane etkınlık yonetıcısı var ama hepsı kendı havasında hepsı bır araya gelse 1 yonetıcı yapmıyor
Elimizde olmayan sebeplerden dolayı gecikme yaşandı. Yaşanan gecikme için özür dileriz.

XHellFire

Member
Seti olmayan adamlar bu hesapları nasıl yenecek o önemli tabi belli bir kısmın set sıkıntısı yok bu etkinlik kimlere yapılıyor oyuncularamı yapıyorsunuz diye de bir sormak lazım bu etkinlikleri ;) keyfe keder hesapları yükseltmeyi kenara bırakında herkes katılabilsin yada katılmasında ödüller belli adamlara mı kalsın ?

lawww

Member
Kıyafet değişimi olacak ise gün ve saat belirtme imkanınız var mı? ona göre vaziyet alalım. :)

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Kıyafet değişiminde düello raporlarına göre yetenek dengelenmesi yapılacaktır.

lawww

Member
Tabikide zorlaştırmak için mustafa başka ne yapacaklar amaç herkes katılsın olsaydı hesaplar bu kademede olurmuydu :D
Kıyafet değişimi olsun da yetenek değişirse biz ona göre yeteneklerimizi ayarlıyoruz sürekli yetenek değiştiremeyiz ki alt tarafı 300 külçe alıyoz birinci olursak maliyet kurtarmıyor o şekilde olursa yoksa bu düzende iyi :)

XHellFire

Member
Kıyafet değişimi olsun da yetenek değişirse biz ona göre yeteneklerimizi ayarlıyoruz sürekli yetenek değiştiremeyiz ki alt tarafı 300 külçe alıyoz birinci olursak maliyet kurtarmıyor o şekilde olursa yoksa bu düzende iyi :)
Ben diyorum ki seti olmayan adamlarda saldırabilsin yöneticiler işten kaçmasınlarda 2 düello fazla saysınlar kendilerini düşünmekden oyunculara vakit bulamıyolar :D

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Saygı değer yöneticiler neye göre kime göre bir eksiklik görüldüde yetenekleride değişiyor bu npclerin 4 en fazla 5 kişi katılıyor etkinliğe o zaman ödül sisteminde değişikliğe gidilsin.
Katılımı arttırmak için yetenek düşürüldü.