Düello Etkinliği 2018-2020

etkinlikc i arkadaslarimiz gecelerini gunduzlerine vererek ortaya bir seyler cikarmaya calisiyorlar
oyuncular biraz mutlu olsunlar kulce tahvil kazansinlar oyuna biraz hareket gelsin diye
simdiye kadar onlara karsi yapilan sadece azarlama catma suclama nerdeyse hakarete varan davranislar

ben butun etkinliklerin IPTAL ini talep ediyorum sayin CM den

lawww

Member
etkinlikc i arkadaslarimiz gecelerini gunduzlerine vererek ortaya bir seyler cikarmaya calisiyorlar
oyuncular biraz mutlu olsunlar kulce tahvil kazansinlar oyuna biraz hareket gelsin diye
simdiye kadar onlara karsi yapilan sadece azarlama catma suclama nerdeyse hakarete varan davranislar

Susayım dedim ama ''ben butun etkinliklerin IPTAL ini talep ediyorum sayin CM den '' bu cümleye dur arkadaş oyunculara bir şey sormadan böyle bir eyleme kalkışmak mantıklı mı sayın avril etkinlik olarak bir B planı var mı ? kalkacak etkinlik veya farklı düzeltmelere gidilecek mi öyle ben haydi kaldırıyorum demekle iş çözülmüyor ki mantık çercevesinde her şey tartışılır konuşulur.

acikca soyle soyliyeyim o zaman devamli suclamalardan beceriksizlikle ithamlardan hem etkinlikci arkadaslarin hem adminlerin buna Tornado da dahil
moralleri oylesine 0 landiki kimsede ne forumu ne oyunu nede baska yeri acabilecek durum kalmadi
aramizda dusunup tartistik hepimizin genel kanisi butun etkinliklerin iptali yonunde ciktigini gorduk
ve bunu sayin CM ye teklif olarak goturmeyi dusunuyoruz sonucta bu bir oyun ve hepimiz oyunculari memnun etmeye calisiyoruz ama bazen bizlerinde yipranabileceginin dusunulememesi bazen cok kirici olabiliyor
butun sorularinizi elimizden geldigince cevaplamaya calistik ama demekki olmayinca olmuyor

XHellFire

Member

Bu dediklerine hiç katılmıyorum sayın avril oyuncular için yapılan bir etkinlik olduğunu düşünmüyorum , görmüyorum

devilltown

Active Member
AVRİL evet dogru soyluyorsun tüm etkınlıkler kale düello loto toto hepsı kaldırılsınki oyuncular bir ümit başladıkları ve gece gunduz duello atmak için ugrastıkları ama uğraşlarının 1-2 becerıksız yonetıcı tarafındanhiç eedıldıgını görmesin kesinlikle kaldırılsın

devilltown

Active Member

HAKARET derken sanırım yalancı dedıgım satıra alınmışsınız:) normaldır morallerınızın sıfır olması muhtemeldır ya emek verıp para harcayıp külçe ezıp düello etkınlıgı için söz verılen saatı bekleyen onca oyuncu??hatta forestville koskoca (koskoca derken ölü doğmuş) bir sevrerinn oyuncularını hiçe saymanız??yada 25 aralıkta barış zamanına denk gelen ve ocagın ilk cumartesısı d1 de yapılacak etkınlık savaşını bekleyen VE 3 HAFTA GERIYE ATILAN D1 DEKI SAVASIN türk serverlerının en faal serverındekı oyuncuların hakları ne olacak siz kırılgan alıngan YÖNETİMİNin hiçmi sucu yok onca oyuncu alınıyormu kırılıyormu vakıtlerini heba edıyormu diye düşündünmü?? AVRİL demogoji yapmayın lütfen icraat yapın... bazen etkınlık savaşı pazartesıden acılıyor bazende oyuncular hatırlatıyor lutfedıp acıyorsunuz yapmayın kardeşim etkınlık falan yapamıyorsanız ister şahsına alırsın ister tüm yonetım adına yapamıyacaksanız yapmayın yabancı serverlerde zaten yok böyle bır şey bize sankı anka kusunun kanadını verıyorsunuz yapmayın!!!!

Son düzenleme:

Merhaba; Bu etkinliklere zaten neden devam ediyorsunuz pek anlamış değilim. Son 1 yılda ödül alan kaç kişi olmuş listeye bir baksanız, aslında bu etkinliğe katılan genel anlamda 10 farklı kişinin olduğunu ve bu ödüllerin hep bu kişilere gidiyor olduğunu görürsünüz. Etkinlik güzel ama ilgi çekemiyorsunuz. Daha tabana yayılacak şekilde ayarlama yaparsanız etkinliği düzenlemedeki amaçlarınıza daha uygun olur. 10 kişi mutlu oluyor (bana kalırsa 10 kişiyi de mutlu edemiyorsunuz :) ) ama kalan kişilerle aralarındaki farkı açıyor. Bakın Forestville dünyasında gitmişsiniz etkinliği açmamışsınız " aa tüh unuttuk keşke forumdan haber verseydiniz düzeltirdik :( ama durun telafi edeceğiz orayı" demişsiniz buradan anlaşılıyor ki 1 hafta boyunca hiçbir etkinlik yöneticisi forestville ile hiç ilgilenmemiş dikkate bile almamış. sadece bu ihmalkarlıktan bile etkinliklerden yorulduğunuzu, artık isteksiz davrandığınızı ve yıldığınızı anlıyorum. yorulmayın bence de bırakın gitsin. sizi yormayacak tepki çekmeyecek etkinlikler yaparsınız. gerçi bazı kişilere yine yaranamazsınız (kim olduklarını biliyorsunuz ;)) en azından kafanız rahat olur. Aslında bunları yazmazdım (artık tr serverlarının problemleri beni ilgilendirmiyor :)) da görev çözümü için foruma girdiğimde dikkatimi çekti konu. okurken çok eğlendim. o yüzden bende yazayım çorbada tuzum olsun istedim

ClupRocker

Member
Merhaba; Bu etkinliklere zaten neden devam ediyorsunuz pek anlamış değilim. Son 1 yılda ödül alan kaç kişi olmuş listeye bir baksanız, aslında bu etkinliğe katılan genel anlamda 10 farklı kişinin olduğunu ve bu ödüllerin hep bu kişilere gidiyor olduğunu görürsünüz. Etkinlik güzel ama ilgi çekemiyorsunuz. Daha tabana yayılacak şekilde ayarlama yaparsanız etkinliği düzenlemedeki amaçlarınıza daha uygun olur. 10 kişi mutlu oluyor (bana kalırsa 10 kişiyi de mutlu edemiyorsunuz :) ) ama kalan kişilerle aralarındaki farkı açıyor. Bakın Forestville dünyasında gitmişsiniz etkinliği açmamışsınız " aa tüh unuttuk keşke forumdan haber verseydiniz düzeltirdik :( ama durun telafi edeceğiz orayı" demişsiniz buradan anlaşılıyor ki 1 hafta boyunca hiçbir etkinlik yöneticisi forestville ile hiç ilgilenmemiş dikkate bile almamış. sadece bu ihmalkarlıktan bile etkinliklerden yorulduğunuzu, artık isteksiz davrandığınızı ve yıldığınızı anlıyorum. yorulmayın bence de bırakın gitsin. sizi yormayacak tepki çekmeyecek etkinlikler yaparsınız. gerçi bazı kişilere yine yaranamazsınız (kim olduklarını biliyorsunuz ;)) en azından kafanız rahat olur. Aslında bunları yazmazdım (artık tr serverlarının problemleri beni ilgilendirmiyor :)) da görev çözümü için foruma girdiğimde dikkatimi çekti konu. okurken çok eğlendim. o yüzden bende yazayım çorbada tuzum olsun istedim
Eyvallah Fatih Selamlar buradan sana duygularımıza tercüman olmuşsun :)