• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Etkinlik Düello Etkinliği-Ağustos 2022

• Konuyu başlatan DeletedUser10256
  • Başlangıç tarihi

Deadwood22

Kıdemli Üye
Keşke yüksek seviye düello botlarının devamlı aktif olacağını okumuş olsaydınız; dolayısıyla düello etkinliği olduğu her zaman çakışma olacaktır, oyuncularımızın dikkat etmesi gerekiyor biraz da değil mi.
Devamlı olan botlar, zaman kısıtlı olan etkinlik sürecinde inaktif duruma getirilebilirdi. İnsanlar sürekli yönetici hesaplara dalmıyor farkı anlayamamış olabilirler ama sizin üşengeçliğiniz gene oyuncuları mağdur etmiş anlaşılan :) Ayrıca dili Türkçe olan bir servera "NPC" sözcüğünü ekleyip, insanların bu kelime ile botları ayırt etmesini istemişsiniz.. Herkes İng e hakim olmak zorunda değil, burası farkında olmasanızda Türk serverı, bu da geçmişte yaptığınız başka bir hatanın yan ürünü

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Devamlı olan botlar, zaman kısıtlı olan etkinlik sürecinde inaktif duruma getirilebilirdi. İnsanlar sürekli yönetici hesaplara dalmıyor farkı anlayamamış olabilirler ama sizin üşengeçliğiniz gene oyuncuları mağdur etmiş anlaşılan :) Ayrıca dili Türkçe olan bir servera "NPC" sözcüğünü ekleyip, insanların bu kelime ile botları ayırt etmesini istemişsiniz.. Herkes İng e hakim olmak zorunda değil, burası farkında olmasanızda Türk serverı, bu da geçmişte yaptığınız başka bir hatanın yan ürünü
Valla sanırım, mağdur olan tek oyuncu var, diğer tüm oyuncular mağdur değil; siz de sanırım aktif oyanmıyorsunuz, o yüzden mağdur değilsiniz, zira düello etkinliğinde zaten bir katılımınız yok. Evet Oyuncularımız düello botları ile etkinlik botlarını ayırt edecek, çok da zor olmasa gerek. Bir oyuncu dışında bunu her aktif oynayan oyuncumuz ayırt etmiş olsa gerek ki hiç bir şikayet almadık.

ve devamlı olan botlar, devamlı olacaktır! arada kapatalım arada açalım durumu söz konusu olmayacaktır.

Bu arada NPC için kimse İngilizceye hakim olmak sorunda değil, sadece bir kısaltma, ismin yanında NPC olan Düello etkinliği içindir, bunun zaten İngilizce ile ilgisi yok, karakterlerin adı veya soyadı.

Size dediğim gibi mantıklı eleştiriler yapın, başımızın üstüne, ama sırf muhalefet olsun diye yazdıklarınız pek bir anlam ifade etmiyor, en azından benim için gerçekten bir şey ifade etmiyor.

Bu arada neden size cevap veriyorum, sıkılmayın, eğlenin diye, çünkü biliyorum ki tartışma çıksın da eğleneyim, mutlu olayım beklentisindesiniz. Sizi düşündüğüm için cevap yazıyorum ;)

Son düzenleme:

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Önceki etkinlikte sonuçlar 12.30-01.30 civarı geliyordu ona göre hareket ediyorduk birkaçgün yoğunluğunuzdan ötürü atamadığınızı biliyorum fakat dünün skorları gelmedi daha ek olarak Etkinlik geri tarihe alınmıştı bitiş süresinde bi değişiklik var mı? @sleeplesslady
27 Ağustos sonuçlarını gece yarısı yayınlayacağım, söz ;)

Adyghe

Kıdemli Üye
valla senin vaktinin kıymeti olmaya bilir 2 tane npc ye dalacaz diye saat başı uğraşamam bilader sen dal al ödülleri 5 kişilik serverda keyfini sür
Kimse seni etkinliğe katıl diye zorlamıyor. Daha konuya dair verilen bilgiyi okumadan burda çok bilmiş gibi ben 25-30 düello attım yanlışlık var nasıl 4 diye yazan sensin. 25-30 düello atacak kadar kıymetli vaktini okumaya harcasaydın keşke biraz da belki bir şeyler öğrenirdin :)

Adyghe

Kıdemli Üye
İngilizceye hakim olmaya gerek yok ki. Etkinliğin duyurusunda hangi karakterlere düello atılması gerektiği açık bir şekilde belirtilmiş. Oyuncuların tek yapması gereken okuyup ona göre devam etmesi. Okumadan şu kadar düello attım gibi hesap sormak tamamen boş iş yani.

Deadwood22

Kıdemli Üye
Valla sanırım, mağdur olan tek oyuncu var, diğer tüm oyuncular mağdur değil; siz de sanırım aktif oyanmıyorsunuz, o yüzden mağdur değilsiniz, zira düello etkinliğinde zaten bir katılımınız yok.
Bir olayda hatanız olduğunu söylemem için illa mağdur olmama gerek yok, Sizin için oyuncular 1 , 2 gibi sadece sayıdan ibaret olsa da o 1 kişi bile forum halkının bir üyesidir ve mağdur edilmiştir tavrınız herkesi derinden üzdü..

Bu arada NPC için kimse İngilizceye hakim olmak sorunda değil, sadece bir kısaltma, ismin yanında NPC olan Düello etkinliği içindir, bunun zaten İngilizce ile ilgisi yok, karakterlerin adı veya soyadı.
Yabancı isim ve soy isim sonuna gene yabancı bir kısaltma ekliyorsunuz ve oyunculardan bu fark etmesini bekliyorsunuz :D Bir dahakine fransızca veya ispanyolca kısaltmalar ekleyin lütfen iyice sürünelim istediğiniz gibi

Size dediğim gibi mantıklı eleştiriler yapın, başımızın üstüne, ama sırf muhalefet olsun diye yazdıklarınız pek bir anlam ifade etmiyor, en azından benim için gerçekten bir şey ifade etmiyor.
Ben mantıksız bir şey söylemiyorum siz hatalarınızı kabul etmiyorsunuz keza sizin için bir ifade edip etmemesi beni ilgilendirmiyor

Bu arada neden size cevap veriyorum, sıkılmayın, eğlenin diye, çünkü biliyorum ki tartışma çıksın da eğleneyim, mutlu olayım beklentisindesiniz. Sizi düşündüğüm için cevap yazıyorum ;)
crying-cry.gif

Lafın kısası mağdur ettiğiniz insanlar listesi her geçen gün artıyor umarım telafi edebilirsiniz, başı buyruk yaptığınız değişiklikler oyuncuları kötü etkiliyor, dışarısı örnekler ile dolu..

Deadwood22

Kıdemli Üye
İngilizceye hakim olmaya gerek yok ki. Etkinliğin duyurusunda hangi karakterlere düello atılması gerektiği açık bir şekilde belirtilmiş. Oyuncuların tek yapması gereken okuyup ona göre devam etmesi. Okumadan şu kadar düello attım gibi hesap sormak tamamen boş iş yani.
Benimle değil diğer oyuncular ile münakaşaya girmeniz beni mutlu edecektir, ben katılmadım zaten etkinliğe :D

Adyghe

Kıdemli Üye
Benimle değil diğer oyuncular ile münakaşaya girmeniz beni mutlu edecektir, ben katılmadım zaten etkinliğe :D
Yok sizinle tartışmıyorum zaten ama açıklama okunduğu zaman dil isterse sümerce olsun zaten düello atılması gereken karakterlerin isimleri yazıyor bunu demek istemiştim. Dilden bağımsız olarak yani.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Bir olayda hatanız olduğunu söylemem için illa mağdur olmama gerek yok, Sizin için oyuncular 1 , 2 gibi sadece sayıdan ibaret olsa da o 1 kişi bile forum halkının bir üyesidir ve mağdur edilmiştir tavrınız herkesi derinden üzdü..

Yabancı isim ve soy isim sonuna gene yabancı bir kısaltma ekliyorsunuz ve oyunculardan bu fark etmesini bekliyorsunuz :D Bir dahakine fransızca veya ispanyolca kısaltmalar ekleyin lütfen iyice sürünelim istediğiniz gibi

Ben mantıksız bir şey söylemiyorum siz hatalarınızı kabul etmiyorsunuz keza sizin için bir ifade edip etmemesi beni ilgilendirmiyor

crying-cry.gif

Lafın kısası mağdur ettiğiniz insanlar listesi her geçen gün artıyor umarım telafi edebilirsiniz, başı buyruk yaptığınız değişiklikler oyuncuları kötü etkiliyor, dışarısı örnekler ile dolu..
* tavrınız herkesi derinden üzdü..- Bu herkesi listeleyebilir misiniz, yoksa bütün liste sizden mi ibaret?

* mağdur edilen insanlar listesi diye bir liste yok maalesef, bu tamamen kendi kendinize inanıp ortaya attığınız bir konu; bence asıl siz şu anda bu etkinliğe katılan kişileri, gereksiz bir muhabbetle mağdur ediyorsunuz, çoğu zaman olduğu gibi

* keza sizin için bir ifade edip etmemesi beni ilgilendirmiyor - o zaman yazamanızın da pek anlamı yok, çünkü bana bir şey iafe etmiyorsa, ben burada olduğum sürece sizin sırf muhalefet olsun diye yazdığınız konular da değişmeyecektir.

* bir dahakine fransızca veya ispanyolca kısaltmalar ekleyin - neden olmasın, hoş bir değişiklik olur, nasılsa hem karakterlerin hem siz oyuncaların çoğunun, benim ismim yabancı dilde; hatta attığınız gif bile yabancı dilde; şimdi İngilizce bilmeyen oyuncularımız bu gifi görüp sanırım sizin deyiminizle sürünmeye başladı

Deadwood22

Kıdemli Üye
Yok sizinle tartışmıyorum zaten ama açıklama okunduğu zaman dil isterse sümerce olsun zaten düello atılması gereken karakterlerin isimleri yazıyor bunu demek istemiştim. Dilden bağımsız olarak yani.
Forum halkından biri olarak haklısınız fakat yönetim için aynı şeyi söyleyemeyeceğim..

Deadwood22

Kıdemli Üye
neden olmasın, hoş bir değişiklik olur, nasılsa hem karakterlerin hem siz oyuncaların çoğunun, benim ismim yabancı dilde; hatta attığınız gif bile yabancı dilde; şimdi İngilizce bilmeyen oyuncularımız bu gifi görüp sanırım sizin deyiminizle sürünmeye başladı
Benim forumda kişiye özel attığım bir gif ile oyunda bir çok oyuncuyu etkileyen, ortak kullanımda olan bir şeyin yabancı dilde olması aynı kefede isee adalet algınız beni korkutmadı değil.. Kapanan konuları ve banlananları da düşünürsek

bence asıl siz şu anda bu etkinliğe katılan kişileri, gereksiz bir muhabbetle mağdur ediyorsunuz, çoğu zaman olduğu gibi
Burası özgür bir platform kimse her şeyi okumak zorunda değil sonuçta herhangi bir bildirim de gitmiyor, pardon özgürDÜ bir zamanlar..

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Benim forumda kişiye özel attığım bir gif ile oyunda bir çok oyuncuyu etkileyen, ortak kullanımda olan bir şeyin yabancı dilde olması aynı kefede isee adalet algınız beni korkutmadı değil.. Kapanan konuları ve banlananları da düşünürsek

Burası özgür bir platform kimse her şeyi okumak zorunda değil sonuçta herhangi bir bildirim de gitmiyor, pardon özgürDÜ bir zamanlar..
korkutmasına sevindim, gerçekten sevindim.

Bu arada sonuçları yayınlayacağım, mümkünse başka bir başlık açıp devam eder misiniz

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
27 Ağustos 2022 23:59 itibari ile Düello toplam sayılarını aşağıda bulabilirsiniz; kendi raporlarınızla karşılaştırabilmeniz adına, detaylı raporlar excel dosyası olarak eklenmiştir. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Her dünya ayrı bir sayfadadır.

Dünya 1 :

OyuncuToplam Kazanılan Düello
The Casanova
122​
***300***
32​
q2n
10​
topcomas
8​
Priam
7​
levis501
6​
byşerif
5​
james01
5​
Shaolin
3​
Ak.AnL
2​
B.Demirtuğ
2​
sametlevent
2​
siberbolt
1​

Halikarnas :

Adyghe
109​
launcher147
85​
Zazozu
25​
doruk0721
8​
bybrutus
2​
galaman
2​

İstanbul :

The Casanova
96​
Scorpion
46​
topcomas
18​
Zazozu
17​
06tümer
15​
Canis Major
6​
doruk0721
6​
KaraFIRTINA
4​
Priam
2​
Shaolin
2​
Lat3ncytr
1​
PenguinKing
1​
Treachorus Emperor
1​

Jüpiter :

The Eld
190​
Blizzardxl
104​
Hemshire
94​
Roland Deschain
30​
untilonedies
13​
BuLBaSauR61
9​
Paladin-
4​
Rz.Lord
4​
B.Demirtuğ
3​
devilltown
2​
DoctorsInfo
2​
Heisenberg
2​

Son düzenleme:

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Herhangi bir gözden kaçma, yanlışlık olma ihtimaline karşı, birazdan 20 Ağustos tarihinden bu yana olan düelloları tekrar kontrol edeceğim

not:
  • Dünya 1 kontrol edildi - yanlışlık yok
  • Halikarnas - 25 Ağustos kayıtlarında 2 eksik varmış, Adyghe ve Zazozu düelloları 1'er tane arttı; son tabloda düzeltildi
  • İstanbul kontrol edildi - yanlışlık yok
  • Jüpiter kontrol edildi - yanlışlık yok

Son düzenleme:

Scorpion

Üye
Herahngi bir gözden kaçma, yanlışlık olma ihtimaline karşı, birazdan 20 Ağustos tarihinden bu yana olan düelloları tekrar kontrol edeceğim
İşte Cesaret işte feraset işte fazilet işte fedakarlık işte mertlik işte adam gibi adamlık :D Hem söz verdiği gibi skorları zamanında atıyor hem de oyuncularla ilgilenilmiyor diyenlere hareketleri ile cevap veriyor @sleeplesslady Teşekkürler

Adyghe

Kıdemli Üye
Herhangi bir gözden kaçma, yanlışlık olma ihtimaline karşı, birazdan 20 Ağustos tarihinden bu yana olan düelloları tekrar kontrol edeceğim

not:
  • Dünya 1 kontrol edildi - yanlışlık yok
  • Halikarnas - 25 Ağustos kayıtlarında 2 eksik varmış, Adyghe ve Zazozu düelloları 1'er tane arttı; son tabloda düzeltildi
  • İstanbul kontrol edildi - yanlışlık yok
Benim artan düellom @KaraFIRTINA'ya verilebilir :D

DeletedUser10256

Guest
Düello etkinliğimiz sona ermiştir . Düello NPCleri düello kapatılmıştır.
Katılan tüm oyuncularımızı teşekkür ederiz.
Sonuçlar en kısa sürede açıklanacaktır. Seçmeli ödül kazanan oyuncularımız "Destek birimi" üzerinden ödüllerini bildirebilirler :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
28 Ağustos 2022 23:59 itibari ile Düello toplam sayılarını aşağıda bulabilirsiniz; kendi raporlarınızla karşılaştırabilmeniz adına, detaylı raporlar excel dosyası olarak eklenmiştir. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Her dünya ayrı bir sayfadadır.

Dünya 1 :

The Casanova
140​
***300***
32​
Priam
19​
topcomas
12​
q2n
10​