Düello Etkinliği Talebi

devilltown

Active Member
duello etkinligi sunucusunda gorduk olanlari 1 ay sonunda 3-5 kisi aktif ancak kaldi 5 kisi birbiriyle duello yapmaktan gina geldi
bence bu dediginizin olasilirligi hic yok

yonetime de hak vermek gerekir bence her oyuncunun istegi farkli ve herkesi memnun etmek hic kolay degil gibi geliyor bana her zaman birileri soyle olsaydi boyle olsaydi neden bunu yapmadiniz diyecektir

ben genede maceracilar ve isciler icinde odullu birseyler olmasi gerektigini dusunenlerdenim yapilabilir yapilamaz onu bilemiyecegim
biz bu oyuna basladigimizda kale savasi denen birsey de yoktu en basit hali ile oynadik sevdik ve birakamiyoruz ama bazi oyuncularin odullerhakkinda daha imtiyazli olmalari da pek hosuma gittigi soylenemez mesela kale savasina yet verenlerinher zaman 1 adim onde olmalarive tum odulleri toplamalari hic hos degil
ben mecburmuyum bir kac kulce alicam diye kulce harcayip yetleri kaleye dondurmeye

neden su tank yonetme kale yeteneklerini herkes normal yetlerine dondurup normal yetenekleri ile kale savasi yapsalar daha heyecanli olmazmi
vol düello etkınlıgı konusunda tamamen hemfikiriz ama savaş konusunda tamamen karşıt görüşteyız ben bu oyunu başladıgım gunden tr serverlerınden kopana kadar sadece kale savaşları için oynadım ve oldugu sürecede oynayacagım ve yetenekelrımı her serverde kale savaşına göre verıyorum elbette savaşlarda ürün kasan veya ticaret yapandan bir iki adım önde olmamız normal bız savaş için oynayanlar hiç birzaman size bukadar eşya cıkıyor bızden bir adım öndesınız demedık sanırım:)
yani savaşları baz alarak örnek vermenız gercekden ilgisiz alakasız bir şey olmuş..
ben görev yapmam ot-çöp toplamam savaşlara gıderım ve etkınlıklerde bütceme uygun eşya toplarım:)
yeteneklerı neye verıyorsak ona göre oynamak ve hangı konuda daha önde olmayı tercıh etmek bizlerın secımı..
verin yeteneklerı kaleye vallahı savaşlarda 1 adım öne cıkarsınız

yada neden şu ot-çöp eşya ticaret peşinde olan oyuncular yada kilise kuranlar yeteneklerını kaleye yada düelloya cekıp daha cok katılımlı savaşlar yapmıyor vallahi bende bunu anlamıyorum:)

lord3864

Member
Metin abi

Düelloya döneyim tamam listemde 2-3 kişi var. Kime düello atayım npclere mi?
Kaleye döneyim tamam 2 hafta savaş yapsak sonrası yok. Ne işe yarar kale yetenekleri oyunda başka. Günde 1 saat savaşayım. Sonra 15 saat ziynet kasayım. Evet çok mantıklı.

Ayrıca ben maceracıyım 30 isabet yapsam 50 60 savulma yapsam bile oyun bana 6k tp vermiyor. Adam düellocu 10 15k vuruyor hop alıyor 6kyı. (Bunu yazarken baktım. Eylülde 90 savulma yapmışım 10 isabetim var sonra savaş bitmiş. 600 tp vermiş. 600. Ben şanslıysam 15 dakikada kiliseden 1k-1.2k tp alıyorum.) Hiç masrafsız. Kalede öyle mi hp doldurmak için ne iksirler basıyoruz. Sen daha iyi bilirsin benden.

Durumlar böyle olunca insanlar sıkıldı. Ya innonun çıkardığı setleri toplamak için ticaret döndü. Ya da ben gibi sıralama kasmak için kilise döndü. Yoksa ben deli miyim ne işime yarar tp. (Yeni leveller gelirse orası ayrı.)

Ayrıca kale etkinliklerinden bu zamana kadar kazanılan külçe miktarları nerelerde diğer etkinlikler için yapılan ve kazanılan külçe miktarları neredelerde ?

Son düzenleme:

Come*get*to*king*

Guest
Merhaba arkadaşlar,

Üslubu çok koruyamasak da yine de eleştirileriniz için teşekkürler. Benimle direkt iletişime geçip derdini güzel ve düzeyli bir şekilde anlatan arkadaşlara ayrıca teşekkür ediyorum.

Genel olarak konuşmak gerekirse; öncelikle eleştirilerinizde dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Bunu bir yönetici olarak değil insan olarak söylüyorum. Diğer insanlara neyin hesabını sorup neyin hesabını soramayacağınızı iyi analiz etmelisiniz.

Taleplerinize özet olarak; bugünden itibaren düello etkinliği üzerinden çalışmaya başlayacağımızı bildirmek isterim.

Sevgiler ve saygılar...
yap bir etkinlikte ortamlar şenlensin. Üzerinde çalışacağın düello etkinliğini periyotlar halinde oyuncularla da paylaşırsanız harika bir hareket olur bunu yönetici olduğunuz için yapmalısınız ayrıca biz sizin insan olduğunuzu zaten biliyoruz bunu belirtmenize gerek yoktu.

devilltown

Active Member
Metin abi

Düelloya döneyim tamam listemde 2-3 kişi var. Kime düello atayım npclere mi?
Kaleye döneyim tamam 2 hafta savaş yapsak sonrası yok. Ne işe yarar kale yetenekleri oyunda başka. Günde 1 saat savaşayım. Sonra 15 saat ziynet kasayım. Evet çok mantıklı.

Ayrıca ben maceracıyım 30 isabet yapsam 50 60 savulma yapsam bile oyun bana 6k tp vermiyor. Adam düellocu 10 15k vuruyor hop alıyor 6kyı. (Bunu yazarken baktım. Eylülde 90 savulma yapmışım 10 isabetim var sonra savaş bitmiş. 600 tp vermiş. 600. Ben şanslıysam 15 dakikada kiliseden 1k-1.2k tp alıyorum.) Hiç masrafsız. Kalede öyle mi hp doldurmak için ne iksirler basıyoruz. Sen daha iyi bilirsin benden.

Durumlar böyle olunca insanlar sıkıldı. Ya innonun çıkardığı setleri toplamak için ticaret döndü. Ya da ben gibi sıralama kasmak için kilise döndü. Yoksa ben deli miyim ne işime yarar tp. (Yeni leveller gelirse orası ayrı.)

Ayrıca kale etkinliklerinden bu zamana kadar kazanılan külçe miktarları nerelerde diğer etkinlikler için yapılan ve kazanılan külçe miktarları neredelerde ?
la birol kım dedı sana maceracu ol dıye bak bende maceracıyım:)burda konu karakter klasları degıl yetenekler hakkında jale ablanın yazdıkları valla ben sıze dıyommu üffffffffffff ne urun kasmıssınız dıye. aslında benım amacım sadece polemık:)yav saracak adam bulmadım ablamı bari kızdırayım azcık

VeniVidiVici

Community Manager
Merhaba,

Düello etkinliği için şu anki planı şöyledir:
- 6 tane master hesap oluşturulacak.
- Normal ve düello seviyeleri şu şekilde olacak:
1-) Normal seviye: 150, Düello seviyesi: 450
2-) Normal seviye: 140, Düello seviyesi: 390
3-) Normal seviye: 130, Düello seviyesi: 330
4-) Normal seviye: 120, Düello seviyesi: 270
5-) Normal seviye: 110, Düello seviyesi: 210
6-) Normal seviye: 100, Düello seviyesi: 150

Yetenek dağılımı tabi ki sizlerle paylaşılmayacak. :)

Envanterlerinde atış ve vurma silahı için 2 ayrı düello seti olacak.

Detaylar gelmeye devam edecek. :p

vol

Member
la birol kım dedı sana maceracu ol dıye bak bende maceracıyım:)burda konu karakter klasları degıl yetenekler hakkında jale ablanın yazdıkları valla ben sıze dıyommu üffffffffffff ne urun kasmıssınız dıye. aslında benım amacım sadece polemık:)yav saracak adam bulmadım ablamı bari kızdırayım azcık
devil gecen birisi oyundan bana ayar vermeye kalkti kacak "jale he he de" dedi he he deyip engelledim ah burada da he he diyeyim :)

bu arada bence de duello etkinligi guzel olacak gibi gozukuyor yeni ticarete donmemis olsam duelloya donebilirdim :)

Come*get*to*king*

Guest
Merhaba,

Düello etkinliği için şu anki planı şöyledir:
- 6 tane master hesap oluşturulacak.
- Normal ve düello seviyeleri şu şekilde olacak:
1-) Normal seviye: 150, Düello seviyesi: 450
2-) Normal seviye: 140, Düello seviyesi: 390
3-) Normal seviye: 130, Düello seviyesi: 330
4-) Normal seviye: 120, Düello seviyesi: 270
5-) Normal seviye: 110, Düello seviyesi: 210
6-) Normal seviye: 100, Düello seviyesi: 150

Yetenek dağılımı tabi ki sizlerle paylaşılmayacak. :)

Envanterlerinde atış ve vurma silahı için 2 ayrı düello seti olacak.

Detaylar gelmeye devam edecek. :p
Düello seviyeleri dahada düşürülebilir. 450 düello seviyesi olan 1 hesap yerine 2 hesap olup birinde atış diğerinde vuruş silahı olsa oyuncuların için daha pratik olur her gün girip silahı değiştirmek zorunda kalmazsınız. Bazı oyuncu arkadaşlarımızında düello seviyeleri levellerine göre çok düşük kaldığından örnek verecek olursan leveli 150 düello seviyesi 160 diyelim bu oyuncu 100 seviye bot hesaba dalabilecek bu durum rekabeti olumsuz etkiler.Biz 1. seçmeyeceğiz her oyuncuya kazandığı düello kadar ödül vereceğiz diyorsanız pek ses çıkmayabilir.Örnek olarak 50 galibiyete şu item diyebilirsiniz ama katılımın artması için ilk aşamada ödüllendirme tabi ki de pre üzerinden yapılmalı. Galibiyet seviyesi arttıkça ödüllendirmede o derecede yükseltilebilir .

Çalışmalarınızda başarılar

VeniVidiVici

Community Manager
Düello seviyeleri dahada düşürülebilir. 450 düello seviyesi olan 1 hesap yerine 2 hesap olup birinde atış diğerinde vuruş silahı olsa oyuncuların için daha pratik olur her gün girip silahı değiştirmek zorunda kalmazsınız. Bazı oyuncu arkadaşlarımızında düello seviyeleri levellerine göre çok düşük kaldığından örnek verecek olursan leveli 150 düello seviyesi 160 diyelim bu oyuncu 100 seviye bot hesaba dalabilecek bu durum rekabeti olumsuz etkiler.Biz 1. seçmeyeceğiz her oyuncuya kazandığı düello kadar ödül vereceğiz diyorsanız pek ses çıkmayabilir.Örnek olarak 50 galibiyete şu item diyebilirsiniz ama katılımın artması için ilk aşamada ödüllendirme tabi ki de pre üzerinden yapılmalı. Galibiyet seviyesi arttıkça ödüllendirmede o derecede yükseltilebilir .

Çalışmalarınızda başarılar

1) İlk dediğiniz seçeneği biz de düşündük. Öncelikle hesaplar 2-3 gün atışçı 2-3 gün vurmacı olacak şekilde değiştirilecek. Olmazsa aynı seviyelerde hem atışçı hem vurmacı hesaplar oluşturulacak.
2) Ödül konusu henüz netlik kazanmadı. Netleştirince buradan duyururuz. Önerilerinizi bekleriz.