Dünya 1'in her gün daha çekilemez bir server olması

reisiwest

Member
Öncelikle herkese merhaba.Biliyorum bu başlığı okuyan bir kaç kişi bana tepki gösterecek fakat hepsini sakinlikle okuyup yanıtlamaya çalışacağım ve sorduğum sorulara da gerek admin ekibinden gerek oyuncu arkadaşlarımdan da aynı sakinlikle cevaplar bekliyorum.Bir kaç haftadır dünya 1 genel chatinde dönen sohbetleri çoğunuz biliyorsunuz,bir şekilde maruz kaldınız veya bırakıldınız.Oyunun yaş ortalaması git gide düşüyor bunda sorun yok.Fakat yaş ortalaması ile birlikte IQ seviyesinin de gerilediğini görüyorum.Sorunum iste şu;Admin ekibinin genel chatte dönen sohbetlere yaptırım yapmaması.Şu ana kadar her zaman adminleri savundum,şuansa aslında ne kadar yanlış yaptığımı görüyorum.Adam chatte "yok sen multisin,sen küfürbazsın,sen öylesin böylesin" diyor ve karşısındaki kişi de bunu kabul ediyor.Yahu ben her gün 10 yaşında çocukların bu sohbetlerine maruz kalmak zorunda mıyım ? Atın IP ban kurtulalım bunlardan.Şimdi diyeceksiniz ki "kardeşim engelle bitsin gitsin".E ben engelleyeyim eyvallah da,arkadaşlarımla genel chatte sohbet,makara çeviremeyecek miyim ? Gerçekten bazı şeyler kabak tadı vermeye başladı,bahsettiğim kişileri de biliyorsunuz.Lütfen ilgilenin bu konuyla.Kimsenin bu konu hakkında yorum yapmamasına,tiye almasına da ayrı bir şaşırıyorum.Çok garip gerçekten,çok.

Lord86

New Member
bu konuda katılıyorum kesinlikle sana chat te bazen çok gereksiz ve uygunsuz konuşmalar geçiyor bunlar göz ardı ediliyor bir yaptırım uygulanması hoş olur.