Dünya 3 Nostalji

fato06

Guest
İlk kale savasını hatırlıyorum yaa :D bilgisayarı alabilmekiçin abimle kavga etmiştim çok güzel günlerdi ben tabi çoook önceden bıraktım oyunu ama olsun :''')

fato06

Guest
az once D3 de sehra hesabima girdim, soooyle bir goz attim
hatiralar canlandi gozumde tek tek sehirlere tikladim,kalelere tikladim

d1 basladigi zaman oyuna basladim ama D 3 baslayana kadar fazla kimseyle konusmadim tanismadim

CladiusDestiPlux tryolikem (nickinin yazilisini biraz unutmusum) kacak , gocaadam, DeepDownUnder , kalashnikov daha sonralari kakule
hepsini ilk d3 de tanidim ve hepsini cok sevdim daha sayamadiklarim cok ve birde bazi seylerden dolayi once arkadas sonra bana dusman olanlari da unutmamak lazim :)) canlari sagolsun :)

oyuna baslar baslamaz herkesdeki ilk sehri kurma heyecani forumda hangi sehir kurulacak sorulari ilk duellolar ilk esek
bir sure sonra en buyuk heyecan ilk kale kurulmasi :))

veeeeee ilk kale savasi
galiba ben acmistim ilk kale savasini

agressif gergedanlarla daltonlar arasindami oyle bir seydi herhalde west tr de oylesine yogun kale savasi yapmak isteyen cogunluk olmamistir kale disinda 100-150 kisi kalmisti :)))

iste simdi sonuna geldi icimde bir huzun
D3 kapaniyor :(((D3 un anisina
modlarimiz adminlerimiz izin verirlerse D3 e birzamanlar gonul vermis ve baglanmis arkadaslarimiz la biraz nastalji yapalim burada

herkes davetlidir tabiii izin varsa :)))
Abla bende seni D1 best of the west gibi bir ismi olan şehirde tanımıştım .D lycuse falan vardı güzeldi