• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

RAPORLANDI Ekim Festivali 2021 Geri Bildirimleriniz

Etkinlik sizin için nasıl geçti?

• Genel olarak başarılı bir etkinlik

Oylar: 1 11,1%
  • Genel olarak başarısız bir etkinlik

Oylar: 4 44,4%
  • Etkinlik görevleri zordu

• Etkinlik görevleri kolaydı

Oylar: 0 0,0%
  • Etkinlik görevleri uygundu

• Etkinlik setlerini beğendim

• Etkinlik setlerini beğenmedim

Oylar: 7 77,8%
  • Seçilen tabaktan kazanılan ödüller, tabağa göre düşük seviyedeydi

Oylar: 3 33,3%
  • Seçilen tabaktan kazanılan ödüller tabağa göre uygundu

Oylar: 2 22,2%

• Toplam oy kullanan
    9
  • Anket kapalı .

zeka3

Well-Known Member
Hasat festivali hazırlığı görev serisine devam edebilecek miyiz , edemeyecek miyiz ? Ayın 15nde yeni version yüklenince

sleeplesslady

Community Manager
Yönetici
Community Manager
Hasat festivali hazırlığı görev serisine devam edebilecek miyiz , edemeyecek miyiz ? Ayın 15nde yeni version yüklenince
evet 16 Eylül öğlene kadar sürecek bir uzatma söz konusu, bu sürede Hasat Festivali görevlerinin geleceği bildirildi yeni versiyon ile.

sleeplesslady

Community Manager
Yönetici
Community Manager
Ekim Festivalinde eski etkinliklerin hangi set/parça sandıkları mevcut, bilginiz dahilinde mi ?
Festival Sandıklarında 2018-2019 ve 2020 Ekim Festivallerinden eşyalar olacak, genel olarak aşağıdaki setlerden parçalar olacak sandıklarda, ancak bizim sistemlerimize de sandık içindeki tam liste festival geldiğinde yansıyacak.
  • Balıkçının seti
  • Kaptanın seti
  • Deniz astsubayı seti
  • Kaçak alkol üreticisi seti
  • Dağ çiftçisi seti
  • Vaizin seti
  • Münih geçit töreni seti
  • İskoçyalı seti
  • Fırıncı seti

Son düzenleme:

sleeplesslady

Community Manager
Yönetici
Community Manager
Selam Kovboylar,
Ekim Festivali etkinliğimiz sona erdi, umarız eğlenmişsinizdir. Etkinlik hakkında görüşlerinizi duymak isteriz. Yukarıdaki anketimize oy verebilir, aynı zamanda yorum olarak da yazabilirsiniz.
Etkinlik geri bildirimleriniz merkezimize raporlanacaktır.

İlginize şimdiden teşekkür ederiz

devilltown

Well-Known Member
yani gelen thomas seti düello taktik agırlıklı diye düşündük ama sanırım gecen etkınlık gelen BEHAN set bundan daha iyi:) vasat setler

Vatansever.

Member
4-5 kere 9klık kısımdan Yağma sandığı çıktı. Yağma sandığı istesem macera oynarım. Böyle gereksiz lüzumsuz şeylerin 9k gibi yerlerden çıkartılmasını, illa bir yere koyulacaksa yerininin 1.5klık alan olduğunu düşünüyorum. Bir de sürekli birbirinden vasat setler geliyor. Bu şu açıdan önemli, oyuncular böyle etkinliklere direkt bakmadan geçiyor. Hiç bir cazibesi olmayan seti kim ne yapsın. Düşüncelerimizi merkeze aktardığınız için teşekkür ederiz.

koray32

Active Member
4-5 kere 9klık kısımdan Yağma sandığı çıktı. Yağma sandığı istesem macera oynarım. Böyle gereksiz lüzumsuz şeylerin 9k gibi yerlerden çıkartılmasını, illa bir yere koyulacaksa yerininin 1.5klık alan olduğunu düşünüyorum. Bir de sürekli birbirinden vasat setler geliyor. Bu şu açıdan önemli, oyuncular böyle etkinliklere direkt bakmadan geçiyor. Hiç bir cazibesi olmayan seti kim ne yapsın. Düşüncelerimizi merkeze aktardığınız için teşekkür ederiz.
Şu son 1 yıldır çıkan setlere gerçekten anlam veremiyorum. Samuel Adams Murriyle kafa kafaya kaptan setten açık ara daha kötü murri dediğin 2018 seti kaptan 2020 seti samuelse aralarındaki en yeni set 2021 seti. Thomas desen savunma düel amaçlı geliyor yetenekleri behandan daha kötü. Alfrede hız seti desek schwarzdan daha kötü silah seti 2020 seti olan makinistten daha kötü. Carl kale seti olarak geldi ama wilsondan da cortinadan da açık ara kötü. Bu setlere gerçekten anlam vermek imkansız.