Elko

VeniVidiVici

Well-Known Member
Merhaba kovboylar,

Yeni dünya ile ilgili görüşlerinizi bu başlık altından belirtebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz...

DeletedUser6323

Guest
şahsi görüşüm yeni dünyaya ihtiyac duyulmadığı yönünde. Ama iyide olabilir.Tüm oyuncuların oradada hesabı olursa.

DeletedUser8949

Guest
Bence de yeni sunucu açılmamalı. Mevcut sunucular da her şey tersine gidiyorken yeni sunucudan ne kadar verim alınabilir ki :) Diğer ülkelerde thewest popülaritesi artarken bizim ülkemizde düşüyor. Yeni sunucunun başarılı olacağını düşünmüyorum. Keyifli Forumlar :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

kyky

New Member
deadwood açıldıgında da aynı temenniler vardı ama malesef ki olmadı,külçe aldırmak için yapılan etkinlikler sayesinde çok çeşitli setlere sahip olduk ama kale savaşı tamamen bitti,benim gibi oyuncular kale savaşı için yabancı serverleri tercih edip 140-120 savaş yapmaya devam etti
yeni açılacak elko'nun da eskilerden bi farkı olacagını zannetmiyorum benim kayıt olmıyacagım kesin kayıt olacak arkadaşlar umarım umduklarını bulurlar

DeletedUser9101

Guest
Türkiye için tek bir server olmasından yanayım, hiçbir serverda yeterli oyuncu yokken yeni server açmanın mantığı nedir? Paragözlük.

reco54

Member
Bencede gerek yok şuanki bulunan dünyaların aktifliği düşük yeni oyuncu katılımı yok varsada çok az

feda-i

Guest
Bence diğer tüm dünyaları kapatsınlar zaten gereksiz(aksini kimse iddia edemez) yeni serveri zorlayın baktınız olmuyor kapatın tr serverini gidin yabancı serverlarda oynayın oyundanda zevkinizi alın bu tarafı düşünmeyelim hiç.

Skyranger

Member
Bir süre önce bazı dünyalardan hesap taşınmasına olanak verildi.Bu da oyuncularda seçilen bazı dünyaların silineceği kanısı verdi.Bu konuda tartışıldı,genel fikir olarak ilgi azlığı nedeniyle tüm dünyaların biraraya gelmesi istendi.
Aktif oyuncular zaten hertürlü başarıya, eşyaya sahip,oynayacak oyuncu bulamamaktan bıkmışken,yeni dünyaya pek rağbet olacağını zannetmiyorum.
Oyunu çekici kılan rekabet,arkadaşlık,takım ruhu,ticaret aktiviteleri için gereken taze kan ancak yeni oyuncuların oyuna girmesiyle mümkün.Inno'nun Türk oyuncuları çekmek için bir reklam hamlesi yapması gerek.

VeniVidiVici

Well-Known Member
Bir süre önce bazı dünyalardan hesap taşınmasına olanak verildi.Bu da oyuncularda seçilen bazı dünyaların silineceği kanısı verdi.Bu konuda tartışıldı,genel fikir olarak ilgi azlığı nedeniyle tüm dünyaların biraraya gelmesi istendi.
Aktif oyuncular zaten hertürlü başarıya, eşyaya sahip,oynayacak oyuncu bulamamaktan bıkmışken,yeni dünyaya pek rağbet olacağını zannetmiyorum.
Oyunu çekici kılan rekabet,arkadaşlık,takım ruhu,ticaret aktiviteleri için gereken taze kan ancak yeni oyuncuların oyuna girmesiyle mümkün.Inno'nun Türk oyuncuları çekmek için bir reklam hamlesi yapması gerek.
Yapıcı yorumunuz için teşekkür ederiz. Gerekli adımlar atıldı. Biz de yeni dünyayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

devilltown

Active Member
elkomu:)

tebrikler dağ yine fare doğurdu ölü doğmuş bir dünya bari yeni server açıyorsunuz biraz cazip hediyelerle acın:)

devilltown

Active Member
cazip hediyeler derken

ELKO deadwood ve cımaron gıbı dogmadan ölmeye mahkum kalmaması ve yeni oyuncuları katabılmek için sizlerin bu cazip hedıyelı mutlaka keşfedeceğinize inancım sonsuz:)
haaa bana sorarsanız ben mütevazi düşünürüm atın ordan her üyeye 6 aylık full premıum paketı derim:)

birkaç ay sonra DAĞ fare dogurdu diyeceğimiz bir server yani eski ve uzun surelı oyuncuların bu servere bıraz soguk durdugu sadece sohbet muhabbet amacıyla katıldıgını inkar etmemek lazım.siz bulursunuz O CAZİP hediyeleri

VeniVidiVici

Well-Known Member
ELKO deadwood ve cımaron gıbı dogmadan ölmeye mahkum kalmaması ve yeni oyuncuları katabılmek için sizlerin bu cazip hedıyelı mutlaka keşfedeceğinize inancım sonsuz:)
haaa bana sorarsanız ben mütevazi düşünürüm atın ordan her üyeye 6 aylık full premıum paketı derim:)

birkaç ay sonra DAĞ fare dogurdu diyeceğimiz bir server yani eski ve uzun surelı oyuncuların bu servere bıraz soguk durdugu sadece sohbet muhabbet amacıyla katıldıgını inkar etmemek lazım.siz bulursunuz O CAZİP hediyeleri
Mütevazi düşünerek her oyuncuya 6 aylık full premium? :up:

devilltown

Active Member
6 aylık full paket:)

admin kardeşim inno verse bu hedıyeyı kıyametmı kopar:)
sanki sermayeden zarar edecek kardan zarar edecek sadece..
kaldıkı
külçe alan pek oyuncuda oldugunu sanmıyorum osman haricinde:):cool: