• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Red Kit ETKİNLİK DÜNYASI - KLASİK RED KİT - KASIM 2022

• Konuyu başlatan DeletedUser10256
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser10256

Guest
TAKVIMYAZI-REDKIT.png

Merhaba Kovboylar,
2022 yılının sonuncu Red Kit Etkinliğini sizlere sunmak istiyoruz. Son Red Kit etkinliğimiz, klasik etkinlik olarak planlanmıştır.
Ekstra olarak bu Red Kit'te size kolayca +150 level olmanızı sağlayacak küçük bir sürprizimiz olacak.

Mağaza:
Mağazamızda 2016 yılından itibaren etkinlik sandıklarını satışa sunduk, bunun için herhangi bir yılın sandığını beklemenize gerek yok paranızı hazırlayın ve şansınızı deneyin.
Aşağıdaki listesinden satışa çıkacak sandıkları görebilirsiniz. Bunların yanında ihtiyacınız olacak kullanılabilir ürünlerde mağazamızda yer alacaktır.
Şans sizden yana olsun.
Fiyatlandırma
Etkinlik SandıklarıTahvilDolar
2016​
1.100​
1.400.000​
2017​
1.100​
1.400.000​
2018​
1.100​
1.400.000​
2019​
1.100​
1.400.000​
2020​
1.400​
1.800.000​
2021 (ölüler günü hariç)​
1.800​
2.500.000​

Sandıklar:
Seçili yılların Paskalya, Bağımsızlık, Ekim ve Ölüler Günü (2021 yılı hariç) etkinlikleri setlerini içerir.

Ticaret:
Bu etkinliğimizde oyuncular arası ticaret tamamen yasaklanmıştır.
  • Yönetim ekibi tarafından belirli aralıklarla, ticaret yapılıp yapılmadığına yönelik kontroller gerçekleştirilecektir. Kontroller sırasında ticaret yaptığı anlaşılan oyuncular herhangi bir uyarı olmaksızın diskalifiye edilecektir.
Kasabaların Terzi, Züccaciye ve Silah Tüccarı gibi dükkanlarından eşya almak serbesttir.

Ustalık:
Ticareti yasaklarken ustalık kategorisinde yarışacak oyuncularımızın durumlarınıda göz önünde bulundurduk.
Ürün üretebilmek için diğer ustaların hazırlayacağı ürünlere ihtiyaç duyan oyuncularımız. İhtiyacı olan ürünü en az 50 adet üretebilmeye yetecek kadar ürün topladıktan sonra destek birimimize başvurarak gerekli ürünü talep edebileceklerdir.
Talep Edilen Ürün: Matara
Gerekli Ürünler (1 adet için):
İnek Boynuzu : 1 adet x 50 = 50
Kunduz Derisi : 1 adet x 50 = 50
Matara ürününe ihtiyacım vardır, gerekli ürünler minimum sayıda envanterimde mevcuttur. Envanterimden gerekli ürünler silinerek yerine 50 adet Matara verilmesini istiyorum.
  • Lütfen destek sisteminin gerekli kontrolleri yapıp ürününüzü yüklemesi için makul bir süre beklemeyi göz önünde bulundurun.
  • Envanterinizde talep edeceğiniz ustalık ürünüyle ilgili yeterli sayıda ürün olduğundan emin olduktan sonra ticket açınız.
  • 50 adet minimumdur, daha fazla talepte bulunulabilir.
  • Yönetim ekibi oyun dinamiklerinde yer alan ustalık üretiminde mükemmel sonuç ile ekstra ürün kazanma durumunu karşılamaz.
  • Kompleks ürünlerde üretim için gerekli tüm temel ürünlerin toplam sayısı baz alınmalıdır.
Örneğin:
Ordu Aşçısı, Bal üretebilmek için 1 adet Bal basımı ve 1 adet Gül ihtiyacı varıdr.
Bal basımını demirci ustalığı üretirken aynı zamanda şarlatan ustalığının ürettiği reçineye ihtiyaç duyar. Dolayısıyla üretilmesi gereken tüm ürünlerin temel ürünlerinden yeterli sayıda toplanmalıdır.

Amacınız aşağıdaki kategorilerin birinde en yüksek puana sahip olmak:
  1. Tecrübe
  2. Düello
  3. Ustalık
  4. Başarı Puanı
Red Kit Etkinlik Dünyası Genel Ayarları:
Dünya Açılışı21/11/2022 - 12:00
Dünya Kapanışı12/12/2022 - 12:00
Kayıt TarihleriKayıtlar 21/11/2022 12:00 - 25/11/2022 14:00 arası gerçekleştirilebilecektir. Sonrasında dünya kayıtlara kapatılacaktır.
Premium ÖzelliklerTüm premium özellikler açıktır, külçe karşılığında alınabilir.
PazarBakınız: Ticaret
Para TransferiKapalı
Kasabadan Ayrılma/ÇıkarılmaAçık
Gezici SirkHazır
Baygınlık Koruması8 Saat
Baygınlık Koruması İptali2 Saat
Külçe ile Ürün alımıAçık
Külçe ile çalışmanın bitirilmesiAçık
Külçe ile seyahat süresinin azaltılmasıAçık
Külçe ile Birikim ve Yetenek Puanı alımıAçık
Dükkanda teklif değiştirmeAçık
Külçe ile eşya geliştirmeAçık
Külçe ile Dinlenme Puanı doldurmaAçık
Şaman kullanımıAçık
Kasaba Üye sınırıYok

Özel Bonuslar:
Değerli kovboylar hızlı serverde yeni levelleri ve yeni çalışmaları bol bol rahatça deneyimlemeniz için size ayrıca 6 adet 100 derin bilgelik iksiri yükleyeceğiz.6 Adet 100 derin bilgelik iksirinizi son kayıt tarihi olan 25/11/2022 14:00'den sonra envanterlerinizde bulabileceksiniz. Belirli kategorilerde hedefi olan oyuncularımız iksirleri kullanırken dikkat etsinler ;)Ne zaman kullanacağınızı seçerken iyi karar verin kovboylar !;)

100 Derin Bilgelik İksiri x6
item_51921.png

• Özel Bonuslar:
    • Çalışma Ücreti: + %2500
    • Tecrübe Puanı: + %3000
    • Çalışmalarda Şans: + %400
    • Ürün Bulma Şansı: + %500
    • Hız: +%5000
    • Dinlenme Puanı Yenileme: +%500
    • Hayat Puanı Yenileme: + %500
    • Çalışma Motivasyonu: + %500
    • Düello Motivasyonu: +%2000
    • Çalışma Puanı: +%150
Dükkan Özellikleri
  • Tüm premium özellikler açıktır, külçe karşılığında alınabilir.
  • Sandıklar ve kullanılabilir öğeler tahvil veya para karşılığı alınabilir.

ODULLER.png

Topluluk Ödülü
[*] kasabalar sıralamasında birinci, ikinci ve üçüncü olan kasabanın her üyesine en fazla 300 tahvil verilecektir.

Bireysel Ödüller Ödül Kategorisi
SıraTecrübeDüelloUstalıkBaşarı
13x Gringo parçası3x Gringo Parçası3x Gringo Parçası3x Gringo Parçası

2
600 Külçe
2x Paul veya Jaguar Set Eşyası
600 Külçe
  • Dükkanda Eşyalar alanından (
    shop%20esyalar.png
    )
    600 külçe değerinde eşya/eşyalar
  • 3 Günlük Vip
  • 20x Ustalık ürünü
  • 40x çalışma ürünü
  • 75 Tahvil
600 külçe
3400 külçe
1x Paul veya Jaguar Set Eşyası
400 külçe
1x Paul Veya Jaguar Set Eşyası
  • Dükkanda Eşyalar alanından (
    shop%20esyalar.png
    )
    400 külçe değerinde eşya/eşyalar
  • 3 Günlük Vip
  • 40x çalışma ürünü
  • 25 Tahvil
400 külçe
1x Paul veya Jaguar Set Eşyası

Notlar:
  • Bir oyuncu topluluk ödülü hariç, en fazla 1 kategoride ödül alabilir. Birden fazla kategoride sıralamaya giren oyuncularımız en yüksek sıraya sahip olduğu kategoride ödüllendirilir. Kategorilerde eşitlik durumu söz konusu olursa soldan-sağa kategori listesi öncelikli olacaktır (Tecrübe 1. sırada, Başarı 4. sırada olmak üzere). Diğer kategorilerde sıra bir sonraki oyuncuya geçer.
  • Etkinliğe katılan ama yukarıdaki sıralamaya giremeyen, ödül alamayan herkese etkinlik bitiminde Dost Çayı hediye edilecektir.

SIKÇA SORULAN SORULAR:

İlk kurulan karabalara tahvil ödülü var mı?Hayır, bu etkinliğimizde ilk kurulan (binalarını son seviyeye yükselten) kasabalara tahvil ödülümüz yoktur.
Görev için gerekli eşyalar bulunmazsa ne olacak ?Kasabanızın mağazaları son seviyede olmak şartıyla, eğer istenilen eşya etkinlik dünyasındaki tüm kasabalarda bulunamıyorsa, lütfen görevi kabul ettikten sonra bu başlıktan bize bildirin, gerekli eşya GM Town kasabasına eklenecektir.
Sıralamalar nasıl belirlenecek?Başarı Puanı hariç, Tüm sıralamalar oyundaki "Sıralama" Başlığı altında göründüğü gibi olacaktır.
Başarı Puanı sıralaması nasıl olacaktır?Başarı puanı sıralaması, sıralama kategorilerinde yer almadığından belirli aralıklarla bu başlıktan duyurulacaktır.
Etkinlik sandıkları saat kaçta satışa çıkacak?Sandıkların tümü, etkinlik dünyasının açılış tarihinde mağazada satışa sunulmuş olacaktır.
Ekstra karakter bonusları olacak mı?Hayır, bu etkinliğimizde ekstra karakter bonusları olmayacak.
Ustalık için gerekli tarifler düşmüyor, ne yapabilirim?Ustalık için gerekli tarifleri şans aralığına bağlı olarak çalışmalardan bulmalı veya mağazada satışta olan sandıklardan şansınızı denemelisiniz.
Başarı puanlarında, Koleksiyonlar için gerekli eşyayı bulamıyorum, ne yapmalıyım?Başarı puanlarından olan Koleksiyonlar için gerekli eşyaları, kasaba dükkanlarından, mağazadan ya da çalışmalardan bulmalı veya mağazadaki sandıklardan şansınızı denemelisiniz.
Kasaba içi al-ver ticaret yasağı kapsamında mıdır?Ticaret yasağı, pazara konulabilen ve pazardan alınabilen her türlü eşya ve ürünü kapsar. Dolayısıyla kasaba içi dahi pazara eşya koyan oyuncu ile pazardan eşya alan oyunculara ilgili yaptırımlar uygulanır.

NOTLARveKURALLAR.png

• Forum Yarışmaları Hüküm ve Koşulları
  • 21/11/2022 12:00,12/12/2022 12:00 arasında sürecek olan Etkinlik Dünyası Oyunu için de geçerlidir.
  • Burada yazılı kurallar, açıklamalar, ödüller gerek görüldüğü takdirde Destek Birimi tarafından değiştirilebilir.
  • Etkinlik Dünyası geçici bir dünya olup, etkinlik sonunda oyun karakteriniz bu dünyadan silinir ve karakterinize ilgili herhangi bir şeyi geri alamazsınız.
  • Etkinlik ve/veya oyun kuralların çiğneyen oyunculara ilgili yaptırımlar uygulanır, devamı durumunda etkinlikten çıkarılır.
  • Etkinlik sırasında, global ban alan oyuncular etkinlikten çıkarılmış olur ve ödül kazanamazlar.
  • Sistem tarafından sürekli olarak harici yazılım ve yasaklı eklenti kontrolü yapılacak olup, bu harici yazılım ve eklentileri aktifleştiren oyunculara ilgili yaptırımlar uygulanacaktır.
  • Etkinlik boyunca The West Genel Kuralları geçerli olup, etkinlik sunucusunda yapılan ihlaller için ilgili yaptırımlar uygulanacaktır.
  • Kazanılan ödüller sadece kazanan hesabın istediği dünyasına yüklenir. Başka hesaba aktarılamaz, hediye edilemez.
Etkinlik Dünyamızda hoş zaman geçireceğinizi, eğleneceğinizi umuyoruz. Etkinlik hakkındaki soru ve düşüncelerinizi aşağıda bize iletebilirsiniz.

Sevgiler
The West Takımınız

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Castar7

Kıdemli Üye
Selamlar bir süredir yoktum hızlı dünya ve ödül olarak gringo parçaları verileceğini duyunca geldim :) :D

Daha önce ki konuşmaları vs. inceleme fırsatım olmadı ama sanırım hızlı dünya etkinliğinde El Gringo parçası dağıtımı konusunda bir yanlışlık yapılmış sadece birinci olana verilmesi sıralamada 2 ve 3. olan arkadaşlara ağır bir hüsran ve ne yazık ki üzüleceği bir durum yaratacak gibi. Takdir edersiniz ki ikinci ve üçüncü olan arkadaşlara verilecek olan ödüller ne yazık ki gringo parçalarının yanına bile yaklaşamaz 1 parça olsa dahi külçe veya eski dönem setleri ne yazık ki gringo nun 1 parçasına bedel değil. Sanırım uzun bir aradan sonra etkinliği düzenleyen yönetici arkadaştan ve sevgili @sleeplesslady ' den ödül havuzu konusunda bir revize talep edeceğim edecekler gibi :)

Akabinde oyuncuların sadece 1 kategoride ödül alması gibi bir sınırlama yapılması ne yazık ki üzücü bir durum zaten mevcut dağıtım söz konusu olduğunda totalde 12 parça dağıtımı oluyor bu da 4 oyuncu arkadaşa pay ediliyor. Sanırım ya ödülleri yada sınırları kaldırmanız gerekecek yahut ödül kategorisi yaratmanız gerekecek.

Yönetici arkadaşlara daha önce katıldığım ve pek çok kategoride dereceye girmiş ödül almış bir oyuncu olarak şunu da ifade etmek istiyorum tekrardan, sizlerden o zaman etkinlik dünyası bittiğinde konsept dünyalar yaratmanızı ve ödülleri buralarda dağıtmanızı talep etmiştik. Örnek olarak sadece düello üzerine bir dünya yahut sadece Ustalık veya Başarı puanı gibi tek bir konseptin olduğu ve ilk 5 - 10 kişinin arasında ödüllerin paylaştırıldığı bir dünya talep etmiştik ve gringo parçalarının artık klasik hızlı dünyalarda değilde bu tarz konsept dünyalarda dağıtılmasının daha doğru olacağını ifade etmiştik. Bence etkinlik başlamadan ve duyurusu henüz taze iken bu değerlendirilebilir diye düşünüyorum.

Yukarıda belirttiklerime katılan yahut katılmayan arkadaşları aşağıda değerlendirmelerini yapmaya davet ediyorum ;)

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Selamlar bir süredir yoktum hızlı dünya ve ödül olarak gringo parçaları verileceğini duyunca geldim :) :D

Daha önce ki konuşmaları vs. inceleme fırsatım olmadı ama sanırım hızlı dünya etkinliğinde El Gringo parçası dağıtımı konusunda bir yanlışlık yapılmış sadece birinci olana verilmesi sıralamada 2 ve 3. olan arkadaşlara ağır bir hüsran ve ne yazık ki üzüleceği bir durum yaratacak gibi. Takdir edersiniz ki ikinci ve üçüncü olan arkadaşlara verilecek olan ödüller ne yazık ki gringo parçalarının yanına bile yaklaşamaz 1 parça olsa dahi külçe veya eski dönem setleri ne yazık ki gringo nun 1 parçasına bedel değil. Sanırım uzun bir aradan sonra etkinliği düzenleyen yönetici arkadaştan ve sevgili @sleeplesslady ' den ödül havuzu konusunda bir revize talep edeceğim edecekler gibi :)

Akabinde oyuncuların sadece 1 kategoride ödül alması gibi bir sınırlama yapılması ne yazık ki üzücü bir durum zaten mevcut dağıtım söz konusu olduğunda totalde 12 parça dağıtımı oluyor bu da 4 oyuncu arkadaşa pay ediliyor. Sanırım ya ödülleri yada sınırları kaldırmanız gerekecek yahut ödül kategorisi yaratmanız gerekecek.

Yönetici arkadaşlara daha önce katıldığım ve pek çok kategoride dereceye girmiş ödül almış bir oyuncu olarak şunu da ifade etmek istiyorum tekrardan, sizlerden o zaman etkinlik dünyası bittiğinde konsept dünyalar yaratmanızı ve ödülleri buralarda dağıtmanızı talep etmiştik. Örnek olarak sadece düello üzerine bir dünya yahut sadece Ustalık veya Başarı puanı gibi tek bir konseptin olduğu ve ilk 5 - 10 kişinin arasında ödüllerin paylaştırıldığı bir dünya talep etmiştik ve gringo parçalarının artık klasik hızlı dünyalarda değilde bu tarz konsept dünyalarda dağıtılmasının daha doğru olacağını ifade etmiştik. Bence etkinlik başlamadan ve duyurusu henüz taze iken bu değerlendirilebilir diye düşünüyorum.

Yukarıda belirttiklerime katılan yahut katılmayan arkadaşları aşağıda değerlendirmelerini yapmaya davet ediyorum ;)
Sayın @Castar7 öncelikle hoş geldiniz :)
En son yapılan düello temalı Red Kit sınrası oyuncularımız daha çok klasik Red Kit talebinde bulundukları için ve o zaman da son etkinliğimizin klasik olacağını belirttiğimiz için bu Red Kit'imiz temalı değildir.

Ödül kotamız sınırlı olduğu için, 1. olan oyuncularımıza sadece Gringo veriyoruz ve külçe vermiyoruz; kısıtlı ödüllerle bir oyuncuya hem külçe hem Gringo verilmesinin daha haksız bir durum yaratacağını düşündük. Ödül sınırını kaldıramayız, yeni kategori koyarsak da varolan ödülleri fazlasıyla bölmüş oluruz. Külçeleri daha az tutabiliriz mesela 200 200 dağıtabiliriz belki ama 3 hafta oynayıp da 200 külçe almak da çok cezbedici değil gibi.

ozi76

Aktif Üye

Günaydın paşam uyan da balığa gidelim :D biz oynadık bitti düello üzerine olanı aldık gringomuzu :D böyle daha iyi olmuş 2. ye teselli olarak külçeyle jaguar parçası

akin1

Kıdemli Üye
2. olanın suçu 2. olmak sanırım, gringo satılan bir set olmadığına göre 600 külçe gringo parçasının yerini tutamaz tutmamalı.

devilltown

Kıdemli Üye
Sayın @Castar7 öncelikle hoş geldiniz :)
En son yapılan düello temalı Red Kit sınrası oyuncularımız daha çok klasik Red Kit talebinde bulundukları için ve o zaman da son etkinliğimizin klasik olacağını belirttiğimiz için bu Red Kit'imiz temalı değildir.

Ödül kotamız sınırlı olduğu için, 1. olan oyuncularımıza sadece Gringo veriyoruz ve külçe vermiyoruz; kısıtlı ödüllerle bir oyuncuya hem külçe hem Gringo verilmesinin daha haksız bir durum yaratacağını düşündük. Ödül sınırını kaldıramayız, yeni kategori koyarsak da varolan ödülleri fazlasıyla bölmüş oluruz. Külçeleri daha az tutabiliriz mesela 200 200 dağıtabiliriz belki ama 3 hafta oynayıp da 200 külçe almak da çok cezbedici değil gibi.
sanırım KALE savaşalrını sizde pek sevmiyorsunuz ?? REDKİT gibi bir serverde muhakkak KALE SAVAŞ ödülü olmalı ve 2.cilere verılcek ödül herkesın ulaşabileceği bir ödül olmamalı örnegin FUTBOL HAYRAN SETİ BATI CUMA SETİ VS. GİBİ PARCALAR OLMALIDIR BİRDE BU oto TIKLAMA MAKRO YAZILIMA BİR ÇÖZÜM BULMALISINIZ ..

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
2. olanın suçu 2. olmak sanırım, gringo satılan bir set olmadığına göre 600 külçe gringo parçasının yerini tutamaz tutmamalı.
amaç 1. olmak ;)
600 külçe Gringo yerini tutamaz, bu sebeple 1. lere sadece Gringo ödülü var, üstüne bir de külçe olmamalı.
2. olanlar ise teselli olarak külçe alacaklar

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
neden KALE savaşı katagorilerde yok??
Maalesef aktif oyuncu sayımız az ve Red Kit'e 80 kişi katılsa bile, yaklaşık 30 kişi aktif oynuyor.
Kale savaşı kategorisi ne yazık ki oyuncu suistimaline açık bir kategori ve bu konuda yaptırımlar için kesin kriterler olmaması ve oyuncuların bu durumdan şikayetleri, bunların dışında gerçekten ödül kotamız dolduğu için Kale Savaşlarını kategoriye almadık.

Son düzenleme:

akin1

Kıdemli Üye
amaç 1. olmak ;)
600 külçe Gringo yerini tutamaz, bu sebeple 1. lere sadece Gringo ödülü var, üstüne bir de külçe olmamalı.
2. olanlar ise teselli olarak külçe alacaklar

Keşke gringolarda 2. ve 3.ye verdiğiniz set eşyaları gibi olsaydı çünkü 2. olanda emek vermiş, zaman harcamış olacak.

devilltown

Kıdemli Üye
Maalesef aktif oyuncu sayımız az ve Red Kit'e 80 kişi katılsa bile, yaklaşık 30 kişi aktif oynuyor.
Kale savaşı kategorisi ne yazık ki oyuncu suistimaline açık bir kategori ve bu konuda yaptırımlar için kesin kriterler olmaması ve oyuncuların bu durumdan şikayetleri, bunların dışında gerçekten ödül kotamız dolduğu için Kale Savaşlarını kategoriye almadık.
ben size her katagorının suistımale acık oldugunu söylesem.. istersenız hiç pc başında durmadan tecrubede 1.olabılırız ufak bir yazılım sadece

Son düzenleme:

devilltown

Kıdemli Üye

sen gec kaldın gecen düello konseptınde yapıldı :) vurduk kafalarına

Castar7

Kıdemli Üye
Günaydın paşam uyan da balığa gidelim :D biz oynadık bitti düello üzerine olanı aldık gringomuzu :D böyle daha iyi olmuş 2. ye teselli olarak külçeyle jaguar parçası
Günaydınlar efenim :D :D epey bi ara verdim o sırada gerçekleşmiş neyse el red kit dünyasında da 3 parça giysi setinden eşyamızı alalım koyalım envantere :D ;)
sen gec kaldın gecen düello konseptınde yapıldı :) vurduk kafalarına

Bakalım bu sefer ödül sayısı az umarım düzgün tatmin edici az da olsa rekabet edebilecek kalitede oyuncular katılır da azcık oyunda neşemiz yerine gelir yeniden başlayayım döneyim oyuna dedim yaptığım tek şey 8x kilise ver çıkış al :D Red Kit' dünyasında düello kategorisinde heyecanla bekliyorum katılımcı arkadaşları :D

Red Kit'e dair referansımı isteyen buyursun Dünya 1 Profilime bakabilir :D Bilenler bilmeyenlere de anlatabilir :D

Son bir şey :) Sen bu sporu yapıyorsun Metin AĞA :D ;)

fetih61

Üye
Yaw şu 2. olana niye şu ödül bu ödül diyenlere kızıyorum . e herhalde 1. olanın ödülüyle 2. kıyaslanamaz, gringoyu çok istiyorsanız 1. olacaksınız ha yok diyorsanız ben de derim ki okadar oynadım 10. oldum ben de alayım bi gringo ama yok yani öyle bir dünya

Adyghe

Kıdemli Üye
Klasik olacak dendi düelloyla alakam pek olmadığından bunu bekliyordum sırf kale için ama kale yok. Olmaması üzücü olmuş sırf kale savaşı için bekliyordum red kiti :(

watsuki

Üye
Eski Takım Üyesi
USTALIK TARİFLERİYLE İLGİ ÖNEMLİ GELİŞME

Bugün (23 Kasım) saat 15:30'dan sonra geçerli olmak üzere, bulduğunuz ve ustalığınıza uygun olmayan tarifleri kendi ustalığınıza uygun tariflerle değiştirilmesi için talepte bulunabileceksiniz.

Örneğin At Yetiştiricisi ustalığı seçen bir oyuncu çalışmadan 100'lük Aşçı tarifi bulduğunda bunu At Yetiştiricisi 100'lük tariflerinden biriyle değiştirilmesini isteyebilecek.

Değişiklik talebi için lütfen destek birimimize herkese açık ayarlanan raporunuzla birlikte değiştirmek istediğiniz tarifi belirterek başvurunuz.

Not : Aşağıdaki (Görev ödülü) tarifler değişim için talep edilemez.
Ordu Aşçısı : Tereyağı yap, Tatlı süslemesi, Kavanozda yenilikçi tatlı, Şerbet, Fransız kahvaltısı
Şarlatan : Narenciye özütü yap, Kırmızı meyve aroması, Kavanozda yenilikçi tatlı, Meyve suyu, Ateş ilacı
Demirci : Fırın kalıbı yap, Metal pipet ve tatlı kaşığı, Kavanozda yenilikçi tatlı, Metal şişe tapası, Geliştirilmiş mahmuzlar
At Yetiştiricisi : Tahta çırpıcı yap, Ahşap kek tepsisi, Kavanozda yenilikçi tatlı, Şişe kılıfı, Deri heybe

Örneğin:

[report=]Çalışma raporu: [/report]
Yukarıdaki çalışmada bulmuş olduğum tarifin Şarlatan ustalığı, Mide ilacı tarifiyle değiştirilmesini istiyorum.

Desteğe gönderilen taleplerin gerçekleşmesi için lütfen makul bir süre bekleyebileceğinizi göz önünde bulundurun.

Bulunan raporlarda yer alan tarifleri lütfen satmayın, bu tarifler değişim karşılığında otomatik olarak envanterinizden silinecektir.

Saygılarımızla.

Son düzenleme:

devilltown

Kıdemli Üye
ustalık katagorisi şuan en zorlu olan katagorı neden burada 2.ci ve 3.cü üvey evlat muamelesi goruyor??
diğer katagorılerde külçe ve set eşyası ustalıkda 3 günlük vip??