• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Red Kit ETKİNLİK DÜNYASI - KLASİK RED KİT - KASIM 2022

• Konuyu başlatan DeletedUser10256
  • Başlangıç tarihi

devilltown

Kıdemli Üye
Merhaba @levis501;

Red Kit deneyimi yaşayamadığım için hem eğlenmek hemde vakit geçirmek için oynuyorum, oyuncu sayısı az olduğundan macera açılabilmesi için maceralara dahi giriyorum. Kendi sıralamamın bir önemi bulunmuyor.

Merhaba @devilltown;

Hiç bir başarı puanı kişisel değildir, başarı puanında ilk yapan oyuncu sadece Henry tarafından salonda duyurularak onore edilir. Bunun dışında ilk yapmanın başka bir artısı veya eksisi bulunmamaktadır.
Başarı puanlarını görüntülemek için wiki sayfamızı ziyaret edebilirsiniz: Başarılar
Aydınlatıcı bilgilerin için teşekkürler demekki yanlış biliyorum

fetih61

Üye
@sleeplesslady şimdi bu redkitin devamında 3 set isteme hakkımız var ya , malum bazı setler 10lu bazıları 8li bazıları 6lı. şimdi biz örneğin 3x cortina giysi seti 3x birlik subayı silah seti 3x samuel at seti tarzı isteyebiliyor muyuz :)

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
@sleeplesslady şimdi bu redkitin devamında 3 set isteme hakkımız var ya , malum bazı setler 10lu bazıları 8li bazıları 6lı. şimdi biz örneğin 3x cortina giysi seti 3x birlik subayı silah seti 3x samuel at seti tarzı isteyebiliyor muyuz :)
Bir set istediğinizde o sete ait ne varsa yükleriz, kıyafet+silah+at/eğer. Yani cortina derseniz hem kıyafet hem silah hem at/eğer neyse yüklenir.
İstenilen setin isminin geçtiği tüm parçalar 1 set olarak değerlendirilir. Bu şekilde 3 tane isteyebilirsiniz. Ama 3 tane cortina kıyafet + 3 tane xx silah vs bu şekilde olmaz