• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Red Kit ETKİNLİK DÜNYASI - MAYIS 2022 OYUNU

• Konuyu başlatan DeletedUser10256
  • Başlangıç tarihi

Castar7

Kıdemli Üye
Ödüller konusunda ben çok net bilgi verdiğimi düşünüyorum. Senede 4 kere Red Kit yapılacaktır (uzun veya kısa), tüm TW ülkelerinde kurallar nasıl işliyorsa, bizde de o şekilde işlemek zorundadır ve her etkinlikte Gringo verme şansımız yoktur. Bunun dışında verebileceğimiz setler de eski senelerin etkinlik setleridir.

Son yazdığınız konuya tekrar gelecek olursak, zaten etkinliklerin altlarına isteyen oyuncularımız yazmaktadır. Aynı şekilde isterse oyuncularımız da bu şekilde bir başlık açabilir zaten Genel Tartışma alanına.

:D Yazdıklarımı sürekli olarak tekrardan okuyorum cevaplarınıza istinaden acaba diyorum ben mi anlatamıyorum yoksa yanlış kelimeler mi kullanıyorum Türkçe hariç 3.5 dil konuşunca ve insan ister istemez bu düşünceye kapılıyor verdiğiniz cevaplardan dolayı. Bakın tekrar tekrar belirtiyorum kalın fon kullanıyorum

' BİZİM SİZDEN BEKLENTİMİZ HER HIZLI DÜNYADA GRİNGO SETİ VERMENİZ DEĞİL '

Senede 2 defa hızlı dünya yaparsınız bunlarda gringo veya eş değer ödüller verilir o zamanın imkanlarıyla ve bütün oyuncuları kapsarsınız. Bunu ifade ediyorum. Ki şunu da belirtiyorum illa bütün oyun içi etkinlikleri kapsayan bir hızlı dünya yapmak yaratmak zorunda değilsiniz KONSEPTLER üzerinden devam ederseniz eminim pek çok oyuncuyu kazanacaksınız ve rekabete dahil edeceksiniz. bkz. Düello Dünyası - Ustalık Dünyası - Kale Savaşı Dünyası... gibi zaten katılımların az olduğunu düşünürsek pek çok oyuncu neredeyse rekabet denilmeyecek seviyelerde ödüller kazanıyor pek çok farklı kategori söz konusu olduğunda. Bari tek bir konseptten devam edelim en azından çoğunluğun katıldığı rekabetin üst düzeyde olduğu bir etkinlik dünyası olsun. Yani bunların zor olduğu düşünmüyorum geçmişte pekala pek çok örneği söz konusu. Açıkçası benim önceki red kitten sonra bu etkinlik dünyası için beklentim kale savaşı konseptinde olması yönündeydi ki pek çok oyuncuda böyle düşünüyor çünkü oyunun genel kitlesi daha çok kale savaşına özen gösteren ve ilgi çekici bulduğu için bu kapsamda bir etkinlik dünyası olur ve kale savaşı kategorilerinde ödül havuzu ve dağıtımı söz konusu olur diye düşüyordum ama günün sonunda önce ki red kitin neredeyse aynısı farklı bir kaç kural ve yasak dışında eski oyuncuların nezdinde değersiz yeni oyuncuların nezdinde kıymetli ödülleri olduğu bir dünya açıldı.

Değerlendirme konusunda ise, teşekkür ederim zaten niyetimiz de o idi bir başlık açıp Örneğin Mayıs ayı etkinlikleri değerlendir başlığında genel bir tartışma ve değerlendirme idi. İlk başlarda yanlış anlaşılsa da beklentimiz şuanda sanırım bu konuda hem fikir olabildik.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Red Kit senede 2 defa değil, 4 kere yapılacaktır. Sayın @devilltown'da daha önce 1 kere yapıldığını yazmış, olabilir, o zamanki prosedürler bunu gerektiriyor olabilir, ama şimdiki prosedürler 4 kere yapılmasını gerektirmektedir. Konsept konusunda dediğim gibi bütün yazılanlar değerlendirilecektir, bu elimizde olan ve değişikliklerle ortaya koyabileceğimiz bir konudur. Kesinlikle dikkate alınacaktır.

devilltown

Kıdemli Üye
Red Kit senede 2 defa değil, 4 kere yapılacaktır. Sayın @devilltown'da daha önce 1 kere yapıldığını yazmış, olabilir, o zamanki prosedürler bunu gerektiriyor olabilir, ama şimdiki prosedürler 4 kere yapılmasını gerektirmektedir. Konsept konusunda dediğim gibi bütün yazılanlar değerlendirilecektir, bu elimizde olan ve değişikliklerle ortaya koyabileceğimiz bir konudur. Kesinlikle dikkate alınacaktır.
inşallah oyuncuları cezbedecek şekilde düzlenir.. fakat savaş katagorısı ödül panosuna konulmadıgı sürece yada turnuva gibi şartlar dahılınde konulursa bıle başarılı bir server olacgını sanmıyorum tabi diyeceksınızki kime göre başarılı kime göre başarısız :) onuda bitşi düdüğünde göreceğiz.. bakın bir şeyi cok yapmak onu cok cazıp kılmaz siz sende 1 olup her oyuncunun sahıp olmak ısteyecegı 1 set olan etkınlıkdemı zaman ve külçe harcarsınız yoksa aleleade herkesın ulaşabılecegı etkınlık setlerının oldugu 4 hızlı serverdemı.. şahsen ben yılda 1 ÖZEL SET olan9ı tercıh ederım cünki 21 gunde mınımum 400-500 külçe harcayacagız.. ya harcadıgımızıın en az 3 katı bir külçe ödülü olacak yada özel bır set olacak ki bir cok oyuncuyu dahıl edın..nacizane tafsıyem...

devilltown

Kıdemli Üye
@

bybrutus

paylaştıgı linke baktımda EL GRİNGO parçalı ingiliz serevrınde yıne verılıyor...​

neden TÜRK serverınde EL GRİNGO enflasyonu olacak dıye RED KİT serverınde verılmıyor bu sefer??en pahalı külçeyi bize satıyor inno TÜRKİYE TOPLULUK YÖNETİCİSİ OYUNCULARIN hakkını savunmak yerine EL GRİNGO enflasyonu yaratırız gibi ABSÜRT bir açıklama yaptı ..az önce RED KİT sunucusuna gidim 8 kişi oldu izdiham yaratıcağım korkusu ile hemen cıktım:)

Son düzenleme:

devilltown

Kıdemli Üye
  • Money from jobs: +2500%
  • Experience points from jobs: +3000%
  • Luck at jobs: +300%
  • Drop chance: +300%
  • Speed: +5000%
  • Energy regeneration: +500%
  • Health regeneration: +500%
  • Work motivation: +200%
  • Duel motivation: +2000%
  • Duel damage: +50%
  • Labor points: +400%
  • Cancel duel protection: 1 hour
  • Duel protection expires: 12 hours
Note: 0% is meant to be the basic value

BONUSlarda bizde level sınırlaması var bunlarda yok sanırım bonuslar bile cok farklı YUKARDAKİ TABLO ÖZ EVLAT tablosu

bu tabloda biz TÜRKlerin ÜVEY EVLAT muamelesi gördüğümüz tablo

PEK SAYGIDEĞER CM bizim emeğpimiz ve paramız sizlerin gözünde YABANCILAR kadar kıymeti yokmu!!!! AŞAGIDA ÜVEY EVLAT TÜRK OYUNCULARIN BONUSLARI

Özel Bonuslar:
  • Çalışma Ücreti: + %1000 (1-99 seviye arası)
  • Çalışma Ücreti: + %2000 (100 ve üzeri seviye)
  • Tecrübe Puanı: + %1000 (1-99 seviye arası)
  • Tecrübe Puanı: + %2000 (100 ve üzeri seviye)
  • Çalışmalarda Şans: + %400
  • Ürün Bulma Şansı: + %500
  • Hız: +%500
  • Dinlenme Puanı Yenileme: +%200
  • Hayat Puanı Yenileme: + %200
  • Çalışma Motivasyonu: + %400
  • Düello Motivasyonu: +%200
  • Çalışma Puanı: +%50
SİZE EL GRİNGO OLMASADA FUTBOL -LUCİLLE-V.S gibi setelrin cazip bir odul olacagını söylemiştim siz ise KÜLÇE satışı olan setlri veremıyecegınızı ..peki YABANCI SERVER KÜLÇE İLE SATILAN ŞEF parcalarını nasıl veriyor???

Adventures (Most ko’s): 1. 2 items from the Deputy chef's set 2. 200 Nuggets

hemde macera ya:)

Son düzenleme:

ozi76

Aktif Üye
Fort battle highest total damage:
1. 2x El Gringo set items
2. 300 Nuggets

Fort battle most total dodged shots:
1. 2x El Gringo set items
2. 300 Nuggets

Sıralamaya göre vermeyip en yüksek savulma ve en yüksek hasara ödül varmış :) azıcık feyz mi alsak yabancılardan :D

Adventures (Most ko’s):
1. 2 items from the Deputy chef's set
2. 200 Nuggets

Ayrıca külçeli setlerden veremiyoruz dediniz ama veriliyormuş :)

Son düzenleme:

devilltown

Kıdemli Üye
Önerileriniz içi teşekkür ederiz. Ben ödüller konusunda yorum yapmak istiyorum.
Gönül ister ki oyuncularımızın istedikleri ödülleri verebilelim, ancak maalesef mümkün olmuyor. Innogames prosedürleri dahilinde verebileceğimizin en fazlasını, sonuna kadar ödül olarak ekliyoruz. Bu Red Kit etkinliğindeki ödüllerin, bir öncekinden farkı Gringo olmaması; bunun sebebi de oyuncu sayımızın az olması, Gringo enflasyonu yaratılmak istenmemesidir, bu yüzden her Red Kit etkinliğinde Gringo veremiyoruz :(

Red Kit sunucumuzda da, Forum etkinliklerimizde de verebileceğimi maksimum külçe sayısı bellidir, bunu aşma şansına sahip değiliz. Forum Etkinliklerinde külçe ve tahvil verilmesinin sebebi de, sizin dediğiniz gibi her oyuncunun aynı şansa sahip olması gerekliliğidir. Forum etkinliğinden kesip Red Kit'e bir parça daha eklenebilir ama çok fazla değil maalesef.

bakınız CM burada oyuncu sayımızın az olup ENFLASYON yaratmamak için oldugunu soylemıssınız İNNO bize vermek istedıgı ödülleri SİZ kendi yetkiniz dogrultusundamı değiştiriyorsunuz??
bizlerin zamanı parası SİZE göre yabancılar kadar kıymetli değilmi??
şahsen ben ve bır cok oyuncu hem saçma sapan kale statusu hemde ödüllerdeki kısıtlamalar oldugu için redkit serverıne başlamdık ÇÜNKİ mınımum 450-750 külçe harcıyorum 21 günde ..birde kıymeti herkesce bilinen set parcalrı olmayınca
görüldüğü gibi 8 kişi ile devam edersınız red kite...

BU ARADA ENFLASYON DEDIGINIZ
D1 -- RECO DA TAM SET EL GRINGO VAR BEN DAHIL 3-4 OYUNCUDA SİLAH SETİ VAR VE ESKI ETKINLIK YÖNETICILERINE YÜKLENEN EL GRİNGO SILAH SETLERI VAR bumu enflasyon!!gecen yapılan etkınlıkde ne güzel İSTANBUL serverınde yeni oyuncular aldı sılahları..yani enflasyon dıye sacma bir sebepten ödülleri kısamazsınız.. ozaman KÜLÇE fiyatalrınıda ENFLASYON yaratmaması için düşürün yada sabıt tutun

***300***

Kıdemli Üye
bakınız CM burada oyuncu sayımızın az olup ENFLASYON yaratmamak için oldugunu soylemıssınız İNNO bize vermek istedıgı ödülleri SİZ kendi yetkiniz dogrultusundamı değiştiriyorsunuz??
bizlerin zamanı parası SİZE göre yabancılar kadar kıymetli değilmi??
şahsen ben ve bır cok oyuncu hem saçma sapan kale statusu hemde ödüllerdeki kısıtlamalar oldugu için redkit serverıne başlamdık ÇÜNKİ mınımum 450-750 külçe harcıyorum 21 günde ..birde kıymeti herkesce bilinen set parcalrı olmayınca
görüldüğü gibi 8 kişi ile devam edersınız red kite...

BU ARADA ENFLASYON DEDIGINIZ
D1 -- RECO DA TAM SET EL GRINGO VAR BEN DAHIL 3-4 OYUNCUDA SİLAH SETİ VAR VE ESKI ETKINLIK YÖNETICILERINE YÜKLENEN EL GRİNGO SILAH SETLERI VAR bumu enflasyon!!gecen yapılan etkınlıkde ne güzel İSTANBUL serverınde yeni oyuncular aldı sılahları..yani enflasyon dıye sacma bir sebepten ödülleri kısamazsınız.. ozaman KÜLÇE fiyatalrınıda ENFLASYON yaratmaması için düşürün yada sabıt tutun
Buralar fena karışır vaziyet alın yiğitler.

Frisby

Üye
Zamanında redkit sunucularında neden gringo verilmiyor diyen arkadaşlar şimdi neden gringo set fazla olmasından çekiniyor merak uyandırıyor