• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

ETKİNLİK DÜNYASI - OCAK 2022 OYUNU - FİKİR ALIŞVERİŞİ

devilltown

Kıdemli Üye
Ne çok dert olmuş beeeee :) son 15 günde 3. olmam da mı sıkıntı yaptı sana?... 16 saat te online olurum 20 saatte... düne kadar TP kasanlar gerçekten hak edenler diyodunuz.. Benim söylediğim bambaşka bişey senin hatalı tespitin için uyardım. Kilise çalışması yaparak TP sıralamasına giremezsin dedim.

burada polemık olmadan düzgün bir şekılde ilerlemeye çalısıyoruz..ama kendını fasulye gibi nimetten sayman komık:) seni ciddiye alıp cevap vermek bile ZUL geliyor..

Jr.Ewing

Üye
burada polemık olmadan düzgün bir şekılde ilerlemeye çalısıyoruz..ama kendını fasulye gibi nimetten sayman komık:) seni ciddiye alıp cevap vermek bile ZUL geliyor..
polemik falan yapmıyorum. kilise çalışması veririm 9 saat al sana TP diye yazmışsın... oyunu bilmiyorsun desem mümkün değil eski oyuncusun... laf ola beri gele yazılmış bir öneri.. yanlış anlaşılmaya mahal vermemek için düzelttim seni.