• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Red Kit ETKİNLİK DÜNYASI - OCAK 2022 OYUNU

***300*** de 1 tane+4 vaq set var 1 de +1 cortına demekkı bu kadar basit matematiği kafanız basmıyor:)
ha siz o +2cortına +2 wilson ve diğerlerını ansıl yaptınız:) helekı bızım kadar 15 sanıye atmadan??
ve verılen cevapta dogru olmayan ne var??
hakaretmı var tacizmi...
sordun kalem kalem acıkladık YİĞİDİN MALI MEYDANDA ....
sen 27 k çalısma yapmıssın bızım kadar set +lamışsın hayırdır bu değirmenın suyu nerden gelıyor??
Yine sallıyon bişeyler ama... bende ki james ve cortina +1.

***300***

Kıdemli Üye
Hmm aa evet yazmışsın ne fiyata aldığını falan... Yanii ? Eminim neyi ne kadara aldığını sana sormadım. Merak ettiğim ***300*** ün ne kadar kazandığıydı. Ama hata bende özür dilerim valla neden sizden düzgün cevap beklediysem...

Sen başta olmak üzere benim ne kadar para kazandığımı merak eden kişiler buraya oturup tek tek ne kadar parayı nasıl kazandıklarını en ince ayrıntısına kadar hesaplayarak yazsın sonra ben de oturup vakit harcar yazarım. Ben yukarıda kabaca hesap yaptım. Hesap orta. Bu +4 VAQ seti ne bana Yönetim hediye etti neden kuşlar getirdi. Neden karşılıksız olarak almadım. Takas yaptığım kişiler belli. Oyunda +2 Müzikal +3 Müzikal yapan kişilere sorabilirsiniz, VAQ setlerinizi kime verdiniz ve müzikal setlerini kimden aldınız? Bir çoğu beni adres edeceklerdir.
Sonuç olarak ***300*** için imkansız diye bir şey yoktur. Sadece zaman alır. ;)

Castar7

Kıdemli Üye
nıye sen sallayınca oluyorda ben sallayınca kafanamı geldı :) +1+2 yaptıgın çalısma bellı neyse sen cık aradan prensınız gelsın:)
nıye sen sallayınca oluyorda ben sallayınca kafanamı geldı :) +1+2 yaptıgın çalısma bellı neyse sen cık aradan prensınız gelsın:)

O gececi gece gelir sabaha karşı yazar sağolsun sayesinde gecenin bir vakti yine kahvemizi koyup uzun uzun roman sayfalarını okuduk, birazcık sürekleyici ama sonuna doğru sanırım batırmış olayları nereye bağladığını kendi dahi anlamamış fazla satmaz bunun kitap :p

Sen başta olmak üzere benim ne kadar para kazandığımı merak eden kişiler buraya oturup tek tek ne kadar parayı nasıl kazandıklarını en ince ayrıntısına kadar hesaplayarak yazsın sonra ben de oturup vakit harcar yazarım. Ben yukarıda kabaca hesap yaptım. Hesap orta. Bu +4 VAQ seti ne bana Yönetim hediye etti neden kuşlar getirdi. Neden karşılıksız olarak almadım. Takas yaptığım kişiler belli. Oyunda +2 Müzikal +3 Müzikal yapan kişilere sorabilirsiniz, VAQ setlerinizi kime verdiniz ve müzikal setlerini kimden aldınız? Bir çoğu beni adres edeceklerdir.
Sonuç olarak ***300*** için imkansız diye bir şey yoktur. Sadece zaman alır. ;)

Tamam cevabın için teşekkürler. Bende eastwood set yok şuan o yüzden eastwood ne kadar para veriyodu pek hatırlamıyorum ama ortadaki gümüş çalışmalardan ortalama 4,5k desem doğru olur mu ? son 10 gündür falan 15 saniye kasmıyorum. 27k çalışmam varmış devilltown'ın dediğine göre. Günde ortalama 1350 çalışma... İlk 6 gün eastwood kullandım. 1350x4500=6.075.000 günlük. 6 günde 36.450.000 .
Sonra 2018 setleri geldi 4 gün kaçak alkol seti kullandım. Onla ortadaki gümüşlerden 7k kadar geliyordu sanırım. 1350x7000=9.450.000. 4 gün için 9.450.000x4=37.800.000. Sonra Paul geldi onda ortalama 9,5k diyeyim kaçak alkol silah setiyle. Dediğim gibi son 10 gündür 15 saniye kasmıyom o yüzden paul ile 9gün kadar para kastım diyelim. 1350x9500=12.825.000. 9 günde 12.825.000x9=115.425.000

36.450.000+37.800.000+115.425.000=189.675.000 gibi bişey. hesaplamalarda yanlışlık yoktur ama çalışma başı ne kadar kazandığımı yanlış hatırlıyor olabilirim. muhtemelen yanlış hatırlıyorum :) neyse işte hatırladığım kadarıyla böyle bi hesap çıkıyor. Bu arada ben özellikle +4 vaq konusuna girmek istemediğimi belirttim. Tabii ki her açtığın sandığa vaq gelmedi takas yapman şart farkındayım. Gelmişim sadece ilk gün paul yok diye 9k kazanamayacağını belirtmişim bunda yanlış olan ne ki ? İlk başta belirtmiştim... (Para konusundan bahsediyorum +4 Vaq yapılabilirmi yapılamazmı ondan bahsetmiyorum.) yazmışım niye hala +4 Vaq'a takıldınız ki...

***300***

Kıdemli Üye
Tamam cevabın için teşekkürler. Bende eastwood set yok şuan o yüzden eastwood ne kadar para veriyodu pek hatırlamıyorum ama ortadaki gümüş çalışmalardan ortalama 4,5k desem doğru olur mu ? son 10 gündür falan 15 saniye kasmıyorum. 27k çalışmam varmış devilltown'ın dediğine göre. Günde ortalama 1350 çalışma... İlk 6 gün eastwood kullandım. 1350x4500=6.075.000 günlük. 6 günde 36.450.000 .
Sonra 2018 setleri geldi 4 gün kaçak alkol seti kullandım. Onla ortadaki gümüşlerden 7k kadar geliyordu sanırım. 1350x7000=9.450.000. 4 gün için 9.450.000x4=37.800.000. Sonra Paul geldi onda ortalama 9,5k diyeyim kaçak alkol silah setiyle. Dediğim gibi son 10 gündür 15 saniye kasmıyom o yüzden paul ile 9gün kadar para kastım diyelim. 1350x9500=12.825.000. 9 günde 12.825.000x9=115.425.000

36.450.000+37.800.000+115.425.000=189.675.000 gibi bişey. hesaplamalarda yanlışlık yoktur ama çalışma başı ne kadar kazandığımı yanlış hatırlıyor olabilirim. muhtemelen yanlış hatırlıyorum :) neyse işte hatırladığım kadarıyla böyle bi hesap çıkıyor. Bu arada ben özellikle +4 vaq konusuna girmek istemediğimi belirttim. Tabii ki her açtığın sandığa vaq gelmedi takas yapman şart farkındayım. Gelmişim sadece ilk gün paul yok diye 9k kazanamayacağını belirtmişim bunda yanlış olan ne ki ? İlk başta belirtmiştim... (Para konusundan bahsediyorum +4 Vaq yapılabilirmi yapılamazmı ondan bahsetmiyorum.) yazmışım niye hala +4 Vaq'a takıldınız ki...

Evet bende kabaca hesap olarak ortalama belirttim. ilk günden veri Paul ile kasma durumu söz konusu değil. 45bin çalışma en düşük 9.000 en yüksek 11.500 civarı getirisi oluyor. Çıkan eşyaları saymıyorum bile, çıkanları satıyorum çünkü. Taban fiyatı baz alıp hesaplama yaptım. Senin total çalışman 27bin. Benim 45bin. geriye 18bin çalışma yapıyor. Senin hesabın hemen hemen isabetli gibi görünüyor. Bende hemen hemen aynı şekilde çalışma yaptım aynı setler ile ilk günlerde ve 180M toplamışımdır. Geriye kalan 18bin çalışmayı da yine 9bin tabandan hesaplarsak 162M çıkıyor. Ortalama 10bin den hesaplarsak 180M ediyor. Bu da 342-360M arası total bir tutara ulaşıyor. Belirttiğin gibi tüccara eşya satışları ve takasları da işin içine dahil ettiğimizde o +4 VAQ ne kadar olağan bir durum olduğunu görmek çok kolay. Yukarıda sızlanıp +4 konusu açarak bana çirkin bir saldırı girişimi sergileyen şahıs umarım utanır bu yaptığından dolayı.

Treachorus Emperor şeffaf hesaplamanda dolayı teşekkürler.

Şimdi yazdığı romanın baş kahramanı olan şahısta hesap kitap yapsın izleyelim. Bizden hesap sorma gibi bir cüretti kendinde nasıl bulabiliyorsa, çıksın hesaplasın kendi kazancını şeffaf bir şekilde.

***300***

Kıdemli Üye
Hatta olayı bir boyut daha öteye taşıyarak @sleeplesslady den ricam, kim ne kadar para kazanmış ve ne kadar para sandıklara harcamış. Bunun listesini yayınlarsa eğer, herkes görebilir. Kimler ne yapmış nasıl paralar kazanmış ve harcamış. Sonuç olarak öyle oturduğu yerden iftira çukurlarına düşen kişilerde utancından yüzleri kızarır umarım.

ROCK

Yeni Üye
Olay yaşta değil, siz aşağıda olduğunuz müddetçe herkes sizinle yukarıdan konuşuyor gibi gelecek sizlere. Siz de bu konuda pusuya yatmaya devam edeceksiniz oluşumunuz olarak. Ne benim ne de bir başkasının yanıtlarına cevap vermek yerine hep bir ağızdan suçlama yapıyorsunuz. Artık kimse size inanmıyor, sadece gülüyor.

Castar7

Kıdemli Üye
Olay yaşta değil, siz aşağıda olduğunuz müddetçe herkes sizinle yukarıdan konuşuyor gibi gelecek sizlere. Siz de bu konuda pusuya yatmaya devam edeceksiniz oluşumunuz olarak. Ne benim ne de bir başkasının yanıtlarına cevap vermek yerine hep bir ağızdan suçlama yapıyorsunuz. Artık kimse size inanmıyor, sadece gülüyor.

Öyle muhakkak dediğin gibi biz yerlerdeyiz sürünüyoruz filan. Gerçekleri aşikar olanları arkadaşların yüzüne vurunca yine yerde olan bizler oluyoruz haklısınız :p 'Artık kimse bize inanmıyor derken ve gülüyor derken' kimseden kastın kim ? 3 5 gün önce açılan daha yeni oyuna başlamış her şeyden bi haber olan İstanbul sunucusunun acemileri mi ? Yoksa dönüp bu tarafa baktığında yıllarca oyuna emek veren pek çok hatayı pek çok haksızlığın karşısında duran emektar oyuncular mı ? Bence en son yazdığın cümle ile kendini ve aynı ağızla konuştuğun arkadaşlarını komik duruma düşürüyorsun.

devilltown

Kıdemli Üye
sen hele önceoyun içeriğini ögren sonra ceverende olan bitene müdahil olursun..aşagıda olan ne demek :) artık bize kimse inanmıyor ise neden İSTANBUL oyuncuları dahil konun muhattablarına cephe aldı??
bir iki şakşakcısı haric ne oyunda ne forumda destek bulamıyorlar RED KİT te herkes onalrın gercek yüzünü gördü ve elerınden geldıgınce sıralama dışına itmek için birleşti...İŞİ yaşa başa getirmeye gerek varmı bilmiyorum ama ben oyunda iken bu sabiler kısa pantlonla amca bzie şunu ver amca bıze burda yardım et diye paçalarımı tutuyordu

NASRETTIN HOCANINDA DEDİĞİ GİBİ HİÇMİ HIRSIZIN SUCU YOK:)

Jr.Ewing

Üye
birde bu üsteki İSTANBUL yazışmasına yorum alalım:)
Ben bu oyunu oynadıgım sürece herkes elinden geleni ardına koymasın:)
İSTANBUL serverınde gencler ağbi gel burda bizimle ol dedı ..sabah gırıdm ıttıfaka ama baktım UFUK prensınız sızlanmış iki ittifak arasında sorun cıkmasın dıye ayrıldım:)
gereklı açıklamayı yaparak o serevede evet kasacagım elimden geldıgınce savaşlarad bayrak yapacagım...
sizde elınızden gelenı yapın:) yani DÜRÜSTLÜK SEVECENLİK HERKESE BONCUK DAĞITMA ROL kesme olayı siz ve sizin prensınızde bende GRİ yok YA SİYAH ya BEYAZ!!!!
Nasıl RED KİT serverinde hepinizi kaleye gömdüysem 1-2 aya kalmaz İSTANBULDA DA gömerim

Günün Fıkrası olsun bu yazdığın... Çok Güldüm... Sen bizi güldürdün Allah ta seni güldürsün komik adam...

akin1

Kıdemli Üye
@Castar7 ile uzun bir arkadaşlığımız olmasada, fikirleri ve gözlemleri kişisel fikir ve düşüncelerimle benzer buluyor, yorumlarında adil ve adaletli davrandığına inanıyorum. Uzun uzadıya yazdığı postta da değindiği konularda bana göre haklı.
Tabi ki burada herkes kurallar çerçevesinde fikirlerini, düşüncelerini yazmakta serbest ancak forum adı üstünde bilgi paylaşım ortamı, şikayet ortamı değil. Şikayeti olan oyuncular basvuracakları yeri unutmuş olabilirler. Oyun içerisindeki ayarlar kısmından Destek hattına ulaşarak oyuncular hakkındaki şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.
Forumu lütfen amacına uygun kullanalım, oyun içerisinden yaptığınız şikayetler ile elde edemediğiniz sonuçları foruma yansıtarak kutuplaşmaya mahal verici, oyuncular arasında taraf gözeterek iliski kurulmasına neden olacak davranışlardan kaçınalım @Deadwood22 nin beklediği kaos ortamını olusturmayalim.
Hepinize sevgi ve saygılar, güzel ve keyfli oyunlar dilerim.

Deadwood22

Kıdemli Üye
@Deadwood22 nin beklediği kaos ortamını olusturmayalim.
giphy.gif

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Dünya Açılışı14/01/2022 - 00:00
Dünya Kapanışı21/02/2022 - 23:59

burda böyle yazıyor oyun içinde 9gün diyor serwer nezaman kapanıcak acaba

@sleeplesslady
etkinlğimiz duyuruda belirttiğimiz zamanda 21/02/2021 23:59'da kapanacak. Ama dünya kapanışı sistemsel olarak 25 Şubatta olacak ki biz girip kontrolleri yapabilelim, sonuçları alabilelim diye. Sizler 22 Şubat tarihinde giremeyeceksiniz.

Son düzenleme: