• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Red Kit ETKİNLİK DÜNYASI - OCAK 2022 OYUNU

Peki uzun uzadıya yazmışsın biraz acıtasyon biraz mağdur edebiyatı yapayım hor görülen ben olayım olayları falanlar filanlar... Ufuk ilk günden beri 2 puan fazla alabilmek için o savaşlarda yırttınız kendinizi. Kendiniz hariç arkanızda kalanları düşünmediniz bile ama sorsanız oyunu trollemediniz hiç bir şey yapmadınız. savaşlarda 10 turda alacağın puanı pekala 50 turda da alabilirdin. Sen ve senin takımın bencilliğini kullanıp sadece kendiniz puan alıp arkanızda kilere bakmadınız bile sırf bu bencilliğiniz yüzünden kasabanızdan red kit dünyasını bırakanlar bile oldu. Benim amacım savaşlarda başarı puanlarını toplamaktı sağolun 3 hafta bitti sayenizde çok güzel topladık onca savaştan sonra gel bak bakalım ne kadarı toplanmış sonra buradan bana fakir edebiyatı yapma.

Koleksiyon için eşya verdiğini söylüyorsun evet verdiğin kadar benden de eşya aldığını da dile getirseydin zaten karakterli bir davranış içerisinde olduğunu ispatlardın ama malum karakter meselesi ve fakir edebiyatı söz konusu olunca sadece verilenler dile getirilir alınanlar dile getirilmez. Savaşlarda besleme konusuna değinecek olursak sizin için isim de verelim sen @zeka3 @Treachorus Emperor sağolun 3 lü çetenizin sayesinde sanki o savaşta başka hiç bir kimse yokmuş gibi sadece 3 nüz varmış gibi davranışlarınız sadece birbinizin arkasını kollamanız diğer savaşan rekabet eden oyuncuların önüne engeller koymanız gibi şeyler de besleme dahilinde ki çoğu zaman çoğu savaşta yaptınız bunu. Her savaş sonrasında salonda kopan kıyametleri raporlanan oyuncuları kendin biliyorsun daha hala hangi yüz ile burada kalkıp hangi savaştan sonra uyardınız ettiniz gibi laflar ediyorsun şaşıyorum doğrusu.

Toprakçılık meselesini kasaban da ki ve İstanbul dan oyuna başlayıp red kit te oynayan arkadaşlarına danışabilirsin. Adamlar bize bir ürün npc den bir eşya vereceği zaman bile önce UFUK ne der bu işe acaba diye yazıyor UFUK a sormam lazım diyor UFUK bizi haşlar diyor ne UFUK muş arkadaş aynı UFUK burada süt dökmüş kedi yavrusu triplerinde fakir edebiyatı yapıyor nutuk çekiyor yersenn işte...

Külhan beyi konusunda kendinden bir yola çık istersen bundan sonra UFUK abileri olarak acaba ne diyeceksin bunlara..

Daha düne kadar @devilltown ile kavgalı iken onca tartışmalar yaşamış iken şimdi sizin gözünüzde can ciğer kuzu sarmasıyız tabi acaba neden ? Acaba neden böyle oldu diye hiç sordunuz mu ? @devilltown bana set mi verdi ? eşya mı verdi yada başka bir şey mi verdi ? Hayır olayların buraya gelmesi tamamen sizin yüzünüzden ve sizin tutturmuş olduğunu saçma toprakçılık adam kayırma ve besleme politikalarınızdan. Hiç bir savaşa noel set ile girmemiştim ta ki siz artık savaşların içine edip 3 arkadaş her şeyi kendi çıkarınız menfaatiniz için kapatana kadar madem öyle UFUK efendi bundan sonra böyle. Sen İstanbul da oynayan oyuncu arkadaşlarını kayırıyor onlara toz kondurmuyorsan bizde çevremizde ki oyuncu arkadaşlarımıza ne kadar kavga da etsek tartışsak da aynı fikirde olmasak da bu saatten sonra ortak çıkarlarımız söz konusu olduğunda göreceğin tepki de bu olacak muamelede bu olacak.

Hatırlarsan bir hırsızlık olayımız oldu RED KİT ' de sana yazdık senin serverından bir adam dedik bi araştır et dedik bak durup dururken aldı ihtiyacı olmamasına rağmen dedik sen ne yaptın ? Olmaz öyle şey yapmaz bi soruşturalım falanlar filanlar az daha kalsa bizi yalancı çıkartacan be UFUK madem serverında oynayan yeri arkadaşlarına toz kondurmuyorsun o zaman sen onlardan sorumlusun onlarda senin yaptıklarından UFUK.

Her defasında söylemişsin ya hani derdi sıkıntısı olan ilk bana gelsin diye filan, sen niye ilk gelmedin UFUK savaştan sonra kendin gördün yaptığımı NOEL SET ile sen neden gelmedin yada zamanında takıştığınız oyuncuları SALON chatinden tartışırken '' oo çok iyi yaptın iyi dedin helal sana ' gibi lafları ediyordunuz ne oldu? İşinize gelmeyecek şeyler yapıldığında 180 derece mi döneceksiniz siz böyle ?

Tehdit etme konusuna da değinecek olursak gider ayak, bak UFUK oyun kuralları çerçevesinde istediğim hareketi yaparım istediğim kadar da yaparım istersem gelirim o serverınızda her gün savaş açarım hiç birine de gitmem etkinlik savaşı olur giderim bayrağımı yaparım. Bu konu ne yapabilirsin yaptıklarım oyun kuralları dışında mı hile mi hurda mı ? Bu oyundan nasıl zevk alıyorsan yaptıklarınla aynı şekilde yaptıklarımla da nasıl ki RED KİT'de bunu gördün aynı o şekil zehir etmesini de bilirim.

Bütün server yaptıklarınızı görmüşken bana kalkıp burada ne fakir edebiyatı yap ne mağduru oyna. Yapılan her şey oyun kuralları çerçevesindeymiş hem sen hem takım arkadaşların kendi kendinize zehir ettiniz oyunu.

Devam edin böyle nasıl işinize geliyorsa. Oyun kuralları çerçevesinde herkes işine geldiği gibi şekillensin.

Bu arada son kez belirteyim bırak bu mağduru oynamayı acıtasyon hallerini filan komik oluyorsun. Ne halt ettiğinizi ne halt olduğunuzu kendiniz de biliyorsunuz karşınızdakiler de biliyor.

Şu cümlelerinin yarısı yalan diğer yarısı da uydurma senaryon olmasa kalkıp cevap verirdim de... Duvara konuşuyorum herneyse, sahne sizin oynayın

devilltown

Kıdemli Üye
yukarıda yazılanlardan sadece set +3+4mevzusuna misal olsun dıye cevap everlım gerisi fasa fiso

an ıtıbari ile48500 calısma yapmışım
48,500 x15 sn 15 sanıyede ortalama 6500-8000 dolar alıyorum yanı 7500 doları baz alalım
48,500x7500 usd=363,750,000 usd yapar
elımde +3 kaptan
+3 murieta setım +
+1 vaquero setım var
+1 cortez
1paul setım
1balıkcı setım
1noel setım var
kaptan set sandıgı 2,500,000 dolar+
murrieeta set sandıgı1,400,000 dolar
vaquero sandık 1,800,000 dolar
coortez set 2,500,,000

3x2,500,000= 7,500,000 cortez set
27x2,500,000= 67,500,000 kaptan set
3x1,800,000 = 5,400,000 vaquero set
27x1,400,000= 37,800,000 murrieta set

+-----------------------------
118,200,000 total set ücreti

total kazanc >>>>363,750,000
set ücreti >>>> 118,200,000
-----------------------------------
kalan bakiye >>>>245,550,000 dolar civarı.... bun içinde
iistedıgım setelre ulaşmak için boş cıkan setelr içinde 145,550,000 doları atalıkm mkaldı 100,000,000 dolar
şimdi bizdekı +3+4 setlerin hesabını soracak adamın ALNINI KARIŞLARIM......

EVET BEN DIYORUM UFUK YALAN SÖYLEDIN EN AZINDAN İLK SAVAŞTA VE SONRASINDA BENİM TELEFON NUMARAMI ELE GEÇİRMEN KONUSUNDA YALAN SÖYLEDİN EVET SEN BİR YALANCISIN!!!!!

haydi YİĞİDİN MALI ortada olur buyursunlar incelesınler...
ha evet elımnde artan fazal setelrı o cok sevdıgınız İSTANBUL serverındekı oyunculara seve seve verdım cünki......
onlarında biz 20 saat onlıne olanlar kadar rekabete katılmaları için...
İSTEYEN HER OYUNCUYA HER ŞEKİLDE DESTEK OLURNUR!!!!
karsılık beklenmeden bir servde savaş veya başka bir olusum için bedel istenmeden...

Son düzenleme:

Castar7

Kıdemli Üye
Şu cümlelerinin yarısı yalan diğer yarısı da uydurma senaryon olmasa kalkıp cevap verirdim de... Duvara konuşuyorum herneyse, sahne sizin oynayın

İşine gelmeyince öyle oluyor zaten Ufuk, yarısı yalan olur yarısı da uydurma olur. Neyse bende de hata var ciddi ciddi uzun uzun cevap verdik. Hakettiğin cevap belliydi kısa bir cümle ile acısatasyon yapayım mağduru oynayayım süt dökmüş kedi olayım. Devam Ufuk efendi devam..

devilltown

Kıdemli Üye
istanbulda rakip birlikleri bana birlik daveti atmış İSTANBUL SERDARI UFUK tarafında veto edılmış:)
basit bir örnek..

burada ismini XXXXX ile gösterdgım oyuncu istanbul server oyuncusu ve maluş şahsın rakibi olan ittifakta ..bana abi salla ugrasma dedı İTTİFAKLARINA KATILMAMI İSTEDILER...

12:17]xxxxxxxgeliyom saldırıya
[12:17] devilltown:+
[12:18] devilltown:salla ben onlara orda ne yapacagımı bılıyorum
[12:19]xxxxxxxkomple bi istanbula rezil olur yanii
[12:19] devilltown:yazdım cıktım
[12:19] devilltown:sizin tarafıda zora sokmayalım en amntıklısı benım dışarad kalmam
[12:20]xxxxxxxsabote etmeyecem diyon ufuk niye karışıyor ben de onu anlamadım ya neyse
[12:20] xxxxxxxher gün salonda bağırıyor kale savaşlarına gelin diye
[12:20] xxxxxxxxbizim taraf zaten zayıf

Castar7

Kıdemli Üye
istanbulda rakip birlikleri bana birlik daveti atmış İSTANBUL SERDARI UFUK tarafında veto edılmış:)
basit bir örnek..

Yahu yersen işte diyorum ya işine gelmeyince söylediklerimiz ya yalan oluyor yada uydurma. En son külhanbeyliği yapıyordu serdarlığa terfi etmiş.. Yakında Derebeyi ilerleyen günlerde paşalığa kadar yolu var.. Ama pardon biz yalan söylüyoruz arada da uyduruyoruz.. Çünkü biz manyağız paranoyaklık var bizde. Böyle durup dururken saracak insan arıyoruz... :p

***300***

Kıdemli Üye
-Bana eşyalar ve ustalık konusunda besleniyorsun dediniz... Daha kısa sürede ürün elde etmek için sabahlara kadar tek başıma ürün topladım 15 saniye...

Bir tane cortina, wilson setim, bir tane balıkçı setim ve bir tane de paul setim var.Bunlar mı gözünüze besleniyor gözüktü ? Eeee sonra noldu ? Bana bunları dediniz ama hepinizin üstünde en kötü +3 +4 setler var... Ben tek bir kere ağzımı açıp, sizler gibi birşey dedim mi ? Ama size kalırsa kesinlikle o setleri tek başınıza emeğinizle toplamışsınızdır.

Hey Hey Hey Ling Tosite Sigure, yazmış olduğun romana Castar diye başlayıp üst kapalı şekilde bana dil uzatmana müsaade mi edeceğimi düşündün. Şuan o serverda +4 VAQ seti bir tek bende var ve bu seti bana kuşlar getirmedi. Ayrıca başka kimsede herhangi bir +4 set göremedim. Kimlerde var? Neyi ima etmeye çalışıyorsun? Neyin mücadelesini veriyorsun? Sen zaten ağzını açıp bir şey demeden önce bi bak bakalım laf atacağın kişilere ne kadar çalışmaları ve paraları var. Ne kadar zaman ve emek harcamışlar? Benim kaç adet çalışmam var hiç baktın mı oraya +4 set yaftasını yapıştırırken.

Sana kolaylık olsun; 45bin adet 15sn çalışma ve ortalama olarak her bir çalışmam 9-10bin getirisi oluyor kimi zaman 11bin bile oluyor ama minimum 9bin. ( Düşen eşyaları saymıyorum bile.) Biz minimum tabanı baz alalım, 45bin x 9bin = 405M ediyor şimdi bak bakalım bu rakam ile nasıl +4 VAQ seti yapabiliyorum ve ne kadar para artıyor. Yazı yazarken yalanlarınla milleti zehirleme. Lafın nereye gideceğini ya bilmiyorsun ya da bilmezlikten geliyorsun. Haklı bir olayın varsa kendini ifade et, sonuç olarak kendini ifade edebilme yeteneğinin olduğunu düşünüyorum. Dil uzatmaya çabanda boşa çıkması seni üzmesin sakın, zamanla öğrenirsin nerede ne şekilde davranman gerektiğini. Yeni yazacağın romanında sana başarılar diliyorum.

Keyifli oyunlar. Teşekkürler.

Hey Hey Hey Ling Tosite Sigure, yazmış olduğun romana Castar diye başlayıp üst kapalı şekilde bana dil uzatmana müsaade mi edeceğimi düşündün. Şuan o serverda +4 VAQ seti bir tek bende var ve bu seti bana kuşlar getirmedi. Ayrıca başka kimsede herhangi bir +4 set göremedim. Kimlerde var? Neyi ima etmeye çalışıyorsun? Neyin mücadelesini veriyorsun? Sen zaten ağzını açıp bir şey demeden önce bi bak bakalım laf atacağın kişilere ne kadar çalışmaları ve paraları var. Ne kadar zaman ve emek harcamışlar? Benim kaç adet çalışmam var hiç baktın mı oraya +4 set yaftasını yapıştırırken.

Sana kolaylık olsun; 45bin adet 15sn çalışma ve ortalama olarak her bir çalışmam 9-10bin getirisi oluyor kimi zaman 11bin bile oluyor ama minimum 9bin. ( Düşen eşyaları saymıyorum bile.) Biz minimum tabanı baz alalım, 45bin x 9bin = 405M ediyor şimdi bak bakalım bu rakam ile nasıl +4 VAQ seti yapabiliyorum ve ne kadar para artıyor. Yazı yazarken yalanlarınla milleti zehirleme. Lafın nereye gideceğini ya bilmiyorsun ya da bilmezlikten geliyorsun. Haklı bir olayın varsa kendini ifade et, sonuç olarak kendini ifade edebilme yeteneğinin olduğunu düşünüyorum. Dil uzatmaya çabanda boşa çıkması seni üzmesin sakın, zamanla öğrenirsin nerede ne şekilde davranman gerektiğini. Yeni yazacağın romanında sana başarılar diliyorum.

Keyifli oyunlar. Teşekkürler.

Tartışmaya gelmedim o yüzden hiç laf atma yazcağım şeylere... 45 bin çalışmanın hepsini 9k dan alma. 9k yı paul setle alırsın ilk günlerde paul set yoktu. 45k çalışmayı sunucu kaç gün açıksa ona böl sonra her gün hangi setin varsa gün gün tek tek hesapla yada ikişer günlük hesapla. Bu şekilde ne kadar kazandığına dair daha doğru bir sonuç çıkar. (Para konusundan bahsediyorum +4 Vaq yapılabilirmi yapılamazmı ondan bahsetmiyorum.)

devilltown

Kıdemli Üye
Tamam da ben zaten başka para seti yok demedim... Hangi gün hangi set varsa ona göre hesaplasın dedim...
birde bu üsteki İSTANBUL yazışmasına yorum alalım:)
Ben bu oyunu oynadıgım sürece herkes elinden geleni ardına koymasın:)
İSTANBUL serverınde gencler ağbi gel burda bizimle ol dedı ..sabah gırıdm ıttıfaka ama baktım UFUK prensınız sızlanmış iki ittifak arasında sorun cıkmasın dıye ayrıldım:)
gereklı açıklamayı yaparak o serevede evet kasacagım elimden geldıgınce savaşlarad bayrak yapacagım...
sizde elınızden gelenı yapın:) yani DÜRÜSTLÜK SEVECENLİK HERKESE BONCUK DAĞITMA ROL kesme olayı siz ve sizin prensınızde bende GRİ yok YA SİYAH ya BEYAZ!!!!
Nasıl RED KİT serverinde hepinizi kaleye gömdüysem 1-2 aya kalmaz İSTANBULDA DA gömerim

birde bu üsteki İSTANBUL yazışmasına yorum alalım:)
Ben bu oyunu oynadıgım sürece herkes elinden geleni ardına koymasın:)
İSTANBUL serverınde gencler ağbi gel burda bizimle ol dedı ..sabah gırıdm ıttıfaka ama baktım UFUK prensınız sızlanmış iki ittifak arasında sorun cıkmasın dıye ayrıldım:)
gereklı açıklamayı yaparak o serevede evet kasacagım elimden geldıgınce savaşlarad bayrak yapacagım...
sizde elınızden gelenı yapın:) yani DÜRÜSTLÜK SEVECENLİK HERKESE BONCUK DAĞITMA ROL kesme olayı siz ve sizin prensınızde bende GRİ yok YA SİYAH ya BEYAZ!!!!
Nasıl RED KİT serverinde hepinizi kaleye gömdüysem 1-2 aya kalmaz İSTANBULDA DA gömerim
Tartışmaya gelmediğimi açıkca belirttim ama galiba sen tartışma kavga olmadan yaşıyamıyorsun... yok yorum falan kafana göre takıl.

devilltown

Kıdemli Üye
Tamam da ben zaten başka para seti yok demedim... Hangi gün hangi set varsa ona göre hesaplasın dedim...

bunada yukarıda kalem kalem setelrı nasıl ne fıyata aldıgımızı yazdık...
100,000,000 + para akalıyor bakıye ama suan kasada 10,000,000 var demekkı senın bir hile hurda kalan farkı nasıl a cıklayacaksınız dıyecegını öngörüp....
100,000,000 doları kenara atmısız
145,550,000 doları boş cıkartıgımız sandıklara atmısız
yani boş yapma kardeşimm.....245,500,000 doları şimdi sen böl PAUL set gelene kadar kaç çalısma olacagını....
AKIL SAHIBI OLMADAN FİKİR SAHİBİ olmayın komık duruma düşüyorsunuz

Castar7

Kıdemli Üye

100,000,000 + para akalıyor bakıye ama suan kasada 10,000,000 var demekkı senın bir hile hurda kalan farkı nasıl a cıklayacaksınız dıyecegını öngörüp....
yani boş yapma kardeşimm.....245,500,000 doları şimdi sen böl PAUL set gelene kadar kaç çalısma olacagını....

Metin ağa parası neyse ben kendim vereceğim cebimden şu beslemeci arkadaşlara istanbul dolaylarından bir yeminli mali müşavir tutalım böyle bakkal hesabıyla olmuyor bu işler anlamıyorlar işte ne diye zorluyorsun :D :p
Gerçi neyse bir şey demeyeceğim sonra uzun uzun yazıp cevabı alınca yalancı yine biz oluyoruz uydurukçu oluyoruz :p :D

Hmm aa evet yazmışsın ne fiyata aldığını falan... Yanii ? Eminim neyi ne kadara aldığını sana sormadım. Merak ettiğim ***300*** ün ne kadar kazandığıydı. Ama hata bende özür dilerim valla neden sizden düzgün cevap beklediysem...

devilltown

Kıdemli Üye
Hmm aa evet yazmışsın ne fiyata aldığını falan... Yanii ? Eminim neyi ne kadara aldığını sana sormadım. Merak ettiğim ***300*** ün ne kadar kazandığıydı. Ama hata bende özür dilerim valla neden sizden düzgün cevap beklediysem...

***300*** de 1 tane+4 vaq set var 1 de +1 cortına demekkı bu kadar basit matematiği kafanız basmıyor:)
ha siz o +2cortına +2 wilson ve diğerlerını ansıl yaptınız:) helekı bızım kadar 15 sanıye atmadan??
ve verılen cevapta dogru olmayan ne var??
hakaretmı var tacizmi...
sordun kalem kalem acıkladık YİĞİDİN MALI MEYDANDA ....
sen 27 k çalısma yapmıssın bızım kadar set +lamışsın hayırdır bu değirmenın suyu nerden gelıyor??

Castar7

Kıdemli Üye

Ya siz cidden çok komiksiniz dün ayrı bir vaka bugün ayrı bir vaka arkadaş nedir sizde ki bu yukardan bakma olayları filan sürekli bir böyle bilmiş bilmiş konuşmalar ya cidden komiksiniz İstanbul sunucusunun havasında mı suyunda mı ne varsa neredeyse bütün tipler böyle bilmiş bilmiş konuşmalar aa ben sana cevap verdim ama gerçekleri yüzüme vurunca özür dilerimler cevap vermemeliydimler sizinle doğru düzgün iletişim kuramıyorum tripleri filan. Yaş kaç arkadaşım bu triplerdesiniz ? Bilelim ona göre muamele edelim.

OYUN KURALLARI

Oyuncu, hesap oluşturmak ve kullanmak için en az 16 yaşında olmalıdır.