Etkinlik Önerileri

• Konuyu başlatan Deucalione
  • Başlangıç tarihi

ravenous

Guest
Dur bi önce innogamese soralım yeni dünyada kale etkinliği olur mu diye :D

ravenous

Guest
Olur olurda daha dünyada kale olmadığından yapılamaz diye bir cevap gelirse hiç şaşırmayın :D
Çoğu oyuncu hatır,muhabbet için oynuyor zaten,etkinlik olsa da olur olmasa da :D Kendi adıma hiç bir beklentim yok artık yönetimden,oyundan vs..

NetBeans

Guest
Arkadaşlar Cimarron'da etkinlik fikri güzel de ancak dediğiniz gibi dünya yeni olduğundan henüz kale yok.

şaşkınbakkal

Guest
Premium marketi varya(shop)1 Aylığına indirim gelsin
Örnek:
Çelik Destekli Sandık:100 premium
Premium sandık:1000 premium
Yeni Başlangıç İksiri:500 premium
Gibi ...:)

levis501

Well-Known Member
Ben etkinlik değil ama başka bir şey önereceğim. Meslekler ilk çıktığında bir çok kişi öylesine meslek seçti. Şimdi pişman olanlar var. Bir defaya mahsus olmak üzere kasmış oldukları ustalık seviyeleri sıfırlanarak meslek değişimi yapılmalı diye düşünüyorum.

umut1606

Well-Known Member
Ben etkinlik değil ama başka bir şey önereceğim. Meslekler ilk çıktığında bir çok kişi öylesine meslek seçti. Şimdi pişman olanlar var. Bir defaya mahsus olmak üzere kasmış oldukları ustalık seviyeleri sıfırlanarak meslek değişimi yapılmalı diye düşünüyorum.
Bende düşünüyorum.
Ahmet , Mehmet , Mustafa ve Cemil de düşünüyor.

Ama innogames düşünemiyor.
Saygılarımla.

NetBeans

Guest
innogames e bir sorsaydınız :D belki olur derlerdi
Burada alınan bir karar var ve hala "top innogames'a atılırsa ne olur"un peşindesiniz.

Premium marketi varya(shop)1 Aylığına indirim gelsin
Örnek:
Çelik Destekli Sandık:100 premium
Premium sandık:1000 premium
Yeni Başlangıç İksiri:500 premium
Gibi ...:)
Arkadaşlar bunlar etkinlik önerileri değil yalnız, yeri burası değil. Yine de düşünceleriniz havada kalmasın diye açıklama yapayım:

@şaşkınbakkal, bahsettiğiniz indirim önerilerini biz yöneticiler değerlendiremiyoruz. Şirketin elinde bu fiyatları değiştirmek.

@levis501, indirim önerilerinde olduğu gibi bu gibi kökten değişim gerektiren düşünceler yok değil, ancak şirketin yaptığı global değişikliklerle bu dedikleriniz gerçekleşebilir.

şaşkınbakkal

Guest
Hmm. Anladım.Peki siz oyun görevlileri söyleseniz felan olmaz demi ?

NetBeans

Guest
@şaşkınbakkal, bu konuyu İnnoGames yöneticilerine taşıyabiliriz.

@Gordon Freeman, bütün önerilerinizde İnnoGames'e yönlendirilmiyorsunuz. Biz Türkiye yöneticilerinin uygun gördüğü önerileri oraya taşıyoruz.

@Come*get*to*king*, cevabınız yukarıdaki cevap ile aynı doğrultuda. Türkiye yöneticileri tarafından uygun görülmeyen öneriler İnnoGames'a ulaşmaz.

jackdaniel

Guest
şuan west.net te yapılan bir etkinlik var.
http://forum.the-west.net/showthread.php?p=657432#post657432

kale savaşı iyi hoşta sıkıldık hep aynı şeyden. bir kere katılmışlığım yok zaten. 5000 dolar veriyorsun çekilişe katılıyorsun. yapılış işlemi detaylı anlatılmış. kazanan bol miktarda para, vaadedilen özel eşya ve bir sürpriz hediye alıyor. sizlerden de böyle kaliteli etkinlikler bekliyoruz.

kazananlara verilen ödüller.
http://forum.the-west.net/showthread.php?p=658946#post658946

Son düzenleme bir moderatör tarafından: