Etkinlik Önerileri

  • Konuyu başlatan Deucalione
  • Başlangıç tarihi

Jahrusty Bulletproof

Guest
Bu etkinlik fikri güzel ama uygulanabilirliği zayıf birlik birlik olursa belki o zaman olur. Şehir şehir zor iş
 

Dest

Guest
umut1606' nın önerisini bende çok beğendim, gerekli düzenlemeleri yapıp en yakın zamanda faaliyete geçirme düşüncesindeyim.

Öncelikle bu ve bundan sonraki tüm etkinlikler sadece dünya 1 ve dünya 7 de olacak.

Düşünce moderatörümüzün ve umut1606' nın da dediği gibi olabilir, şöyle;

Fikirler;

1) Turnuvaya katılacak kasabalar 1 hafta boyunca duello yapacak 1 hafta sonunda en yüksek kasaba duello puanı toplayan kasaba ödülü kazanacak.

2) Turnuvaya katılacak birlikler (turnuva için birlikler birleşebilir) 1 hafta içinde karşılıklı savaşlar açacak (bu savaşlar admin kalesine veya birlik kalelerine olabilir) en fazla kale düşüren birlik ödülü kazanacak.

3) Turnuvaya katılacak kasabalardan en çok rakip bayıltan kasaba ödülü kazanacak. (-2 bayılan kasabanın 1 adam bayıltması silinebilir)

Bireyse turnuvalar seviyelere takılacağı için oldukça zor gözüküyor. Şimdilik özet olarak bu şekilde bir durum çıktı. Ne kadar çabuk netleştirirsek, netleştirirseniz o kadar çabuk uygulamaya geçebiliriz.

Kasaba forumlarında tartışabilirsiniz, pazartesi günü turnuvayı başlatalım derim...
 

cnR*

Member
Ek olarak .net sunucularında haydut koymuşlar. Ödül falan da yok karşılığında. Sadece düello seviyesini belli bir düzende oturtmuşlar ve yüksek seviyedeki arkadaşların düello sıkıntısına çare bulmuşlar. Kısaca düello seviyesi yüksek insanlar fazla kişiyle düello edemiyorlar ve neredeyse düellodan soğumak üzereler. En azından iyi yeteneklere sahip ve iyi tp veren 3-4 haydut koyabilirsiniz. Önceki gibi özel eşya vs. ödüllerine de gerek yok.
 

Fx

Member
Toplu etkinliklerden sonra etkinlik adı altında olmadan haydutlar konabilir belki. Bizim serverlarımızda ne kadar uygulanabilir o kısmını Cm bilir tabi.
 

Dest

Guest
Hayır yarın başlamıyor. Siz oyunculardan herhangi bir düzeltme, ekleme veya eksiltme gelmedi. Bu yüzden şimdilik şu şekliyle düşünülüyor. Onun da bu hafta başlatmayı düşünüyoruz. Etkinlik başlamadan duyuru yapılacak.
 

cnR*

Member
Hayır yarın başlamıyor. Siz oyunculardan herhangi bir düzeltme, ekleme veya eksiltme gelmedi. Bu yüzden şimdilik şu şekliyle düşünülüyor. Onun da bu hafta başlatmayı düşünüyoruz. Etkinlik başlamadan duyuru yapılacak.
Yöneticilerden ekleme veya düzeltme geldi mi acaba? Öğrenme şansımız var mı?
 

NetBeans

Guest
Etkinlik önerileriniz için teşekkür ederiz.

Yakın zamanda yeni etkinliği başlatmayı planlıyoruz, lütfen tek tek ne zaman başlayacağını sormayınız. Bunun için duyuruları takip ediniz.

Keyifli forumlar...
 

Fx

Member
Özellikle umut1606 arkadaşımıza yapıcı önerilerinden dolayı teşekkür ederiz.

Etkinlikler, katılım olması durumunda değişerek en az 1 ay boyunca yapılacaktır.
 

cnR*

Member
Hazır etkinlik olacakken ve hem forumda hem de oyunda giriş sayısı artacakken yeni ufak da olsa 1-2 öneri ile bu ortam pekiştirilmeli. Böyle olsa tadından yenmez valla. :) En azından yeni öneriler çıkana kadar eski etkinlikler devam ettirilirse hiç fena olmaz. O kale savaşları ve haydut etkinliği.
 

Deucalione

Guest
Haydutlar artık etkinlik olarak değil de ödülsüz olarak tp kasmak amaçlı konulabilir.
 

Fx

Member
Haydut etkinliğinin olacağını zannetmiyorum ama ileride yapılacak etkinliklerin de haydut etkinliğini aratmayacağını düşünüyorum, özellikle de Deucalione' ın önerisini sizlere sunduğumuzda :)