• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Red Kit Etkinlik Dünyası - Ekim 2021 Oyunu

devilltown

Kıdemli Üye
şimdi orda hesap acsam mecburen vip acacam velevkı ilk 3 gırdım 200 kulce verıp 100 kulce almakda biraz komık olmayacakmı:)

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Merhaba kovboylar,
Katılan oyuncularımızın isteği değerlendirilmiş ve bonuslara ekleme yapılmıştır. Eklenenler:

Ürün bulma Şansı : %500
Çalışma ve Düello motivasyonu : %400

1634238022226.png

iyi eğlenceler dileriz

oberon

Üye
Eski Takım Üyesi
Merhaba kovboylar,

Duyurumuzda belirttiğimiz gibi düzenli olarak yasaklı eklenti taraması yapılmaktadır. Yasaklanmış eklentileri kullanmasanız bile bilgisayarınızda yüklü olması kullanabileceğiniz anlamına geldiği için söz konusu eklentileri varsa, kaldırmanızı tavsiye ederiz.
Oyunun asıl amacının eğlenceli zaman geçirmek olduğunu unutmayın. ;)

İyi Oyunlar

fetih61

Üye
siz de ne çok istekte bulundunuz diyeceksiniz ama şu şans aralığı biraz artarsa ( yani çp verilirse) ya da para bonusu artarsa sanki daha iyi olur gibi. yoksa setleri almamız baya zor olacak :)

levis501

Kıdemli Üye
Diyorum ki 15 günle sınırlı olmasa. Arada 2 gün bakamasan bi daha sıralamaya yetişme şansın kalmıyor. İllaki de bakamayacağın gün olacaktır. Çünkü çoğumuz hatta hepimiz ya işe gidiyor yada okula. En az 30 gün falan olmalı bence.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Diyorum ki 15 günle sınırlı olmasa. Arada 2 gün bakamasan bi daha sıralamaya yetişme şansın kalmıyor. İllaki de bakamayacağın gün olacaktır. Çünkü çoğumuz hatta hepimiz ya işe gidiyor yada okula. En az 30 gün falan olmalı bence.
Bu etkinliğimiz Ekim Festivali ve Ölüler Günü arasına sıkıştığı için 14 gün süreli olmak durumunda kaldı. Global etkinliklerin olmadığı bir dönemde Red Kit daha uzun süreli açılacaktır

Merhaba,
Aşağıdaki kategoriler için bir sıralama var mı? Örneğin bir oyunca hem tecrübede hem de ustalıkta 1. ise hangi kategori için 1. sayılacak. Arkasından gelen için bu öncelik önemli olacak diye düşünüyorum.

Amacınız aşağıdaki kategorilerin birinde en yüksek puana sahip olmak:
  1. Tecrübe
  2. Düello
  3. Ustalık
  4. İnşaat/Kurma Puanı
  5. Başarı Puanı

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Merhaba,
Aşağıdaki kategoriler için bir sıralama var mı? Örneğin bir oyunca hem tecrübede hem de ustalıkta 1. ise hangi kategori için 1. sayılacak. Arkasından gelen için bu öncelik önemli olacak diye düşünüyorum.

Amacınız aşağıdaki kategorilerin birinde en yüksek puana sahip olmak:
  1. Tecrübe
  2. Düello
  3. Ustalık
  4. İnşaat/Kurma Puanı
  5. Başarı Puanı

diyelim siz Tecrübe kategorisinde 2. sırada ama Başarı kategorisinde 1. sıradasınız, o zaman siz en yüksek olduğunuz olduğunuz kategoride yani Başarı Puanında 1. lik ödülünü alacaksınız, Tecrübe kategorisinde normalde 3. olan kişi de 2.liğe yükselecek ve ona göre ödül alacaksınız.

Diyelim ki sizi 2 kategoride birden 1. sıradasınız, mesela Tecrübe ve Başarı, o zaman yukarıdaki kategori sırasına göre ilerleyeceğiz, Tecrübedeki 1.liğinizi sayacağız, Başarı'da 2. olan kişi de 1. olacak.

Aşağıda bir örnek yapmaya çalıştım:

1635186214723.png

AAA oyuncusu Tecrübede 1. olduğu için Düello ve Başarı kategorisinden silinir (kırmızı)
GGG oyuncusu hem Tecrübe hem Düelloda 2. olduğu için, Tecrübe kabul edilir, Düello kategorisinden silinir (kırmızı)
Mesela İnşaat kategorisinde NNN 5. olduğu halde, üstteki oyuncular kategoriden silindiği için 2. olur

bu şekilde her kategoride 5 kişi ödül alana kadar işlem yapılır (örnekte yeşil).

Umarım açıklayabilmişimdir.

Aslında tam olarak aradığım cevabı alamadım @sleeplesslady :) diğer kategorilerdeki derecelerin silinmesi ve bir alt sıradakinin o dereceye gelmesi zaten OK olan bir durum.
Sadece kategoriler arasındaki sıralama nasıl o önemli. Sizin vurguladığınızdan anladığım Öncelik Tecrübe sıralaması. Peki sonrakiler ?

Aşağıdaki gibi bir cümle bekliyorum aslında;

En başarılı derece puanı(1.'lik, 2.'lik vs) farklı kategorilerde olan oyuncular, Aşağıdaki kategori sıralamasına göre ödüllendirilirler.

Örn: Tecrübe ve Ustalıkta 1. olmuş oyuncu, Tecrübede 1. olmuş sayılır
Ustalık, Kurma ve Başarı puanında 2. olmuş oyuncu Ustalıkta 2. olmuş sayılır

1. Tecrübe
  2. Düello
  3. Ustalık
  4. İnşaat/Kurma Puanı
  5. Başarı Puanı

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Aslında tam olarak aradığım cevabı alamadım @sleeplesslady :) diğer kategorilerdeki derecelerin silinmesi ve bir alt sıradakinin o dereceye gelmesi zaten OK olan bir durum.
Sadece kategoriler arasındaki sıralama nasıl o önemli. Sizin vurguladığınızdan anladığım Öncelik Tecrübe sıralaması. Peki sonrakiler ?

Aşağıdaki gibi bir cümle bekliyorum aslında;

En başarılı derece puanı(1.'lik, 2.'lik vs) farklı kategorilerde olan oyuncular, Aşağıdaki kategori sıralamasına göre ödüllendirilirler.

Örn: Tecrübe ve Ustalıkta 1. olmuş oyuncu, Tecrübede 1. olmuş sayılır
Ustalık, Kurma ve Başarı puanında 2. olmuş oyuncu Ustalıkta 2. olmuş sayılır

1. Tecrübe
  2. Düello
  3. Ustalık
  4. İnşaat/Kurma Puanı
  5. Başarı Puanı
aynen, aslında yukarıda cevabında açıklamaya çalıştım. Birden fazla kategoride aynı sırada yer alan oyuncularımız belirttiğiniz sıraya göre ödül alacak; mesela yukarıda yeşilli, kırmızılı verdiği örnekte "GGG" hem Tecrübe hem Düelloda 2. olduğu için, Tecrübe kabul edilir, Düello kategorisinden silinir (kırmızı)