Etkinlik Savaşı (Testhesaplar saldırıyor)

devilltown

Active Member
tr de degil tahvıl doktor cantası vesaıre gibi ödüller külçe dahı verılse savunma savaşlarına gelmem buyuk ıhtımalle ben yıllardır etkınlık savaşlarında oldum kendıne vazıfe biçip emir veren görmedım etkınlık savaşları genellikle bıreyseldır ve ben bu yönetme istegı arzusu olanları itici ve gereksız bir eylem olarak goruyorum ve katılmayıda düşünmüyorum şahsi olarak

XHellFire

Active Member
Katılım düşük olunca etkinlik savaşıda olsa gerek oluyor daha sektörler arasında nasıl dolaşacağını bilmeyen adamlar var

RezieaL

Member
Daha düne kadar külçemi alıyordukda fiyatlar yükseldi diye dünya bitti diyelim bu oyunu sıkıntıya koyan tek şey itemlerin belli adamlarda toplanması para dönüyor dolaşıyor aynı yerlere geliyor bi bitmediki sidik yarışımız rahat rahat oynayalım :D
Bunu diyen sen misin okan :D

samael

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
ilk 2 savaş iyi idik demekki ödüller cazip gelmedi son savaşta hezimete ugradık d1 de savaşlar ölmesin diye birlikten sehir cıkartıp savaş acmasını istedim son savaş testler egleniyor gibi oldu 48/30 gibi bir rakamla aranızda toplantı yapıp ödülleri biraz daha cazip hale getirseniz belki millet gelir :) konumuzla pek alakalı olmasa da son külce zamlarından sonra oyunda baya kopukluk oldu şahsen ben gir cık yapıp oyuna bakıyorum bu konuyuda innoya iletip iletmediğinizi bilmem ama bu külce fiyatları tr de tutmaz..önümüzde etkinlik var hep beraber görecez :=)
Külçe zammı konusunda benim yapabileceğim birşey bulunmuyor. Üst yönetime bu konuyu ileteceğim fakat innogames tarafından olumlu sonuç alınır mı bilemem.

Etkinlik konusuna gelecek olursak, külçe zamlandığı için verdiğimiz ödüllerin maddi değerinin de arttığını düşünüyorum.

Ama her zaman önerilerinize ve isteklerinize büyük değer verdiğimizi bilmenizi isterim. Gerçekleştirilebilecek (innogames tarafından alınan belli sınırlar bulunuyor) önerilerinizi gerçekleştirmeye çabalamak isterim.
Bize her zaman etkinlikler ile ilgili önerilerinizi yollayabilirsiniz.
İyi forumlar dilerim.

XHellFire

Active Member
İyi oku önce kendimide koydum o gruba farkındaysan ki herkes bilir elkonun bitmesine sebep olanlardan biride benim yaptığımızı yapmadık demiyorum ama bakıyorumda günlerdir yok düello yok ödüller herkesde bi şükürsüzlük madem beğenmiyorsunuz katılmayın diyorum ben .. daha düne kadar külçeylemi oynuyorduk o olmadanda oynanıyor bu oyun :)

devilltown

Active Member
İyi oku önce kendimide koydum o gruba farkındaysan ki herkes bilir elkonun bitmesine sebep olanlardan biride benim yaptığımızı yapmadık demiyorum ama bakıyorumda günlerdir yok düello yok ödüller herkesde bi şükürsüzlük madem beğenmiyorsunuz katılmayın diyorum ben .. daha düne kadar külçeylemi oynuyorduk o olmadanda oynanıyor bu oyun :)
okan senı bilmemde bız yıllardır kulceyle oynuyorduk.. hatta etkınlıklerde 1-2-3 ödüllerı şimdikinin 2 katından fazla idi bı adalet dıye tutturdum agzım cıkaydııda her karakter için ödül sistemı dıye bastırmasaydım. ayda 1k kulcemı kapar kenara cekılırdım.helekı senın gıbı ölü dogan ELKO için bınlerce lıra harcayan bırı bunu dıyorsa ne dıyeyım SENSİNNNNNN;);););););)

XHellFire

Active Member
Ölü olsada oynadığım dünya ihtiyaç olursa bugünde basarım parayı hesabımın hangi dünyada olduğu önemli değil seviyorum oyunun sistemini buna benzer çok oyun oynadım ama keyif aldığım parayada acımadığım tek oyun bu inno birleştirmiş kapatmış yeni açmış yok ödül azmış çokmuş adalet yokmuş yönetim çalışmıyormuş bunlarıda kafaya takmıyorum yapıcam dediğim herşeyi yaptım oyunda buda benim için yeterli :) Benim şahsi fikrim oyunu bitiren egosu tatmin olmayan oyuncular .. Yönetim yada inno değil :)

devilltown

Active Member
Ölü olsada oynadığım dünya ihtiyaç olursa bugünde basarım parayı hesabımın hangi dünyada olduğu önemli değil seviyorum oyunun sistemini buna benzer çok oyun oynadım ama keyif aldığım parayada acımadığım tek oyun bu inno birleştirmiş kapatmış yeni açmış yok ödül azmış çokmuş adalet yokmuş yönetim çalışmıyormuş bunlarıda kafaya takmıyorum yapıcam dediğim herşeyi yaptım oyunda buda benim için yeterli :) Benim şahsi fikrim oyunu bitiren egosu tatmin olmayan oyuncular .. Yönetim yada inno değil :)
özel olarak konustugumuzda bıraz farklı konusuyorsun ama yinede sevıyorum senide okan.
ödül mödül hıkaye ama birbirimize dürüst olmak en buyuk erdemdir.. ve senin tatmın sınırınla bazı oyuncuların tatmin sınırı farklıdır kimi ota çöpe talim eder kimi savaşa kimi düelloya ama insan oglu açgözlü ve doyumsuzdur..
kaldıkı ödülün azlıgı coklugu diye bir konu yok
bak yabancı serverlerde sende oynuyorsun hiç buradakı gibi ödül sistemı olan bir server varmı çünki oradakıler yonetımı ile oyuncusu ile herseyı kıvamında tadında yapıyor..burada biz oyuncular bile kim daha uzaga i...cek diye yarıs içindeyız.

Son düzenleme:

XHellFire

Active Member
Eyvallah abi bende seni seviyorum ondan yana sıkıntımız yok burda konuştuğumuz konu senle ben arasında değil ben genel olarak varolan bir problemi söylüyorum . Şimdi sen kale savaşı seviyosun bir başkası düello biri para kasar biri ürün biride kilise oyunda herkesin keyif aldığı bir taraf var . Şimdi kale savaşları başlıyor 1 taraf arka arkaya savaş kazandımı hooop geçiyor herkes o tarafa ve bir taraf güçlü kalıyor bir taraf güçsüz kalıyor sonra olan oluyor bakıyorsun 3 5 savaş sonra kaleler boş .. Geçiyorsun düelloya sen normal bir şekilde düello atıyorsun adamın teki parası gitti diye özelden basıyor bedduayı diyosun ki lanet olsun atmıyorum düello oda öyle kapanıyor . Kaleciler düellocular yok o ticarette bu kilisede diye salonlardan sürekli laf geçiriyor yani uzun lafın kısası Kimse birbirini çekemiyor ben yapmıyorsam oda yapmasın benim olmayan onunda olmasın diye düşünüyor bu böylede devam eder . İngilizde oynuyoruz orda bu etkinlikler yok onda herkes hemfikir ama bu etkinliklerin amacı zaten olan oyunculara bişeyler verebilmekde . O oynadığımız ingiliz serverındaki adamlar geri dönseler trye herkes yanındakini oraya getirmese trde tutmaya çalışsa herkes elini taşın altına koysa bana göre düzelir düzelmeyecek bişey değil bence . Sevmediğimiz emre bile yabancıda kim varsa buraya getirip savaşlara sokma çabasındaydı farkındaysan o elini ayağını çektikden sonra d1deki savaş ekibi büyük bir düşüş yaşadı . Burda konuştuklarımızı dostluklarımıza yansıtmak için değil önümüzdeki problemi fikirlerimizi çarpıştırarak düzeltme amacındayım . İşi yokuşa sürerek hiç birimiz bir yere varamayız . Geçmişte güzel günler yaşanmış bu oyunda inşallah tekrar o günleri görebiliriz tek temennimiz bu :) Seviyorum seni metin abi kamyonun freni patladı yokuş aşagı gidiyor arkasından itmeyelim bizde önüne geçelimde durduralım birlikde :)

devilltown

Active Member
O oynadığımız ingiliz serverındaki adamlar geri dönseler trye herkes yanındakini oraya getirmese trde tutmaya çalışsa herkes elini taşın altına koysa bana göre düzelir düzelmeyecek bişey değil bence .

okan öncelıkle bu dediğin imkansız çünki insan güven olan bir ortamda oynar yada yatırım yapar..
ingiliz serverinde bir TÜRK oyuncu benden 8 set çaldı yardım ıstedı ettık.ve adam mesajla seni çarpmak bayagı zevklı diye yazdı.keza pazarda isim olan bır çöpü dahı 7 gun de dursa kımse almaz (tabi TÜRK) bir iki oyuncu hariç
gelelım bizim servere
adam pazara KAZIK attım al sokarsın ..diye chatte yazıyor ihlal bildiriyorsun ve bu max 5 cp ile gecıstırılıyor.
pazardakı ürünü eşyayı ben evet çaldım dıyor hatta üste para ısteyerek sana gerı satmak ıstıyor bunu destege yazıyorsun bizim yapacagımız bir şey yok denılıyor.
ve gelelım yabancı servere benden set çalan d7 oyuncusu ismini ifşaya gerek yok EN 15 de her actıgı hesap ban yedi..
ve artık oradaki sistemı ve oyuncu-yonetım ilişkisini bilen tanıyan veya yaşayan kimse TR ye gerı dönmez

devilltown

Active Member
ve TR serverleri yanıyor deseler içinde bir saman çöpüm yok yanarsa yansın derim:) hatta inno nasıl bukadar az oyuncusu olan bir ülkede SERVER tutuyor aklımda almıyor.ulusal savaşlarda gördük kalelerı 20 kişi ile savunmak zorunda kaldık

vol

Member
hani bir Avustralya vardir kita olarak ingilteredeki mahkum lari oraya gonderirlermis devrin birinde ve Avustralyadaki beyazlar cogunlukla bu surgun yasayan mahkumlarin devamidir.
Ingiliz serveri ni ben oyle goruyorum zamaninda Tr serverinde multi yapan usulsuzluk yapan kufur eden banlilar kacisi ingiliz serverinde buldu .Sonra yaninda kasabasindakileri cevresindekileri anlastigi iyi anlastigi oyunculari da goturdu. Sonra da Tr serverini her platform da kotulemeyi kendilerine vazife edindi
Her yeni bir oyuncu hangi dunya daha kalabalik diye sordugunda TR serverinde is yok Ingiliz serveri daha iyi diyenler bosuna yonetimden serverden sikayet etmeyin.
Kendimiz ediyoruz kendimiz buluyoruz .

Kulceler 2 kati oldu kulce almiyalim diyoruz grev yapalim diyoruz bi lewis le ben kulce almiyoruz ama duydugumuz kadari ile kulce satislari oncekinden dahada iyiymis

hadi kolay gelsin hepimize

lawww

Active Member
hani bir Avustralya vardir kita olarak ingilteredeki mahkum lari oraya gonderirlermis devrin birinde ve Avustralyadaki beyazlar cogunlukla bu surgun yasayan mahkumlarin devamidir.
Ingiliz serveri ni ben oyle goruyorum zamaninda Tr serverinde multi yapan usulsuzluk yapan kufur eden banlilar kacisi ingiliz serverinde buldu .Sonra yaninda kasabasindakileri cevresindekileri anlastigi iyi anlastigi oyunculari da goturdu. Sonra da Tr serverini her platform da kotulemeyi kendilerine vazife edindi
Her yeni bir oyuncu hangi dunya daha kalabalik diye sordugunda TR serverinde is yok Ingiliz serveri daha iyi diyenler bosuna yonetimden serverden sikayet etmeyin.

Kulceler 2 kati oldu kulce almiyalim diyoruz grev yapalim diyoruz bi lewis le ben kulce almiyoruz ama duydugumuz kadari ile kulce satislari oncekinden dahada iyiymis

Abla benim külçe fiyatlarının altında hala free yazısı var ilk külçe alımına sirkten çevirme 50 tavil vs şeyler veriyorlar ya o yazı hala duruyor bende bide beni kat içine o isimlerin :)

devilltown

Active Member

VOL valla bunu kım dedıyse halt etmiş ben ve benım kasabamda 1 tane eskıden ban yemiş yada başkasının referansı ıle oraya gecmış kımse yok.
biz bu oyuna savaş var dıye başladık ve ilk 4-5 sene gercekten cok ıyı idi..
sonra biz TÜRK lerin genetıgınde olan hizipcilik baş gösterdi güce kavusmak en cok esyaya sahıp olmak ve en cok popularıteye sahıp olmak (kendımıde içine katıyorum dikkatını cekerım)
yönetımı elbette eleştirecegız. adaletsiz ban cezaları- arkadaş kanaka ilişkilerı heleki en son secılen 4 etkınlık yonetıcısınden 2 tanesı defalarca banlanmıs kısılerden olması.ve yönetımden beklentılerımızı karsılamamasını elestırmıyecekmıyız
bir oyuncu
sana pazara kazık attım al sokarsı yazacak bunu ıhlal bıldıreceksın ve 5 ceza ıle gecıstırlecek..
veya bır etkınklık savaşı acılacak savaşa 2 saat kala duyuru yapılacak nıye eleştırmıyelım!!
ve evet ingiliz serverlerı ve daha bir cok yabancı server TÜRK serverlerınden daha ıyı ve huzurlu
çünki orada
kim daha uzaga i...cek dıye birbirne düşmuyor ınsan..
külçe mevzusuna gelıncede
vallahı senın bır kez şikayet ettıgını duymadık.
hem forumda hem destekde hem oyun ıcersınde defalarca bu konuyu actıgımızda sesın hıc cıkmıyordu.
şimdi kalkmış osman ve ben almıyorum dıyorsun.
kımse almıyor bıldıgım kadarı ile yanı şahsınıza munhasır bir olay degıl bu!!

ve evet ingiliz serverıne ÖZGÜR iradesi ile gelen her TÜRK oyuncuya elımden gelen her türlü destegı yapacagım ama ASLA kımseye referans lınkı vermedım kendılerı ıstemedıkce ..
şimdi yine üzerine vazıfemı burda bunu savunmak dıyeceksın evet vazıfe çünki hem yonetımı en sert şekılde eleştren tek kişiyim hemde 2 yıldır TR öldü ama bız İNGİLİZ (en15)de cok daha ıyı bır ortamda oynuyoruz dıyen kişiyim

vol

Member
TR yi kotuleyip Ingilizi yuceltdiginiz ve oyunculari Tr serverinden ne kadar soguttugunuzu yukaridaki yaziniz aciklamis zaten
bunun icin referans linki vermenize gerek yok
Elestiri baska seydir Tr kotudur INgiliz iyidir demek baska sey
Baska sorum yok hakim bey :D
seni severim devil ama TR serverine karsi cok acimasiz olugunu dusunuyorum

devilltown

Active Member
TR yi kotuleyip Ingilizi yuceltdiginiz ve oyunculari Tr serverinden ne kadar soguttugunuzu yukaridaki yaziniz aciklamis zaten
bunun icin referans linki vermenize gerek yok
Elestiri baska seydir Tr kotudur INgiliz iyidir demek baska sey
Baska sorum yok hakim bey :D
seni severim devil ama TR serverine karsi cok acimasiz olugunu dusunuyorum
abla sevgi saygı bizdende sonsuzdur amam ben asla çizgimden dönmedim!!
TR gercekten dostlar ile sohbet için güzle ama oyun oyuncu ve yönetim olarak artık miadını doldurdu:)
dogru söyleni 9 köyden kovmuş 10 köye hiç almamıslar biraz empati yap içinde ahlaksız hırsız küfürbazların oldugu bir ortamda nasıl huzur olabılırsın
birde sana ufak birr sorum var
king marcus
king1907
castellan
Quarizma
büyükaltay
fitchlow
xecution
gri sakal(galip)
king14
spialıst01
OWERBCK1
EMNİS2311
araslee
archiless013

lord
laww
mawne
aron40
kara lele
gunlısher
maradona1
jeandark
bluebull
ozone
kyky
katleetiin
askımfırat
delicevo
atakanC
amdroreturn
buturoglu
akaju(ali) hesabı banlatan selcuk değil dikkatını cekerım
bu oyuncuların hangısı TR de ban yemiş ve orayı bırakıp ıngılıze gecmıstır
bu isimlerın hepsı TR de saygı gören sevılen oyuncular..bu liste okadar uzunkı okuyup gozlerın yorulmasın dıye kısa tuttum

ve ben yukarda söyledıgın TR de ban yemıs oyuncular kelımesıne cok takıldım inan bu lısteyı ankete koysak en cok sevılen ve saygı duyulan oyunculardır.

Son düzenleme:

vol

Member
devil su anda oynayanlar ban yedi diye birsey yazmadim farkindaysan ilk ban yiyip ingilize baslayanlarin sonra yavas yavas Tr soyle kotu boyle kotu haksiz yere banladilar beni deyip oyunda gelip kasabalarindakileri yakinlarindakileri kandirip ingilize baslatip ardindan onlarin yakinlarinin ingilize baslamasindan bahsetdim
haaa ilk kimler basladi kotulemeye TR yi dersen isim isim yazmiyayim senin yazdigin isimler temiz isimler benim 6-7 sene once adminken banladigim isimler multiden kufurden banlanip sonra baska hesapla gelip oyunda haksiz ban diye milleti galeyana getirtdirip tr yi tek ettirip ingilize baslatanlar
kacak (ibrahim) ede sorabilirsin ingilize gitmeler ingilizi yuceltmeye baslamalar nasil oldu o da bilir ama bana isimleri yazdirtma kimi hala oyunda kimi ingilizde bile oynamiyor su testisi su yolunda kiriliyor

son bir soru once kendine sonra ingilizde oynayanlara sor bu soruyu bana cevabini vermek zorunda degilsin

seni Ingilize, kim baslatdi, seni baslatani baslatan kimdi, onu baslatan kimdi ve ne sebeple baslatdi yaaa soyle bir ulkeleride gezeyim diye mi basladin veye seni baslatan oyle basladi

bu sorularin cevabi sadece kendine ver bu zincirin basinda garanti bir banlanan veya ceza alan vardir
yukarida saydigin isimlerin kimi ingiliz daha iyi tr kotu denildigi icin tr yi tekretdi kimi gel ingilizde bana tedarikci ol etkinlik itemleri takaslariz diye baslatildi bana bunlar olmadi deme sakin

Son düzenleme:

devilltown

Active Member
son bir soru once kendine sonra ingilizde oynayanlara sor bu soruyu bana cevabini vermek zorunda degilsin

seni Ingilize, kim baslatdi, seni baslatani baslatan kimdi, onu baslatan kimdi ve ne sebeple baslatdi yaaa soyle bir ulkeleride gezeyim diye mi basladin veye seni baslatan oyle basladi

bu sorularin cevabi sadece kendine ver bu zincirin basinda garanti bir banlanan veya ceza alan vardir
yukarida saydigin isimlerin kimi ingiliz daha iyi tr kotu denildigi icin tr yi tekretdi kimi gel ingilizde bana tedarikci ol etkinlik itemleri takaslariz diye baslatildi bana bunlar olmadi deme sakin

abla tamamen tesadüfen başladım:)
serverlere bakıyordum bilirsin ben oyun özürlüyüm hala gorevlerı yapamam ama BETA ismi gecerken merak ettım
ingiliz serverdınde 3-4 dünyaya hesap actım
baktım EN15 de savaşlar cok iyi ısımlıstelerıne bakınca eskıden cok ıyı tanıdıgım KARA LELE GUNLISHER VE 3 4 oyuncuyu goruncede devam ettım
iyiki etmısım :)

ha takas makas olayına gelınce valla ben o işte kimse ile yarısamam :) evet tr ıle takas yaptıgım 2-3 oyuncu var ama onlarda gercekten d1 de en üst sevıyede oyuncular benım otçöp-envanter ıle pek işim olmaz ve orada oynayan herkese sorabılırsın önce kasabam sonra benı seven yada sevmeyen tüm TÜRK oyuncuların en ıyı setlere sahıp olmasına buyuk destek olurum..yani takas yapsamda kendım için pek yapmam