Etkinlik ve Oyun İçi set satımının açılması

Yakın Sürede satışa sunulmasını veya etkinlik ile verilmesini talep ettiğiniz seti seçiniz.

• Toplam oy kullanan
    22

Lord86

New Member
merhabalar arkadaşlar aşağıda bulunan tabloda satışa sunulmasını talep ettiğimiz veya etkinlik ile birlikte kazanılabilir olmasını talep ettiğimiz setler hakkından anket düzenleyip
yetkili mecraların bu doğrultuda bizlerin sesini gerekli yerlere ulaştıracağını umuyorum. Dünyalarda set fiyatlarının yüksek olması veya bulunamıyor olması yeni oyuncuların aramıza katılmasını aynı zamanda sürdürülebilir bir oyun sürecinin devam etmesine engel teşkil etmektedir.Burada hepimizin katılımı ile bir nebze de olsa bunun azalmasını sağlamış olacağız.
bir topluluk oluşturmamız gerekli konuda rahatsızlıklarımızı ve taleplerimizin daha fazla dikkate alınmasını sağlayacaktır. Bir birey olarak olmasa da birlikte sorunlarımızın üstesinden
geleceğimizi düşünmekteyim.Katılım sağlayan herkese teşekkürlerimi sunarım. Saygılarımla Lord86 (d1).

BACKBERY.

New Member
bence gereklı talep gelırse neden yapmasınlar ki? sonuçta bize güzellik olsun diye babalarının hayrına yapmıyorlar. külçe ile set satacaklar. yeterli çoğunluk olursa olmayacak şey değil.

Lord86

New Member
kesinlikle haklısın kendi sunucularınızda dile getirip link paylaşımı yapar iseniz daha çok katılım ile başarı şansımız artacaktır.

TR-YOLGEZER

New Member
Kale savaşı ve Etkinliklerden 50 tahvil verirken bile kılı kırk yaran bir oyun sisteminden yazdıklarınızı bir fıkra olarak okuyor ve gülüyorum.

devilltown

Active Member
yukarıda istemiş oldugunuz setlerın KÜLÇE satışı ile verıldıgını biliyorsunuz umarım..
vaquero ve müzikal set ölüm günü etkınlıgınden sonra oyuncuların cok rağbet ettiği için belkıde İNNO sattıgı en pahalı 2 set 4500 külçeden satısa cıktı..
ha velevki bu setler satışa cıkacaksada hemen hemen aynı oranda bir külçe sayısı ile satışa cıkar..

devilltown

Active Member
TR-YOLGEZER kale etkinlik savaşı için gecen gün konusma fırsatımız oldu etkınlık yöneticileri ile ödül sistemi üzerınde çalısyorlar ama İNNO etkınlık yöneticilerine
tahvil ve külçe olarak aylık bazda cok komik bir sayı vermiş. yani verilen ödül değil artırılması belkide dahada düşebilir.
birde şunu unutmamak lazım bu kale etkinlik savaşı bildiğim kadarı ile sadece TÜRKİYE sunucusunda var yani bir deyim ile sonlandıralım
eldeki kuş daldaki kuştan daha makbuldür

TR-YOLGEZER

New Member
TR-YOLGEZER kale etkinlik savaşı için gecen gün konusma fırsatımız oldu etkınlık yöneticileri ile ödül sistemi üzerınde çalısyorlar ama İNNO etkınlık yöneticilerine
tahvil ve külçe olarak aylık bazda cok komik bir sayı vermiş. yani verilen ödül değil artırılması belkide dahada düşebilir.
birde şunu unutmamak lazım bu kale etkinlik savaşı bildiğim kadarı ile sadece TÜRKİYE sunucusunda var yani bir deyim ile sonlandıralım
Eldeki kuş ölüyse daldakinden bir farkı yok

Lord86

New Member
evet altın ile satışa çıktığının farkındayız etkinlik veya satışa sunulması ibaresi mevcut. elbette yönetim altın ile satışa sunacaktır yalnızca etkinlik ile verilen setlerinde ankete eklenmesi söz konusu olabilir onun için başlık bu şekilde girilmiştir.ilgi gösterim fikirlerinizi beyan ettiğiniz için teşekkür ederim :)

devilltown

Active Member
TR-YOLGEZER sanırım kendımı ifade edemedim tam anlaşılır şekilde yazdıgımı sanıyordum
tekrar edeyim BU TÜR KALE SAVAŞI ETKİNLİĞİ sadece TÜRK SERVER lerinde yapılıyor..
yani bir ayrıcalık söz konusu eldekinin öldüğü yok .
sadece ödül sisteminde kısıtalma olacakmış..diğer ülke serverlerinde böyle bir uygulama olmadıgının farkındasınız sanıyordun..ve İNNO bana maliyeti oluyor diyerek iptal ettiğini varsayarsak ne yapacagız? kuşu kendimiz öldürmeye ugrasmıyalım

TR-YOLGEZER

New Member
TR-YOLGEZER sanırım kendımı ifade edemedim tam anlaşılır şekilde yazdıgımı sanıyordum
tekrar edeyim BU TÜR KALE SAVAŞI ETKİNLİĞİ sadece TÜRK SERVER lerinde yapılıyor..
sadece ödül sisteminde kısıtalma olacakmış..diğer ülke serverlerinde böyle bir uygulama olmadıgının farkındasınız sanıyordun..ve İNNO bana maliyeti oluyor diyerek iptal ettiğini varsayarsak ne yapacagız? kuşu kendimiz öldürmeye ugrasmıyalım
Ben anlıyorum abi hemde çok iyi anlıyorum bir savaşa girmek için 36 Tahvil(sıvı hayat) harcamak zorundayız(özellikle HP setlerinde) geri kalıyor 14 tahvil.
Ben bu etkinlik boyunca 1 Yetenek sıfırlama alamayacaksam(Yetenekleri sıfırlamak için 10M $ harcamak gerekiyor şaman diye bir beyefendiden)
EVET eldeki kuşta ölsün daldaki kuşta uçsun!Kimsenin aklıyla alay etmenin manası yok

Castar7

New Member
Evet haklısın bu tür kale savaşı etkinliği dahil multi - hesap emanet etme-(hatta soyulup soğana çevrilme) Türk server lara özgü ayrıcalık

devilltown

Active Member
castar konu ile ilgisi yok ama haklısın :)hatta konu ile ilgisi olmayan şeyleri ne anlatmaya calıstıgını yazarsan iyi olur:)
sanırım sıkıntın var giderelim sıkıntını