• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Etkinlik Yöneticisi

devilltown

Kıdemli Üye
13 yıldır Dünya 1 hariç hangi dünyada aktif bir şekilde oyun oynadın diye sorarlar adama ;) Gerçi sizin aktiflik biraz etkinlikten etkinliğe diğer dünyalara ama neyse hadi :p
kapanan kadar deadwood-arizona-bosphorus hepsınde aktıftım..ha yenı açılan küvözde can cekısen georgıa-foresttvılle-halıkarnas istanbul gibi yerlerde harcayacak zamanım yok benım için vakit nakittir....akşam georgıaya gırdım izdıhamdam ödüm koptu 7 kişi kalabalık etmıyeyım dıye cıktım geri

devilltown

Kıdemli Üye
şahsen ben tartışma amaçlı bir post acmadım açmamda zaten etkınlıkler benım şahsı kanaatimce gereksız uğraşlar

Celeborn

Yeni Üye
Eski Takım Üyesi
@Celeborn ve @Elysion hayırlı ugurlu olsun ...ALLAH utandırmasın çünki en ufak hatanızda biz oyuncular utandırmak için tepenızdeyız ;)
fakat neden bir kanuni bir hürrem bir 4.cü murat yok :)
hepımız neden bu fantastik isimlerle devam edıyooruz
isim değiştirme olsa basacam külçeyi valla CEBERRUT yapacam kendi ismimi..
Merhaba, iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Umarım karşılıklı saygı çerçevesinde etkileşime girebilir ve bu doğrultuda güzel etkinlikler yapabiliriz :) Nickname ise sevdiğim bir filmden alıntı ;)

@Celeborn ve @Elysion hoşgeldiniz arkadaşlar.

:D

Teşekkürler :)

Castar7

Kıdemli Üye
Hoşgeldiniz tekrardan hayırlı olsun ikiniz içinde ve bütün Tr serverı için :)

Öncelikle şunu merak ediyorum gerçi siz etkinlik yöneticisisiniz pek bu konuya vakıf ve etkileşime girecek sorumluluğunuz yok ama yine de düşüncelerinizi merak ediyorum. Konumuz İMA olayı malumunuz yeni gelen İLETİŞİM kurallarımızda İMA kelimeleri ve cümlelerinden süreli ve süresiz cezaların atılması söz konusu. Acaba bu konuda ne düşünüyorsunuz. Ayrıca herkesin bütün yazdıklarını tek tek okuyup altında ima olup olmadığını araştıracak ve bir sonuca varacak bir yetkinlik ve oyun içi etkinlik süreniz olacak mı ?
Teşekkürler mikrofonu sevgili aziz dostum @Priam 'a veriyorum eminim onunda sormak istediği şeyler olacaktır.. :)

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi

Öncelikle şunu merak ediyorum gerçi siz etkinlik yöneticisisiniz pek bu konuya vakıf ve etkileşime girecek sorumluluğunuz yok ama yine de düşüncelerinizi merak ediyorum. Konumuz İMA olayı malumunuz yeni gelen İLETİŞİM kurallarımızda İMA kelimeleri ve cümlelerinden süreli ve süresiz cezaların atılması söz konusu. Acaba bu konuda ne düşünüyorsunuz. Ayrıca herkesin bütün yazdıklarını tek tek okuyup altında ima olup olmadığını araştıracak ve bir sonuca varacak bir yetkinlik ve oyun içi etkinlik süreniz olacak mı ?
Teşekkürler mikrofonu sevgili aziz dostum @Priam 'a veriyorum eminim onunda sormak istediği şeyler olacaktır.. :)
Etkinlik Yöneticilerimizin böyle bir sorumluluğu yoktur ve yazınız konu başlığı dışındadır. Konuyu polemiğe taşıyacaksanız tekrar kapatmak zorunda kalacağım.

Celeborn

Yeni Üye
Eski Takım Üyesi

Merhaba, iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Sorduğunuz soruya gelecek olursak;
Dediğiniz gibi etkinlik yöneticilerinin yasaklamalar(ban) hakkında yetkisi olmamakla beraber görevleri de bunlar değil. O yüzden bu konu hakkında bizim yorum yapmamız doğru olmayacaktır. Bizim amacımız oyun içi etkinlikler ile keyifli, adaletli bir ortam yaratabilmek. İyi forumlar :)

Castar7

Kıdemli Üye
Etkinlik Yöneticilerimizin böyle bir sorumluluğu yoktur ve yazınız konu başlığı dışındadır. Konuyu polemiğe taşıyacaksanız tekrar kapatmak zorunda kalacağım.

Bunu yeni yönetici arkadaşlarımız da belirtebilir ki kendisi de belirtti zaten :) Ayrıca ben düşüncesini merak etmiştim sadece. Bu tarz polemikten uzak en ufak bir tartışma ortamında konu kapatmak vs. bunlar yıpratıcı şeyler olarak düşünüyorum ben sanki biraz dediğim dedik çaldığım düdük havasına giriyor pek de hoş olmuyor. :)

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Merhaba Kovboylar,
Bazı konulara açıklık getirmek istiyorum. Öncelikle sadece laf olsun, ortalık karışsın, kaos çıksın diye yazılmış hiç bir dayanağı olmayan gereksiz ithamları dikkate almıyorum, bunun yerine zamanımı daha iyi neler yapılabilir diye çalışmaya harcamayı tercih ediyorum. Forum veya oyun ortamında yaratılmak istenen kargaşa ve asılsız yargılara katkıda bulunmayacağım.

Etkinlik yöneticisi neden 2 tane aldım, çünkü gerekliliğine inandım, daha fazla oyun içi etkinlik planlarımız var ve bunu da ancak daha fazla Etkinlik yöneticisi ile yapılabileceğine karar verdim. Bu kadar basit.

Tüm başvurular değerlendirilmiştir, başvuran kişilerin oyundaki aktiflik durumları, oyun tecrübeleri, forumdaki ve bildirim açtıklarındaki üslupları, yorumları, daha önce ceza almış olup olmamaları, daha önce haklarında hakaret şikayetleri olup olmadığı ve bunların neler olduğu, takım içinde olmanın getireceği sorumluluğu taşıyıp taşıyamayacağı vs gibi kriterler doğrultusunda kararımı verdim. Reel hayatımda uzun seneler İnsan Kaynakları Üst Düzey Yönetici olarak çalıştım halen daha serbest danışmanlık yapıyorum, kimi nasıl seçeceğim konusunda gayet bilgili ve tecrübeliyim.
Ne torpilinden de bahsedildiğini anlayamıyorum, bu oyunda doğru dürüst aktif oynamıyorum, bu göreve başlayınca oyunu anlamak için kaydoldum ve oynuyorum, kimsenin kasabasına bile dahil değilim, görev geldiğinde 1-2 kişiye düello attım ona bile pişman oldum. Oyunda kimi tanıyacağım da kime torpil yapacağım.

Konu kapatma konusu ise, seviyeli, birbirine sataşma olmayan hiç bir konuyu kapatmıyorum, ancak bazen bazı oyuncularımız öyle bir duruma getirebiliyor ki, konunun kapanması forum ve oyun huzuru açısından zorunlu oluyor.

Bu konuda başka cevap yazmayacağım. İsteyen 2-3 kişi istediği gibi karmaşa ve algı yaratmaya devam edebilir. Ben yaptığım işi seviyorum ve elimden geldiğince en doğru şekilde yapmaya çalışıyorum. Kimseye ne ayrıcalık tanırım ne de kimsenin aleyhine özel olarak bir iş yaparım. Demir Lady falan da değilim ama olmak zorunda olduğum zaman da olurum zira bazen gereklidir.

Herkese keyifli oyunlar dilerim.

devilltown

Kıdemli Üye
Merhaba Kovboylar,
Bazı konulara açıklık getirmek istiyorum. Öncelikle sadece laf olsun, ortalık karışsın, kaos çıksın diye yazılmış hiç bir dayanağı olmayan gereksiz ithamları dikkate almıyorum, bunun yerine zamanımı daha iyi neler yapılabilir diye çalışmaya harcamayı tercih ediyorum. Forum veya oyun ortamında yaratılmak istenen kargaşa ve asılsız yargılara katkıda bulunmayacağım.

Etkinlik yöneticisi neden 2 tane aldım, çünkü gerekliliğine inandım, daha fazla oyun içi etkinlik planlarımız var ve bunu da ancak daha fazla Etkinlik yöneticisi ile yapılabileceğine karar verdim. Bu kadar basit.

Tüm başvurular değerlendirilmiştir, başvuran kişilerin oyundaki aktiflik durumları, oyun tecrübeleri, forumdaki ve bildirim açtıklarındaki üslupları, yorumları, daha önce ceza almış olup olmamaları, daha önce haklarında hakaret şikayetleri olup olmadığı ve bunların neler olduğu, takım içinde olmanın getireceği sorumluluğu taşıyıp taşıyamayacağı vs gibi kriterler doğrultusunda kararımı verdim. Reel hayatımda uzun seneler İnsan Kaynakları Üst Düzey Yönetici olarak çalıştım halen daha serbest danışmanlık yapıyorum, kimi nasıl seçeceğim konusunda gayet bilgili ve tecrübeliyim.
Ne torpilinden de bahsedildiğini anlayamıyorum, bu oyunda doğru dürüst aktif oynamıyorum, bu göreve başlayınca oyunu anlamak için kaydoldum ve oynuyorum, kimsenin kasabasına bile dahil değilim, görev geldiğinde 1-2 kişiye düello attım ona bile pişman oldum. Oyunda kimi tanıyacağım da kime torpil yapacağım.

Konu kapatma konusu ise, seviyeli, birbirine sataşma olmayan hiç bir konuyu kapatmıyorum, ancak bazen bazı oyuncularımız öyle bir duruma getirebiliyor ki, konunun kapanması forum ve oyun huzuru açısından zorunlu oluyor.

Bu konuda başka cevap yazmayacağım. İsteyen 2-3 kişi istediği gibi karmaşa ve algı yaratmaya devam edebilir. Ben yaptığım işi seviyorum ve elimden geldiğince en doğru şekilde yapmaya çalışıyorum. Kimseye ne ayrıcalık tanırım ne de kimsenin aleyhine özel olarak bir iş yaparım. Demir Lady falan da değilim ama olmak zorunda olduğum zaman da olurum zira bazen gereklidir.

Herkese keyifli oyunlar dilerim.

uykusuz kadın bu açıklamaya bile gerk yoktu ama iyi ettin..ha oyuncuları yani bizi memnun etmek elbette zor başvuranların aklında şüphe varsa BİR ŞEY İMA ETMEK YERİNE İDDİA ETTIKLERINI İSPAT İLE MÜKELLEFTİRLER..
ellerınde bilgi belge olmadan itham etmek hoş değil

Priam

Üye
uykusuz kadın bu açıklamaya bile gerk yoktu ama iyi ettin..ha oyuncuları yani bizi memnun etmek elbette zor başvuranların aklında şüphe varsa BİR ŞEY İMA ETMEK YERİNE İDDİA ETTIKLERINI İSPAT İLE MÜKELLEFTİRLER..
ellerınde bilgi belge olmadan itham etmek hoş değil
öyle deme lütfen bu oyunda birşey ima etmek ceza almana hatta 5 gün hesap kapatma tehditi almana neden olabiliyor ispata gerek duyulmuyor oyun yönetici tarafından açıklanmış bir şey bu

devilltown

Kıdemli Üye
siz bir oyuncaya defalarca çarli muz v.s gibi imalarda bulundugunuz ve bu imaların ne maksatla yapıldıgı tespıtı uzerıne ıkaz aldınız sanırım buda normal ben ıkaza gerek kalmaksızın 5 gun almıstım

devilltown

Kıdemli Üye
Hipokrat yemini muhabbeti vardı sonrası malum
,eskı CM ile olan muhabbet evet oda sipat edemedı yemınını fakat ben hatalarını belgeleyerek görevden alınmasını sağladım..gereklı belge ve bılgıler ınnoya tarafımızca iletıldı ve sonuc aldık senın neyi ima ettıgını anlamak mumkundegıl bız bır şey iddia ettık sonuc aldık varsa elınde torpıl yapıldıgına daır bılgı belge sende İNNO ya yolla